reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Fajnie, że jesteś z nami. Ja na BB jestem też od niedawna, ale już tak się przyzwyczaiłam do moich kochanych dziewczynek, że nie wyobrażam sobie niewejśc tu codziennie chociaż na chwilke. Tu widze, że jest ktoś na kogo moge liczyć i miec wsparcie, kto spyta się poprostu co słychac. A tak wogóle to dziękuje wam dziewczynki, że jesteście.
Kochaniutkie - to, która teraz??
Kto testuje??
UDA NAM SIĘ:tak::-D:biggrin2::tak:

.
spoko kochan,nie ma problemu tutaj wszystkie jak siostry jestesmy,,hehe,,
a nastepna,,no zobaczymy,,troszke nas jest w kolejce,hehehe

Ja sie nie odzywam, a to temu że sie źle czuje zarówno psychicznie jak i fizycznie, ale cały czas was podczytuje i wszystkim kibicuje;-)
Buziaki dla wszystkich
buziaczki dla ciebie i dzidiz,,,trzymajs ie,,,


dziewczynki dziekuje wam bardzo za gratulacje :-):-):-).
Wiruski będą jutro bo dzisiaj "jesteśmy" już tak zmęczeni ,ze idę się położyć :tak::tak::tak:
wirusków to my nie chcemy,,tylko fluidki...;-):tak:


pozdrawiam wszystkie heblujace i doskonalajace rzemioslo ;-)
:tak:
:-D:-Dheblujace...

A teraz kto kolejny z taką cudowną nowinką? Pozdrawiam
no obadamy,,wsyztskie tego chcemy...zatem powodoznak wsyztskim

Ewcia81 Ty też się starasz o drugie bobo? Życzę aby się szybko okazało że oczekujesz maleństwa :-)
Miłego dnia dla wszystkich
nom staram sie,,,przynajmniej probujemy z M..hehe


Zrobic drugi test i bete.!!
podtrzymuje,,,prawdaa

CZesc dziewczynki
:angry: U nas bez zmian nadal mamy katar, kaszel :baffled: a ja brak glosu. Mam nadzieje ze do soboty wszystko bedzie ok.:happy: Synek oczywiscie zadowolony siedzi w domu, wakacje sobie zrobil........hahaha..........:-D:-):-D:-) Tylko potem biedak sporo bedzie musial nadrobic:baffled:.
zdrówka,zdrówka,zdrówka kochani dla was...
 
reklama
Hej
Ja tu zaglądnęłam po raz pierwszy. Na necie jest tyle tych stron, że trudno wybrać jakieś fajne forum, żeby pogadać. My również zaczynamy staranka. Bez problemów oczywiście się nie obejdzie. Ledwo zaczęliśmy o tym myśleć to już jakieś problemy zdrowotne się przypałętały. Całe życie miałam regularnie @ a teraz...48 dni trwał mój cykl! Myślała, że zwariuję. Bo wiecie jak to jest. My gotowi do działania, a tu klapa...Trzeba czekać. Staranka zaczynamy za 3 dni, bo jeszcze 3 dni biorę clo. Zobaczymy. Pozdrowionka dla wszystkich, które chcą mieć większe brzuszki :)
 
Beatko2710 również pozdrawiam i zdrowiejcie jak najszybciej, chociaż pogoda to paskudna:-)

Nikola witamy wśród starających się, my zaczynamy staranka od piątku bo mężuś z pracy przyjedzie .

Ilonko, jak tam wsze samopoczucie, trzymam kciuki.


Pozdrowionka dla wszystkich.:-):tak::rofl2:
 
Nikola witaj i powodzonka od razu zycze...oby szybko i miło było,a fasolinka moment zagościła w twoim brzuszku..

Puchatko jak tam samopoczucie?/a dolegliwości?/
Bastra a gdzie ty?
A wagnies,Asia,gosia,reszta staraczek starych,,hehe w sensie pobytu tutaj na forum,,a nie o wiek mi chodzi>???

My siedzimy,,ja ąłduje sprzety an jutro,,bo mÓj synek ma pasowanie na przedszkolaka o 15:15,dobrze,ze ja parce koncze o 11:30,,to do domku przyjde i sie przygotuje,,,,a potem impra w przedszkolu,,hehe
 
Witaj Sylcia
Dzięki za powitanie. Powiem szczerze, że zapoznanie się z tymi wszystkimi zasadami tutaj zajmuje mnóstwo czasu. I ciężko mi się porusza po tym forum. Dzisiaj chyba już dam sobie spokój, bo za długo już patrzę w ten monitor :) Ale, że uparta jestem to wcześniej czy później mam nadzieję, że wszystko skumam (łącznie z tymi świetnymi suwaczkami, których nie umiem na razie uruchomić) :tak:
 
Beata2710 Oczywiście, że to mój rocznik. Więc miło mi, że nie jestem osamotniona. Jeszcze roczek i nam się zaokrąglą cyferki. A może nie tylo one :)
 
reklama
Do góry