reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Hej Dziewczynki! Przepraszam za tak dlugo nieobecnosc ale niestety dosc trudny tydzien w pracy dawal o sobie znac:no:

Caly czas czekam na @ ale nie nadchodzi. Hmm... to dobry znak?? @ ma juz 5 dni spoznienia. Wczoraj jakos czesto musialam chodzic siusiu i strasznie senna bylam. Teraz pobolewa mnie prawy jajniczek... Czy to oznaka ciazy?? Wiecie moze kiedy najlepiej robic tescik??:eek:
No pytanie! Ja juz dawno bym testowala! Zycze dwoch kreseczek oczywiscie!

Ataata ja tez we wtorek na USG smigam ale jeszcze sie nie dowiem jaka plec.W pierwszej ciazy dowiedzialam sie dopiereo jak urodzilam ze mam dziewczynke bo na zadnym usg nikt nie umial okreslic plci bo tak sie moje dziecko chowalo :tak::-)
 
reklama
Ewcia no jeszcze niewiem, ale we wtorek w końcu już będe wiedzieć i od razu wam przyjde zdać relacje...
Pytasz czy jestem skopana....To mało powiedziane, ostatnimi czasy dośc już nawet boleśnie...:baffled::crazy:
Buziaki dla wszyskich
no to maleństwo ąłdnie już pewnie urosło i mamusi daje popalić,ze tam sobie świetnie bryka,hehe..buziaki..not o super,ze we wtroek USG,,bedziemy czekali na pewno na relacje...


madigirl ja bym już testowała.
no kurcze ja juz dawno,1 dzien po spóźnionej,hehe
 
wogóle to gdzie moje maniery,,,,Dzień dobry nie powiedziałam...

A ciekawe ktora z nas na świeta zaciązy,,bo miałyśmy wsyztskie,,,a to juz niedługo te święta...
 
Niesamowita, czasem to naprawdę nie ma czego zazdrościć , faceci przed ślubem są inni niż po, ja właśnie toczę kolejną awanturkę z moim, a miał być cudny weekend ze staraniam i się o dzidzię.

A u ciebie na pewno wszystko się ułoży po Twojej myśli.:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Wszystko było gotowe a tu takie coś :-:)-( trudno nic się nie stało poczeka na właściwy moment. Smutno nam z tego powodu ale nie to się liczy nie to jest najważniejsze. Jak będę pewna na 100% to dopiero w tedy wstawię suwaczek. Ciesze się że jest dobrze jak jest.

Witam wszystkich

Zazdroszczę wam wszystkiego... czyli tego ze już po ślubie i tego że macie lub staracie się o dzidzie. Ale myślę że na to u mnie też przyjdzie czas.
Jasne kochana że na ciebie przyjdzie czas,,każda z ans tak oczekiwała jak ty,,a twoja kolej oczekiwania teraz,,na pewno wsyztsko będiz epo twojej myśli,,buziakii
 
Aż się wzruszyłam :happy:
Ale co tam u ciebie opowiadaj jak minął wam 1 listopada?
pozdrawiam was cieplutkooo
ja byłam juz od wtorku u szwgaierki i z nimi jeźdizlam na 1 listopada,u teściowej od 12 do 18 byliśmy,kasete z wesela oglądaliśmy sobie(tego co we wrzesniu byliśmy),,,winko,szampan,jedoznko,tort,ciacho,,no i wieczorkiem do domku do szwgaierki,,,a wczoraj juz do siebie wrocilam,,no is iedze....tak minął dzień 1 list,,,ja w słupsku u siebie nie mam nikogo na grobach, moja rodzinka w Gdańsku i w Łodzi....ale jako głowa rodizny musiałam Męża zmarłych poodwiedzać..
 
Niesamowita jesteśmy po to aby wspierać się w ciężki chwilach i cieszyć w dobrych:tak::tak::tak::tak::tak:

Co do 1 listopada, to minął w miarę spokojnie, byłam z M i córcią na grobach.Ja do swoich bliskich mam ok 600km, więc zapaliliśmy świeczki na rodzince M. A poza tym spacerek bo była piękna pogoda., a 2 wielka awantura z M. i Tak to trwa do dziś :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::angry::-D:-D:-D:-D:-D:-D

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
reklama
Sylcia 31 rozumiem Cie w stu procentach. Faceci zawsze zmieniaja sie po slubie... Predzej czy pozniej ale zawsze... Znam to z wlasnego doswiadczenia... :sorry2::wink: Ale pamietaj ze my tez zawsze mozemy sie zmienic...


Za jakos chwilke pojde zrobic tescik... 3majcie kciuki dziewczynki:tak: za mnie i moze fasolenke:-)!!!!!
 
Do góry