reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Dobry wieczór:tak:
Kurcze nie moglam wogole dziś wejsc na tą strone!:crazy: Teraz widze,że ok, ale teraz to ja sie do spania zbieram:angry: W każdym bądz razie odczytalam chyba wszystko coś cie naskrobaly i:
Attatko GRATULUJE CÓRECZKI!!!!:-D Widzisz marzenia się spelniają:-) Jeszcze bym Cię o coś spytala, ale nie chce tak publicznie.Poczekam na ten zamkniety wątek, na którym widze że sie wybierasz. A jesli chodzi o porod to jedyna rada: nogi w górę i sie po prostu prze paskudnie len. Oczywiście ja wiem latwo mówic, ale postaraj sie jak najwiecej oszczedzac. A gdyby nawet tak sie zdazylo,ze maleńka zechce przyjsc na swiat to raczej powinno byc dobrze. Waży już calkiem sporo i napewno bedzie ok.Ślę olbrzymiego buziaka w brzuszek dla was obu:-)
Puchatku z lezką w oku i bananem na ustach czytam o Twoim cudnie sie rozwijającym Puchaciątku:-) Jeszcze pamietam te Twoje posty pelne rozzalenia, smutku i bylo mi Cie tak zal. A teraz jest tak jak byc powinno:-)
Iwonko cóż za fotogeniczne malenstwo:-) Uwielbiam takie zdiatka:-) Niech malenstwo rośnie zdrowo i buziaczek dla Twojej malej księżniczki:-)
Antiope u mnie w pracy tez zimno jak cholera:crazy: Chodze ubrana jak miś, a i tak wracam skostnieta. Nawet myslalam nad pozyczeniem od kogoś farelki, ale nikt nie ma:-(No coz jakos bedzie trzeba przeczekac ta zimę, a zapowiada sie ostro, oj ostro.
Ślę ogromniaste calusy dla wszystkich staraczek, a ja zmykam, bo M. sie niecierpliwi;-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki.
Chciałam już do was napisać wczesniej ale to BB tak nawalało ,ze aż strach :crazy::crazy:.
Dzis kolejny dzien w przedszkolu i coraz bardziej mi sie podoba i chyba to jest moje przeznaczenie :-D:-D.

Ataatko gratuluje córeczki :-):-):-)
ja takze łapię troche fluidków :tak::tak:, może ten cykl bedzie "tym"....... jednak czasami boję sie,że skończy się jak poprzedni :no::no:.

Iwonko jakie cudne zdjęcia :-):-):-):-)

Moniko ciesze sie,że z fasolką wszystko wporzadku :-):-):-)a teściową się nie przejmuj :tak::tak:. Ja moją najchetniej dzisiaj bym wyeksmitowała na księżyc......

Elza :-):-):-)

Antiope :-):-):-)czekam z niecierpliwościa na nasz watek hihi

Eliczek witaj :-):-):-)

Dorotko witaj :-):-):-)

Gosia witaj :-):-):-)

Beatka witaj :-):-):-)

mufka witaj :-):-):-)

Sylcia witaj :-):-):-)

Fifi witaj :-):-):-)

Mamusiasynusia witaj :-):-):-)

Kiniusia witaj :-):-):-)

Aga witaj :-):-):-)

Ewcia witaj :-):-):-)

Ena witaj :-):-):-)

Bastra witaj :-):-):-)
 
ja się własnie obżeram winogronami i wzruszam nad zdjęciem mojej kruszynki chciałam się z Wami podzielić ale w tym świetle wychodzi wszystko tak nie za ostro więc może jutro pokombinuje bo choicaż nie jest nawet w połowie takie jak fotki Iwonko jest dla mnie najcudniejsze normalnie aż mi się wierzyć nie chce że tam we mnie żyje sobie taki malusi ludzik:happy::happy::happy:
 
Ilonko łap łap fluidki i nawet nie myśl że będzie tak jak poprzednio:no:
Będzie dobrze Kochana, napewno i tego Ci życzę z całego serducha:tak:

Antiope szczerze mówiąc to niewiem czemu niby w 8 gorzej niż w 7... coś sie chyba wtedy rozwija dzidziulkowi i lepiej żeby tego nie przerywać porodem, bo w 7 idzie do inkubatorka i tam sie rozwija jak w brzuszku dalej... ale to tylko moje domysły

Elza wal śmiało z pytaniem, jak nie tutaj to najwyżej na Priv;-)

Iwonko no taka płytka to niesamowita pamiątka... super:-)


Aha któraś z was Kochane chciała fotki mojej księżniczki z USG, nie pamiętam która:zawstydzona/y: wybaczcie..:zawstydzona/y: no i co do tych fotek to szczerze mówiąc nic na nich nie widać, sama nawet ich rozszyfrowac nie umie do końca, bo dzidziak juz taki duży że i zdjęcia jakoś mało "wyraźne" no ale jak zeskanuje to najwyżej coś wrzuce;-)

Puchatko to smacznego, a malutkie Puchaciątko zobaczysz, nawet nie bedziesz wiedziec kiedy a Ci zleci i bedziesz torbe do szpitala pakować, jak ja ;)
 
Ataatko poprostu czasami mam takie dziwne myśli :-:)-:)-( i zastanawiam się nad zmianą ginekologa.......

Moniś ważne ,że ty widziałaś :-):-):-)
 
Ilonko hmmm no niewiem co Ci powiedzieć apropo gina... ja swojego zmieniłam jak w ciąże zaszłam bo mnie olewał, nawet kartoteki mi nie założył a chodziłam prywatnie:wściekła/y:
Teraz chodze państwowo i trafiłam na super babeczke, za darmo a naprawde fachowo.
A co do myśli to... troszki rozumie, ale naprawde musi byc dobzr, uda sie napewno... wiem że łatwo sie mówi, ale wiara czyni cuda, przykładem chociażby naszej Puchatki kochanej
 
Ataatko moj może mnie nie olewa ale nie uznał mojej ciąży za ciąże a liczyłam na coś innego........ , nie dostałam żadnych badań,nic......
Wiem,że trzeba być dobrej myśli i mieć nadzieję jednakże strach chyba pozostanie na zawsze :-:)-:)-(
 
Ilonko niebardzo rozumiem, jak nie uznał Twojej ciąży za ciąże?? Tzn za co ją uznał??
Mój poprzedni lekarz widział u mnie pęcherzyk ciązowy na pierwszej wizycie, na drugiej serduszko i mimo to też jeszcze mnie nie wysłał na badania, bo jak on to powiedział, że niestety czasem tak bywa, że ciąża sie nie utrzyma i juz miał wiele przypadków że wysłał na badania, kobieta porobiła zapłaciła za badanka i...:-(niestety. Dlatego niby mi nie dał tak szybko skierowań na badania... szczerze mówiąc nie miałam do niego oto żalu bo w sumie to miał 100% racje...
I Ciebie tez rozumiem, że ten strach pozostanie w Tobie na zawsze, niewiem co Ci powiedziec, ale ja tam wieże i wiem że japewno Ci sie uda:tak:

Iwonko jaką panienke??? Ja nic nie widze... :/
A już widze... hahaha lalunia nie :-D
No koment:no: to chyba sa fotki na forum o troche innej tematyce, no ale to moje zdanie:baffled:
Aż jej konentarz walnęłam przy jednej niesmacznej fotce!


hihi nawet nie wiedziałam a ukradłam wam wam 8000 pościka :-p
 
reklama
Do góry