reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Beatko poczekajmy na odpowiedź. Jak się nie uda, to będziemy kombinować. Ale ja uważam, że zdanie 20 babeczek powinno się liczyć (już tyle jest nas na liście).
Dorotko u mnie ciężko ubierać się na cebulkę, bo pasuje, żebym siedziała w kostiumiku. Najbardziej to marzną mi stopy. Nawet grube skarpetki i ocieplane kozaczki nie pomagają. :(
 
reklama
gosiu dziękuję Kochana, byłoby wspaniale gdyby Twoje słowa się sprawdziły, ale nie nastawiam się zbytnio;-)a jeśli chodzi o kłopoty z ciepełkiem w pracy to nie ja Kochana, tylko biedna antiope się męczy:-(. Ja tak jak zamierzałam złożyłam wypoweidzenie i od 1 listopada jestem wolna:-):-):-)
pozdrawiam Cię gosiu oraz resztę dziewczynek
 
Swięta racja gosiu, przyda się, przyda, tym bardziej że ostatnio strasznie marznę.Rajstopy pod spodnie to już od 2 tygodni wkładam;-)A za pomyłkę to Kochana nie ma co przepraszać, przecież nic się nie stało:-)
 
Kochane dziekuje raz jeszcze :tak:

Eliczek i wszystkie które polują na dziewuszke...
oto fluidki dla was
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
Hmm no ale to chyba tak naprawde nie moja zasługa tylko tatusia laluni i to on powienien wam fluidki podesłać...;-) no ale nieda sie więc ja w zastępstwie;-)

Dorotko no to troszke mnie pocieszyłaś... bo jakoś tak ten * miesiąc mnie przeraża... podobno najgorszy juz lepiej w 7... no ale zobaczymy:-)
 
Ataata mnie się coś wydaje, że to, że lepiej w 7, a nie 8 miesiącu to tylko przesąd. Bo na zdrowy rozsądek dzidzia jest lepiej rozwinięta w 8, a nie w 7. A niby jak argumentują to, że lepiej w 7?
 
reklama
Dziekuje kochane w imieniu malenstwa:-)
Antiope chlopak powiadasz:confused:to by ucieszylo mojego R.:-)
Ataata Eliczek plci nie znam,nie dalo sie jeszcze zobaczyc:no:zVanesska do konca nie wiedzielismy co bedzie bo tak sie skubana chowala,byly tylko podejrzenia ze byc moze dziewuszka no a teraz to sie okaze,mam nadzieje ze na kolejnym usg bedzie wszystko czarne na bialym:tak:
Dorota to bylo 3D i w sumie 4D nawet tak jest na zdjeciu napisane:tak:Gdzies czytalam czym sie rozni 4D od 3D ale nie pamietam....
mam jeszcze to wszystko nagreane na plycie dvd kolo 30 minutowa relacja z tego badania usg.Swietna sprawa choc kosztowna.Najlepszy efekt bedzie na usg po 30 tygodniu ciazy to bedzie swietnie widac cala piekna buzkie jaka bedzie mialo dziecko:-)
 
Do góry