reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

CZesc dziewczynki


:tak: Moreme a jak u Ciebie sytuacja?

:angry: U nas bez zmian nadal mamy katar, kaszel :baffled: a ja brak glosu. Mam nadzieje ze do soboty wszystko bedzie ok.:happy: Synek oczywiscie zadowolony siedzi w domu, wakacje sobie zrobil........hahaha..........:-D:-):-D:-) Tylko potem biedak sporo bedzie musial nadrobic:baffled:.
Witaj :-) Beatko!!! Coś widzę, że choróbsko Wam nie odpuszcza:wściekła/y: U mnie trzeci dzień @ i już czekam na owu, bo przede mną rozłąka z M, a chciałabym na Gwiazdkę mieć już fasolinkę pod serduchem:-p
Nikola witaj wśród staraczek:tak: Ja też jestem rocznik 78:rofl2::rofl2::rofl2: Czyli wszystkie trzy za rok mamy mega bibkę:cool::-)
 
reklama
Ja biore prenatal dla kobiet w ciazy. Zalecaj ten lek rozwiez kobietam planujacycm :-):-):-):-)
Powiedz......ten paskudny ząbek to nie jedynka??:cool::cool::cool:

Całe szczęście piatka, ale przy naprawde szczerym uśmiechu ktoś dociekliwy może się dopatrzeć. Musze pomyślec na koronką, ale napewno nie w warszawie, bo centu są kolosalne. Może jak pojade na Śląsk do teściowej to tam się popytam. W sumie narazie mam co mam i może niech już sobie siedzi w mojej buzi ta marna imitacja zęba.

Baby polecam Wam Prenatal (ten różowy) jest stosunkowo niedrogi - ja płaciłam ok 15 zł za 30 tabl, a jest super. Brałam na 3 mies. przed planowaną ciążą i w trakcie również. Ma podwójną dawkę kwasu foliowego i w sumie nie trzeba go łykać codziennie (tak mi powiedziała moja ginka - za dużo witaminek w ciąży też nie dobrze). A włosy i paznokcie po tym tak SZALEJĄ, że chyba nigdy wcześniej takich nie miałam:-) :tak::-) Naprawdę super, zwłaszcza teraz na jesienne niedobory. Pozdrawiam cieplutko! :happy:
Dzięki, widze że i fifi też poleca. W takim razie kupie sobie go i zaczne brać, bo nie chce, aby dopała mnie do końca depresja jesienna, a i o fasolinke też terzba zadbać.

Witajcie dziewczynki :-).
Ja już po pracy i po spanku :-D:-D:-D.
Dzisiaj troche smutniejszy dzień bo zaczeły się jakieś plamienia :-:)-:)-:)-(. Przy wysiłku niestety pojawia sie to beznadziejne palmienie,jak odpoczywam jest ok :-).
Jutro o 17.45 jade do ginekologa a rano na betę...
jak wszystko bedzie dobrze to zmienię suwaczek............
Dbaj o siebie, nic nie rób, leż i nawet palcem nie ruszaj :) tz palcem możesz wskazywać malżowi co ma robić :-)
Szybciutko daj znac po ginku co i jak. Acha i pogłaszcz brzuszek.

Ej kochana uszy do gory:-):-):-):-) Poglaszcz bokserke(a) od cioci Fifi.;-);-);-);-) Jakby co to dawaj do W-wy (chyba, ze jestes) i idziemy na ploty:tak::tak::tak:
A ja moge się dołączyć?? Rany, ale byśmy gadały:yes:

Witam!! Mam pytanko...co o tym sądzić??...Okres spóżnia tydzień czasu (zawsze regularny), temp. podniesiona 37-37,1, bolesne i nabrzmiałe piersi (przy okresie nie bolą nigdy), lekkie nudności, bóle głowy od trzech dni,dziwne samopoczucie, brak apetytu i co najważniejsze "przytulanko" było w dniu owulwcji. Test ciążowy - negatywny ? bardzo bledziutka,lewie widoczna druga kreseczka...
Może się udało??? Pozdrawiam
Witaj witaj w naszym gronie. Jak dla mnie to fasolinka jak nic. Gratuluje. Leć po drugi test i rób bete. Chociaż jak jest chociaż najmniejszy cien drugiej i nie ma @ to jak nic będzie maly bąbelek.

Hej
Ja tu zaglądnęłam po raz pierwszy. Na necie jest tyle tych stron, że trudno wybrać jakieś fajne forum, żeby pogadać. My również zaczynamy staranka. Bez problemów oczywiście się nie obejdzie. Ledwo zaczęliśmy o tym myśleć to już jakieś problemy zdrowotne się przypałętały. Całe życie miałam regularnie @ a teraz...48 dni trwał mój cykl! Myślała, że zwariuję. Bo wiecie jak to jest. My gotowi do działania, a tu klapa...Trzeba czekać. Staranka zaczynamy za 3 dni, bo jeszcze 3 dni biorę clo. Zobaczymy. Pozdrowionka dla wszystkich, które chcą mieć większe brzuszki :)
Witaj, witaj.
Bedzie ok, wszystko się poustawia i fasolka zagości w twoim brzuszku. Udanego heblowania.

A ja to mam dosyć już heblowanka, wszystko mnie boli :-) Oczywiście Malż zadowolony, a ja mam nadzieje, że tym razem nam się uda, bo nie mam już chyba więcej siły. Dzis powiedziałam teściowej, że T nie chce się zgodzić na badania. Może i zrobiłam z premedytacją, ale mówiliśmy jej o naszych planach i mam dosyć głupich pytań. Wie ile czasu sie staramy. Niewiem czy dobrze zrobiłam, ale ona jest równa babka i wiecie, że nawet mi ulżyło jak jej powiedziałam - nawet się popłakałam.
 
Ataata dużo pozytywnych myśli wysyłam i nie smuć się kochana:-);-) Wiesz już może Agatko, czy Twoje cudeńko to chłopiec czy dziewuszka? Sorki za ciekawość:sorry::sorry::sorry:
moreme nie sorkuj mi tu, bo ja sama ciekawska jestem. Niestety jeszcze niewiem czy to chopok, czy laseczka mi sie rozwala w brzuchu, ale obiecuje że 6 listopada (bo wtedy sie dowiem) to od razu przyjde z nowinką i sie pochwale:tak:

Ej kochana uszy do gory:-):-):-):-) Poglaszcz bokserke(a) od cioci Fifi.;-);-);-);-) Jakby co to dawaj do W-wy (chyba, ze jestes) i idziemy na ploty:tak::tak::tak:
Fifi pogłaskana/y, przesyła w podziękowaniu kopniaka (bo nic innego jeszcze nie może);-)
A co do mojego przyjazdu do Wawki to hoho, jak ja przez Kraków sie przebić czasem nie moge i mam dość, a gdzie tam do Ciebie:-DAle dziękujemy za zaproszenie;-)

Beatko, Ewciu ;-):-)

Ilonko mam nadzieje ze to plamienie to nic groźnego, albo poprostu implantacja:tak:
Ale do ginka idź koniecznie, lepiej dmuchać na zmine...

Buziaczki dla wszystkich
 
:-) Czesc dziewczynki wieczorkiem


:tak:Fifi kolezanko, dlugo nie gadalysmy......hahaha......
:-DAtaatko mi lekarz przed porodem 3 razy powiedzial ze na 95% bedzie
dziewczyna ale sie pomylil. Lepiej czasami az do porodu nie wiedziec.
 
Czesc laseczki zycze owocnej nocki wszystkim.
Ja narazie nie mam co pisac ale czytam codziennie. Mam nadzieje ze mi wybaczycie. Ale to tylko chwilowe. Widze ze tu duzo nowych dziewczynek. No no grono sie powieksza. Wiec my stale bywalczynie musimy odejsc w "kat" tzn na styczniowki,lutowki,marcowki,.....itd
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry