reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Dziewczyny Wy nie szukajcie Watku Zamknietego na staraczkach bo my nie mamy do niego dostepu i go nie widzimy, sa na nim laski z watku glownego i tylko one go widza.
 
Dziewczyny Wy nie szukajcie Watku Zamknietego na staraczkach bo my nie mamy do niego dostepu i go nie widzimy, sa na nim laski z watku glownego i tylko one go widza.
a ja myslałam,ze go widac ,tylko wejśc nie mozna do niego...
bo ja tak miałam,,wyskakuje okeinko po angielsku,z enie amsz dostepu do tego wątku..
no,poczekamy na soj,,watekk
a jaka to miaął byc nazwa??
 
No i znowu naskrobałyście zostawic Was na chwilkę a tu znowu czytania z imprezki mnie wyrzuciło bo necik zaczął się buntować i nie mogłam nic odpisac a teraz to sama nie wiem jakoś tak spać nie moge bo przeżywam jutrzejsze USG bo mi teściowa podniosła ciśnienie gadaniem o szkodliwości komputera i o tym że może lepiej pozbyc sie psa :-(jakbym mogła cos takiego zrobić to przecież nie jest mebel a potem jeszcze gadała tak jakbym ja kompletnie o siebie nie dbała jakbym mogła skrzywdzić własne dziecko normalnie płakac mi się chce :-:)-:)-(
Antiope chyba się jednak zapytam czy mogłybyście i mnie uchylic drzwi do Waszego wateczku zamknietego jeśli uznacie że ja jako nie staraczka nie mam praw pałętać się tam zrozumiem prosze mnie tylko wziąść pod uwagę bo jakis mam sentyment do Was i smutno troszkę mi i juz sama nie wiem co piszę ehh głupi koniec dnia :-(
 
Puchatko nie przejmuj się gadaniem teściowej. Wiem co czujesz bo ja swojego czasu też swoje przez teściów przeżyłam. Zresztą sama najlepiej wiesz co jest dobre dla dzieciątka i jak o nie dbać. I nie daj sobie wmówić,że jest inaczej. Nie ma się co denerwować jutrzejszym USG tylko cieszyć bo zobaczysz swoje maleństwo i usłyszysz bicie serduszka, czyli same przyjemności.
Co do wątku zamkniętego to jestem za twoim przyłączeniem się. Dzięki twojej obecności może szybciej pozachodzimy jak nas pozarażasz fluidkami hihi
 
No i znowu naskrobałyście zostawic Was na chwilkę a tu znowu czytania z imprezki mnie wyrzuciło bo necik zaczął się buntować i nie mogłam nic odpisac a teraz to sama nie wiem jakoś tak spać nie moge bo przeżywam jutrzejsze USG bo mi teściowa podniosła ciśnienie gadaniem o szkodliwości komputera i o tym że może lepiej pozbyc sie psa :-(jakbym mogła cos takiego zrobić to przecież nie jest mebel a potem jeszcze gadała tak jakbym ja kompletnie o siebie nie dbała jakbym mogła skrzywdzić własne dziecko normalnie płakac mi się chce :-:)-:)-(
Antiope chyba się jednak zapytam czy mogłybyście i mnie uchylic drzwi do Waszego wateczku zamknietego jeśli uznacie że ja jako nie staraczka nie mam praw pałętać się tam zrozumiem prosze mnie tylko wziąść pod uwagę bo jakis mam sentyment do Was i smutno troszkę mi i juz sama nie wiem co piszę ehh głupi koniec dnia :-(

Puchatko ,nie przejmuj się teściową,bo nie warto. Myśl o sobie i dzidzi.
Nie mogę się poza tym wypowiadać na temat teściowych,bo nie jestem w tej sprawie obiektywna.Moja teściówka to jest kawał francy i przez nią mam uprzedzenie do wszystkich teściowych.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co do Twojego dostępu do naszego wątku-JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Ja również się z Wami dziewczynki zgadzam.

Antiope zgadzam sie z tobą w 100% :tak::tak::tak:


Dziewczynki ,ja także się z Wami zgadzam.:tak:
Walczmy o swój własny wątek zamknięty!:tak::tak::tak:

Ależ ja niegrzeczna jestem,nawet dzień dobry nie powiedziałam.:zawstydzona/y:
Właśnie wróciłam z pracy i kładę się na trochę do łózia,bo ziiimno strasznie jest.
Jak troszkę odeśpię nie przespaną nockę to od razu się odmelduję:-D:tak:.
Laseczki ,nie odpiszę na wszystkie posty,bo padam na twarz,ale za to wszystkie Was baaardzo serdecznie i gorąco pozdrawiam i ściskam.
Buziaki.:-)
 
No i znowu naskrobałyście zostawic Was na chwilkę a tu znowu czytania z imprezki mnie wyrzuciło bo necik zaczął się buntować i nie mogłam nic odpisac a teraz to sama nie wiem jakoś tak spać nie moge bo przeżywam jutrzejsze USG bo mi teściowa podniosła ciśnienie gadaniem o szkodliwości komputera i o tym że może lepiej pozbyc sie psa :-(jakbym mogła cos takiego zrobić to przecież nie jest mebel a potem jeszcze gadała tak jakbym ja kompletnie o siebie nie dbała jakbym mogła skrzywdzić własne dziecko normalnie płakac mi się chce :-:)-:)-(
puchatko,,nie przejmj sie,one zawsze takie,chca byc lepsze,mysla,ze sa najmadrzejsze,,one zawsze sie wtracaja,tajki ich typ,,,olej to,,ty bedziesz mamuaia maluszka,wiec ona moze tylko pogadac sobie....

Co do wątku zamkniętego to jestem za twoim przyłączeniem się. Dzięki twojej obecności może szybciej pozachodzimy jak nas pozarażasz fluidkami hihi
no,alez oczywiscie,,hehe przyda nam sie....

Dziewczyny!!!, Gdzie ten nasz wątek zamkniety?! Nie mogę się doczekać... ciągle szukam i szukam... chyba jeszcze musimy na niego poczekać.
Buziaki dziewczyny i dobranoc.
ja tez szukam non stop...

jak ktoras znajdzie to dajcie cynk...
 
reklama
Do góry