reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Ataata - uszy do góry, jutro będzie lepiej. Tak jak handra przyszła bez powodu, tak sobie jutro rano pójdzie
Ilonko - będzie dobrze, tylko pobycz się trochę
Nikola - witaj!
Aga1108 - myślę, że spokojnie można Ci już gratulować. A więc GRATULUJĘ!!!
Beatko - zdrówka dla was
Mamusiasynusia - ząbek już ok, a jak śliwka pod okiem? Dalej wyglądasz jak ofiara przemocy domowej?
Mnie trochę smutno. @ się kończy i P. zakupił prezerwatywy. Pocieszam się tym, że wskaźnik Pearla dla prezerwatywy może wynieść nawet 12. Choć ja zapewne nie będę mieć na tyle szczęścia. :-(
 
Mnie również miło powitać!!!:-):-):-)Sama nie wiem co już mysleć, @ nadal nie ma, piersi obolałe, coś jakby na kształt zgagi, a temp. spadła do 36,8, na teście blada poświata..."być tu mądrym i pisz wiersze!!!":-:)-(
Pozdrawiam cieplutko
 
hellołka..
ja juz byłam w pracy,,no i mam weekend,,a na 15 ide do synka do peckola na pasowanie przedszkolaka,mam kamere i aparat cyfrowy,,bede synka filmowac,zdjatka strzelac,,hehe

Koniec roku 2007 wydaje się szczęśliwy dla po niektórych dziewczyn. :-):-) To bardzo dobrze. Byłby dobrze jakby był cały rok taki wspaniały. Działajcie coś mi mówi że wszystkim wam się uda zajść w ciąże. :-):-)
:-):-):-):-)
oj Niesamowita chcielibyśmy,,i to chyba wsyztskie,,buziaczki...a tobie zostawimy nastepny roczek...pa
 
reklama
Cześć.
Jestem Sandra jestem tu nowa, bardzo fajne forum. Chiałabym miec dzidzie ( czekam na @ )ale mam kilka małych przeszkód, zdrowa chyba jestem ale chodzi o to ze.... moze to dziwnie zabrzmi ale niewiem co by na to rodzice.....mam stałego faceta mieszkam z Nim i Jego rodzicami. Moja tesciowa jest troche ''staroświecka''. Mieszkamy z moim ukochanym w innych pokojach nie spimy razem ....( przynajmniej w domu, chyba ze ukradkiem) chcemy wziąć ślub ale narazie nie mamy pieniedzy na to poniewaz budujemy dom. Pomóżcie co mam robić w tej sytuacji.Podejrzewam że jestem w ciąży... bardzo bym chciała zeby okazało sie ze jednak zafasolkuje ale boje się reakcji otoczenia.....nie wspominając już ze mam 19 lat i ludzie myślą ze jestem jeszcze za młoda na dzidzie ja uważam ze jestem gotowa i dałabym sobie rade.
Pozdrawiam
 
Do góry