reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

No dziewczynki widze że znowu ruszacie z kopyta :-):-) ja sie właśnie wyżyłam troszkę kulinarnie zrobiłam sałatkę warzywną i udka faszerowane grzybkami :tak::tak: poza tym na USG wszystko w porząsiu a moje maleństwo tak fikało nóziami że szok widac że bardzo żywotne maleństwo :-):-) ma już 6 cm od głowki do dupki oczywiście :tak:no i według dzisiejszego USG termin mi wypada na 17.05
Ataata wielkie gratulacyjki ja już nie mogę się doczekać kiedy ja się dowiem kto w moim brzusiu buszuje :-):-) a co do wąteczku to nawet jak pojawi się zamknięty to i tak temu otwartemu napewno nie dam całkiem umrzeć bo mam do niego za duży sentyment :-):-)
Antiope z tym brakiem ogrzewania to prawdziwe chamstwo:wściekła/y::wściekła/y: jak tak można
Kiniusiu brzuszek wygłaskany w każda stronkę :tak::tak:
Mufka a jak teraz Kochana Twoje zdróweńko mam nadzieję że już wykorzystałaś limit choróbsk na ten rok i na dwa następne też :-):-)
 
reklama
Hej dziewczynki!
U mnie też były problemy z otwarciem naszego wątku, ale po restarcie kompa było już ok.
Napisałam do aniaslu, że prosimy o 2 zamknięty wątek na staraczkach. Zobaczymy co odpisze.
U mnie dziś lajtowo. Szkoda tylko, że zimno. W pracy mamy lodówkę, bo facet, który wynajmuje nam lokal stwierdził, że nie będzie grzał przez całą zimę, bo to za dużo kosztuje!!! :szok: Normalnie bez komentarza. Po godzinie siedzenia w pracy jestem jak sopelek lodu. Do nas się wchodzi bezpośrednio z pola, więc jest naprawdę zimno. Szefowa obiecała, że przyniesie drugą farelkę, bo ta która jest nie wystarcza na całe biuro. Czy nie uważacie, że to przegięcie? Albo się zachartuję przez tą zimę, albo umrę na zapalenie płuc.

Kochana takie prawy jak temperatura w pomieszczniu w pracy sa regulowane przepisami. Szef nie mozeodmowic grzania. Chyba zglupial.
 
Ataata - oczywiście z otwartymi rękami powitamy Cię na zamkniętym jeśli tylko powstanie (jestem pewna, że dziewczyny zgodzą się ze mną).
A tak wogóle to gratuluję córeczki!!! Strasznie Ci jej zazdroszczę.
Trzymam kciuki, żeby mała królewna jeszcze miesiąc posiedziała w brzuszku u mamy. Ale jeśli zechce wcześniej zobaczyć mamusię, to się nie przejmuj, bo jest już dużą dziewczynką i napewno da sobie radę. :-)
fifi - to nie szef tak nas załatwił z tą temperaturą. To tylko właściciel lokalu. Moja szefowa jest równie wkurzona jak my, bo ona też tam siedzi (choć krócej niż my). Gdyby nie farelka którą przyniosła, to byłoby tragicznie. Obiecała, że przyniesie jeszcze drugą. Może to coś poprawi.
 
Ataata Serdecznie gratuluje ci coreczki!!!!!!!!!!!
Kiniusia brzusio pogalskany:)
Puchatko Dobrze ze wszytsko ok z malenstwem:-)jakie pysznosci palce lizac,zdradzisz przepis na te udka?

A ja tez wrocilam od lekarza,z malenstwem jest wszystko ok.Wklejam wam piekne fotki z usg jako fluidki dla was obyscie szybko zaciazyly wszystkie!!!!!!!
 
Fificzku Wszystkiego Naj Naj Naj na Nowej Drodze Życia... Ty wstręciucho, ładnie to przed nami ukryłaś:-p:crazy::-D;-)
Dzieki skarbeczku:-):-):-) Nawet nie wieszjaka jestem szczesliwa
Oki to teraz coś o mnie, bo chyba komuś obiecałam...
A więc...
Byłam dziś na USG i....
Mam cureczke!!!!! Moją Kochganą Upragnioną dziewczynke!!!!
Boże nawet nie wiecie jak sie ciesze!!!
Gratuluje córci:tak::tak:Ja tez mam nadzieje na córeczke....mam nadzieje, ze nazwiesz ja na czesc cioci............................... Fifi:rofl2::rofl2::rofl2:
Nie przemeczaj sie, lez brzuniem do gory to moze sobie mała Fifi polezakuje do 22 grudnia;-);-)
Trzymam za kciuki za Was obie Nawe ne wiesz jak sie ciesze Wami:-):-)
 
Ataata Serdecznie gratuluje ci coreczki!!!!!!!!!!!
Kiniusia brzusio pogalskany:)
Puchatko Dobrze ze wszytsko ok z malenstwem:-)jakie pysznosci palce lizac,zdradzisz przepis na te udka?

A ja tez wrocilam od lekarza,z malenstwem jest wszystko ok.Wklejam wam piekne fotki z usg jako fluidki dla was obyscie szybko zaciazyly wszystkie!!!!!!!

Jakie cudeńko:-):-)
 
puchatko cieszę się Kochana że puchaciątko rośnie jak na drożdżach:-)
a u mnie dziękuję, zdrówko póki co dopisuje. Wczoraj byłam u ginka w klinice na drugiej wizycie, mieliśmy spotkac się ok 2 dni przed owu, a tu niespodzianka. Okazało się ze jest już po, czyli w tym cyklu bardzo wczesnie, przynajmniej cykl będzie max 26 dni.Jednak stwierdził że mamy oczywieście jeszcze szansę w tym cyklu ( ok 3 dni) wiec wzięliśmy się wczoraj do roboty;-). Przedtem klika dni było bez przytulanek, bo doktorek chciał podczas owu zbadać jak mój sluz reaguje na ataki żołnierzyków i musiała być przerwa.W tym cyklu niestety tego badania nie zrobimy bo owu przyszła sobie szybciej. A specjalnie umówiliśmy się na 12 dc aby pomonitorować ten cykl ( zwykle owu mam w 14, 15 dniu:baffled:).Doktorek stwierdził że w związku z trochę nieregularnymi cyklami chce mnie zobaczyć nie w 12 dc a w 10. Po czym się uśmiechnął i stwierdził że oczywiście mamy jeszcze szansę w tym cyklu i jeśli się uda to również mam się zameldować:tak:buziaki:-)
iwonko zdjęcia pierwsza klasa !!!!!
 
iwonka jaki cudny dzidziulek!!! Nie wiem jak wam się wydaje dziewczynki, ale mi wygląda na chłopaczka. ;-)
 
Ataata - oczywiście z otwartymi rękami powitamy Cię na zamkniętym jeśli tylko powstanie (jestem pewna, że dziewczyny zgodzą się ze mną).
A tak wogóle to gratuluję córeczki!!! Strasznie Ci jej zazdroszczę.
Trzymam kciuki, żeby mała królewna jeszcze miesiąc posiedziała w brzuszku u mamy. Ale jeśli zechce wcześniej zobaczyć mamusię, to się nie przejmuj, bo jest już dużą dziewczynką i napewno da sobie radę. :-)
fifi - to nie szef tak nas załatwił z tą temperaturą. To tylko właściciel lokalu. Moja szefowa jest równie wkurzona jak my, bo ona też tam siedzi (choć krócej niż my). Gdyby nie farelka którą przyniosła, to byłoby tragicznie. Obiecała, że przyniesie jeszcze drugą. Może to coś poprawi.

No tak. Ale jk placicie wlascicielowi za wynajem lokalu to za ogrzewanie tez. Mam dzisiaj kiepski humor. Odrazu bym strzelala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: do takiego typa
 
reklama
Dziękuje wam Kochane dziewczynki...:-):tak:
Moją małą bokserke musze jeszcze troszke przytrzymać, choć nie ukrywam, że już bym sie chciała do niej przytulić...

Puchateczko super ze i u was wszystko w porządku.. no i mam nadzieje, że dowiesz sie kogo tam nosisz o wiele szybciej niż ja... no mi było czekać aż do 8 miesiąca, no ale warto było;-)

Iwonko matko jakie śliczne foteczki... zawsze chciałam mieć takie, no ale... kurcza widać na nich o wiele więcej niż na moim dzisiejszym usg 2D:baffled:
Śliczny maluszek... a jak u Ciebie, wiesz już może kto soobie tam siedzi??
No i super ze maluszek ma sie dobrze i zdrowiutko:tak:
 
Do góry