reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
No niestety P stwierdził, że musimy poczekać ze względu na sytuację finansową. Ja uważam, że dalibyśmy sobie radę. Wynegocjowałam termin czerwcowy na powrót do staranek, ale mam nadzieję, że uda się P wcześniej namówić. Na wypadek gdyby się to nie udało, kombinuję jak dopiąć swego. Do czerwca jeszcze tak daleko :-(
udawaj ze masz uczulenie na lateks i zepo heblowanku Cie swedzi:-D
 
iwonka witaj!!! Stęskniłyśmy się już za Tobą. Pisz u nas częściej.
a za mna:-:)-p:-pheee

Można, ja miałam z Matim pierwszą @ w normalnym terminie tyle, że trwała krócej i była mniej obfita.

Jak wiecie siedzi u mnie teściowa i teraz niestety mniej będe mieć czasu na BB - ubolewam nad tym bardzo. Życze powodzonka jakby przypadkiem mnie coś omineło. U mnie 7 ma być @ i niestety czuje na 100 %, że przyjdzie.
no to masz wesoło...buziaki

Ataatko jak tam amleństwo,,co ty kochana tam nosisz,,chłopczyka czy kobietkę...mów tu szybko..i jak tam okopana przez dzidzie,,,chyba rosnie,,już niedługo będzie z toba..buziaki i pogłaskaj od cioci niunieke...:-)

Ja lece spać,,narazie,,paaaaa
 
Hej Dziewczynki! Przepraszam za tak dlugo nieobecnosc ale niestety dosc trudny tydzien w pracy dawal o sobie znac:no:

Caly czas czekam na @ ale nie nadchodzi. Hmm... to dobry znak?? @ ma juz 5 dni spoznienia. Wczoraj jakos czesto musialam chodzic siusiu i strasznie senna bylam. Teraz pobolewa mnie prawy jajniczek... Czy to oznaka ciazy?? Wiecie moze kiedy najlepiej robic tescik??:eek:
 
Ataatko jak tam amleństwo,,co ty kochana tam nosisz,,chłopczyka czy kobietkę...mów tu szybko..i jak tam okopana przez dzidzie,,,chyba rosnie,,już niedługo będzie z toba..buziaki i pogłaskaj od cioci niunieke...:-)
Ewcia no jeszcze niewiem, ale we wtorek w końcu już będe wiedzieć i od razu wam przyjde zdać relacje...
Pytasz czy jestem skopana....To mało powiedziane, ostatnimi czasy dośc już nawet boleśnie...:baffled::crazy:

Fifi ;-)

Buziaki dla wszyskich
 
reklama
Do góry