reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Cześć.
Jestem Sandra jestem tu nowa, bardzo fajne forum. Chiałabym miec dzidzie ( czekam na @ )ale mam kilka małych przeszkód, zdrowa chyba jestem ale chodzi o to ze.... moze to dziwnie zabrzmi ale niewiem co by na to rodzice.....mam stałego faceta mieszkam z Nim i Jego rodzicami. Moja tesciowa jest troche ''staroświecka''. Mieszkamy z moim ukochanym w innych pokojach nie spimy razem ....( przynajmniej w domu, chyba ze ukradkiem) chcemy wziąć ślub ale narazie nie mamy pieniedzy na to poniewaz budujemy dom. Pomóżcie co mam robić w tej sytuacji.Podejrzewam że jestem w ciąży... bardzo bym chciała zeby okazało sie ze jednak zafasolkuje ale boje się reakcji otoczenia.....nie wspominając już ze mam 19 lat i ludzie myślą ze jestem jeszcze za młoda na dzidzie ja uważam ze jestem gotowa i dałabym sobie rade.
Pozdrawiam
Czesc Sandra
Jest pelnoletnia osoboa, wiec rodzice moga tylko wyrazic swoje niezadowolenie. Jezeli uwazasz, ze dojzalas do wychowywania dziecka i wiesz, ze oboje z chlopakiem sobie poradzicie to nie powinnas zwraczac uwagi na to co ludzie pomysla. Pamietaj, ze to Twoje zycie i Twoje decyzje i nie musisz zyc tak zeby komus sie podpasowac.
 
reklama
Dziekuje za miłe słowka też tak uważam. Szczegolnie ze wydaje mi się że jestem w ciąży to nawet nie zwracam uwagi na to co by powiedzieli inni, bolą mnie piersi a nocy mnie budzi okropna zgaga i brzuszek mnie na dole boli i wogole jaks dziwnie. nie zanosi się na @ niewiem bo mam nieregularnie strasznie i wsumie za tydzien juz powinna być oby nie przyszła :))
 
Czesc Sandra
Jest pelnoletnia osoboa, wiec rodzice moga tylko wyrazic swoje niezadowolenie. Jezeli uwazasz, ze dojzalas do wychowywania dziecka i wiesz, ze oboje z chlopakiem sobie poradzicie to nie powinnas zwraczac uwagi na to co ludzie pomysla. Pamietaj, ze to Twoje zycie i Twoje decyzje i nie musisz zyc tak zeby komus sie podpasowac.
no dokładnie,,to Twoje życie,,w sumie wasze,a reszta ma swoje życie,,to po co wam sie wtraca,,buziaki,,myslcie o sobie..

Dziekuje za miłe słowka też tak uważam. Szczegolnie ze wydaje mi się że jestem w ciąży to nawet nie zwracam uwagi na to co by powiedzieli inni, bolą mnie piersi a nocy mnie budzi okropna zgaga i brzuszek mnie na dole boli i wogole jaks dziwnie. nie zanosi się na @ niewiem bo mam nieregularnie strasznie i wsumie za tydzien juz powinna być oby nie przyszła :))
oby była fasoleczka,zycze ci tego z całego serduszka,,buzaikii
 
Witam Dziewczynki.
Beatko rzeczywiście na razie wszystkie jesteśmy na tym wątku, ale życzę nam wszystkim abyśmy już niedługo spotkały się na inny wątku.

Może w ramach prezentu świątecznego!!!!!!:-):tak::-D:-D:-D:rofl2:
 
Witam Dziewczynki.
Beatko rzeczywiście na razie wszystkie jesteśmy na tym wątku, ale życzę nam wszystkim abyśmy już niedługo spotkały się na inny wątku.

Może w ramach prezentu świątecznego!!!!!!:-):tak::-D:-D:-D:rofl2:
Ja to moge nawet w prezencie na swieto zmarlych:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Dzieki Czarnulka, ja tez sobie tego zycze......no i Tobie, ale u Ciebie to chyba juz jest przesadzone:-):-):-)
 
Nio to byłby chyba najlepszy prezent swiąteczny dla każdej z nas...trzeba tylko duzo siły i spokoju...nie wolno sie denerwować..:) pamietajcie :) :*:*:*:*:*:* ide coś zjeść... w pracy siedze 12 godzin i ciągle głodna jestem....to chyba jakiś znak hehe :) oby :p
 
reklama
Do góry