reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Witam!:-)
Ja nie wyrabiam przy waszej produkcji:-)Z dobre pół godziny czytałam coś napisały, oczywiście jestem w pracy wiec takie przerywane czytanie było. Zdięcia Iwonko znalazłam -ślicznie wyglądałaś:-) A jaki ładny brzusio już masz;-):-)
Imprezka widze ze tu była wczoraj na cześć Fifi i Iwonki, a ja niestety padłam na ryjek(oczywiście po tej kompieli;-)) i widocznie juz zastara jestem na imprezy;-):-D Pyszności takie wkleiłyście, że mam teraz żołądek do pleców przykleiony, ale spoko dobry kolega robi mi ciepłą herbatkę, wiec zaraz zabiore sie za kanapeczki:-)
Puchatko nie stresuj się teściową, bo nie warto. Pies dziecku raczej nie przeszkodzi, a ty napewno bedziesz swietną mama. I tak jak radzą dziewczyny jak tylko bedzie okazja uciekajcie na swoje.
Ok musze konczyc-czas goni.
Milego dnia!:-)
 
reklama
Witajcie!!!
Dziękuje za wszystkie dobre słowa wyspac się specjalnie nie wyspałam bo puchaciątko jakoś odczuło ten mój wieczorny stresik i rozpychało się jakos tak że mnie wszystko z każdej strony ciągnęło ale dziś mi lepiej zresztą wczoraj powiedziałam teściowej wszystko co wiem o toksoplazmozie i że z kotem byloby trudniej ale u mnie i tak spoko bo mam już przeciwciała i o tym że pies napewno nie wywoła alergi u dziecka bo już teraz mój orgaznim przyzwyczaja maluszka do jego obecności no i jeszcze parę mądrych rzeczy tez jej odpowiedziałam i nie zamierzam cicho siedzieć ale zabolały mnie takie jakieś bezpodstawne zarzuty i to że czekała aż mężuś pójdzie na noc do pracy :no::no::wściekła/y: narazie jej nic nie mówiłam o moim ciśnieniu i L4 bo nie mam ochoty jej o wszystkim informować nie czuję takiej potrzeby za to dzisiaj od rana jest miodzio słodziutka i już była zapytać w czym mi pomóc bo dziś w nocy przyjeżdżają moi rodzice no nic idę troszkę posprzątać :tak::tak::tak: życze Wam miłego dnia :tak:
 
Dzień dobry wszystkim:-):-), narazie wpadłam tylko na chwilkę przywitać się,ale później nie omieszkam tu zajrzeć:tak:.
Widzę iż nie złą imprezkę tu miałyście...jedzonko, muzyczka,prezenty...hoho,hooo

Serdeczne gratulacje dla Świeżutkich Mężatek !!!!!!!!!!!
Antiope - piękne dzięki za dopisanie do wątku:-)
....dobrze , a teraz znikam...pozdrowionka cieplutkie śląc
 
Witajcie laseczki. Nie wiem czy to odczytacie, ale chciałam się wyżalić. Doszłam do strony 795 i dalej za cholerę nie mogę przejść dalej, bo wciąż albo wskakuje mi na tą stonę albo nie może znależć strony. Czy ktoś może na prive napisac mi o co chodzi? Według licznika na dole powinno być stron 876
 
hej dziewczynki

mam dokladnie ten sam problem ni emoge przeczytac wszystkiego, ale tylko na tym watku:dry:
ciekawe co sie dzieje
a ja mozna powiedziec ze w tym cyklu juz zakonczylam staranka i zobaczymy;
owulacje mialam podobno wczoraj a ostatnio heblowanko bylo w niedziele rano, tylko zadlugo po to nie lezalam:no:, w sobote nie bylo no i czwartek, piatek, licze na szczescie,moze tym razem mi sie uda

pozdrawiam was wszystkie i do potem
 
reklama
No to witaj w klubie Gosia. Juz pisałam do aniaslu ze "skargą" haha. Życzę powodzenia w zafasolkowaniu
 
Do góry