reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Witam Was dziewczynki

Fifi milego dnia.

Antiope witaj

NieSamowita ale juz mialas wszystko zalatwione sale, kosciol bo byla wyznaczona data, suknia, buty.... Czyli jezeli przygotowania byly na tym etapie, to chyba pieniadze na to mieliscie uzbierane. Czyli przygotowania byly do slubu, a koszta za nie mial pokryc tata narzyczonego- tak. I sie nie zgodzil pokryc tych kosztow? Bo kiedys pisalas ze slub ma byc, potem pisalas ze zamieszkacie razem na probe, a teraz piszesz ze tesc na slub sie nie zgadza, a wczwsniej sie zgadzal? Cos mieszasz, nie moge nadazyc. Wkoncu mieszkacie razem na probe,czy to tez uleglo zmianie?
 
Witajcie dziewczynki.....
Nie pisałam ostatnio bo samopoczucie takie sobie :-:)-(. Staram się myśleć pozytywnie i wiem ,ze tak się zdarza ale smutno jakoś nadal.........
Dziekuje za to,że jestescie ze mną i mnie wspieracie :-):-):-)

Beatko, Sabinko, Ewcia, Ataata, Asia, Antiope, Puchatku, Fifi, madigirl,Sylcia,Iwonka,gosiaczek,mamusiasynusia,Aga, Nika, moreme,czarnulka,elza witajcie kochane :-):-):-)
 
Za jakos chwilke pojde zrobic tescik... 3majcie kciuki dziewczynki:tak: za mnie i moze fasolenke:-)!!!!!
madgirl no i jak i jak kochana,,no co ty,,miałas dac znaka,,a tu niccccc,,,,

Witajcie dziewczynki.....
Nie pisałam ostatnio bo samopoczucie takie sobie :-:)-(. Staram się myśleć pozytywnie i wiem ,ze tak się zdarza ale smutno jakoś nadal.........
Dziekuje za to,że jestescie ze mną i mnie wspieracie :-):-):-)

Beatko, Sabinko, Ewcia, Ataata, Asia, Antiope, Puchatku, Fifi, madigirl,Sylcia,Iwonka,gosiaczek,mamusiasynusia,Aga, Nika, moreme,czarnulka,elza witajcie kochane :-):-):-)
kochana tez cąłujemy,buziakujemy,ściskamy i pozdrawiamy.....
będzie dobrze,,nie martw się,,żadnaz nas nie zaciążyła w tym m-cu,,zatem na święta każa do roboty,,bo na prezent choinkowy trzeba pracowac,,tzn heblowac..

dobranoc
 
Przepraszam ze tak dlugo... Buuuuuuuuuuuuuu.... Jedna kreska... Chyba trzeba bedzie pojsc do lekarza... 6 dni bez @.... Niedobrze, niedobrze... Albo poczekam na @... Hmmmm.... Juz sama nie wiem co mam zrobic... Niech mnie ktos przytuli....:-:)-:)-:)-:)-:)-(

Eh, najgorsze jest to czekanie na fasolunie... Juz myslalam ze to juz... A tu jedna kreska... Moze za szybko zrobilam test... Moze powinnam odczekac z dwa tygodnie a nie 5 dni... Buuuuuu... Oki... Juz nie marudze... Bedzie co ma byc...
 
Idarnowska, nie smutaj się, u mnie to samo wyszło co u Ciebie, z tą różnicą że nawet teściku nie zdążyłam sobie zrobić, @ przyszła z samego rana, wrrrrr.
Wierzę głęboko że tym razem się uda, wszystko już mam zaplanowane.........Najpierw 10 wyjeżdżam na 3 dni, wracam 13, ale nie możemy od razu się przytulać, dopiero 17 listopada, potem 18, kurcze, musi być synuś.
Pozdrawiam i powodzenia życzę.
 
Dzień dobry kobiałeczki...
My już wstaliśmy,,ja kawe spijam,,a Matu lata i sie bawi kluczykami,,roki kłik kłik-jak alarm,hehe w swojej furce....

Przepraszam ze tak dlugo... Buuuuuuuuuuuuuu.... Jedna kreska... Chyba trzeba bedzie pojsc do lekarza... 6 dni bez @.... Niedobrze, niedobrze... Albo poczekam na @... Hmmmm.... Juz sama nie wiem co mam zrobic... Niech mnie ktos przytuli....:-:)-:)-:)-:)-:)-(
Eh, najgorsze jest to czekanie na fasolunie... Juz myslalam ze to juz... A tu jedna kreska... Moze za szybko zrobilam test... Moze powinnam odczekac z dwa tygodnie a nie 5 dni... Buuuuuu... Oki... Juz nie marudze... Bedzie co ma byc...
d050.gif
prosze bardzo,,mocno przytulam,,i nie martw sie,,,jak nie tearz to nastepnym i nastepnym,,,poprostu same przyjemności....buziaki

.
Wierzę głęboko że tym razem się uda, wszystko już mam zaplanowane.........Najpierw 10 wyjeżdżam na 3 dni, wracam 13, ale nie możemy od razu się przytulać, dopiero 17 listopada, potem 18, kurcze, musi być synuś.
Pozdrawiam i powodzenia życzę.
nono ale plany,,juz an synka od razu,hehe...super...tlyko bez stresów kochani i najlepiej to sie na nic nie nastawiac i hop siup,a tu niespodzianka,,,życze udanego tego wyjazdu,,,,i wócenie w trojeczke,,,,,z kims pod twoim serduchem,,pozdro
 
reklama
Ty już masz to co chciałaś wspaniałego synka teraz na nas kolej by mieć to co się chce , ale nie ważne co się urodzi ważne by zdrowe było. :-):-):rofl2: ja bym się ucieszyła i z synka i z córeczki a nawet z bliźniąt :rofl2::-) kocham dzieci i nie ważne czy to chłopiec czy dziewczynka :happy::-) Dzieci tak zmieniają że szok ( na dobre)
no to tego ci zycze i to z całego serducha kochana...
 
Do góry