reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Ej malenka! Cezmu sie spychicznie zle czujesz?? Przeciez bedziesz miala dzidziunia:happy::happy::happy::happy:
Wiem fifi wiem... tzn ciesze sie z dzidziulka, ale w jakis dołek znowu wpadłam i dlatego takie samopoczucie.
Ale w najgorszym wypadku jeszcze tylko 2 miesiące bede miala takie samopoczucie, bo potem już nie bede miała czasu na zastanawianie i użalanie sie nad sobą;-)
 
reklama
Ataata dużo pozytywnych myśli wysyłam i nie smuć się kochana:-);-) Wiesz już może Agatko, czy Twoje cudeńko to chłopiec czy dziewuszka? Sorki za ciekawość:sorry::sorry::sorry:
 
Witajcie dziewczynki :-).
Ja już po pracy i po spanku :-D:-D:-D.
Dzisiaj troche smutniejszy dzień bo zaczeły się jakieś plamienia :-:)-:)-:)-(. Przy wysiłku niestety pojawia sie to beznadziejne palmienie,jak odpoczywam jest ok :-).
Jutro o 17.45 jade do ginekologa a rano na betę...
jak wszystko bedzie dobrze to zmienię suwaczek............
Ilonko nie martw się na zapas i dużo odpoczywaj:tak: Pozdrawiam:-)
 
Wiem fifi wiem... tzn ciesze sie z dzidziulka, ale w jakis dołek znowu wpadłam i dlatego takie samopoczucie.
Ale w najgorszym wypadku jeszcze tylko 2 miesiące bede miala takie samopoczucie, bo potem już nie bede miała czasu na zastanawianie i użalanie sie nad sobą;-)
Ej kochana uszy do gory:-):-):-):-) Poglaszcz bokserke(a) od cioci Fifi.;-);-);-);-) Jakby co to dawaj do W-wy (chyba, ze jestes) i idziemy na ploty:tak::tak::tak:
 
Witam, i też myślę żeby nie martwić się na zapas, a malutkie plamienia, niegroźne mogą się pojawić, ja z moją córcią w ciąży też miałam. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki:tak:
 
Witam!! Mam pytanko...co o tym sądzić??...Okres spóżnia tydzień czasu (zawsze regularny), temp. podniesiona 37-37,1, bolesne i nabrzmiałe piersi (przy okresie nie bolą nigdy), lekkie nudności, bóle głowy od trzech dni,dziwne samopoczucie, brak apetytu i co najważniejsze "przytulanko" było w dniu owulwcji. Test ciążowy - negatywny ? bardzo bledziutka,lewie widoczna druga kreseczka...
Może się udało??? Pozdrawiam
 
Witam!! Mam pytanko...co o tym sądzić??...Okres spóżnia tydzień czasu (zawsze regularny), temp. podniesiona 37-37,1, bolesne i nabrzmiałe piersi (przy okresie nie bolą nigdy), lekkie nudności, bóle głowy od trzech dni,dziwne samopoczucie, brak apetytu i co najważniejsze "przytulanko" było w dniu owulwcji. Test ciążowy - negatywny ? bardzo bledziutka,lewie widoczna druga kreseczka...
Może się udało??? Pozdrawiam
Zrobic drugi test i bete.!!
 
Witam!! Mam pytanko...co o tym sądzić??...Okres spóżnia tydzień czasu (zawsze regularny), temp. podniesiona 37-37,1, bolesne i nabrzmiałe piersi (przy okresie nie bolą nigdy), lekkie nudności, bóle głowy od trzech dni,dziwne samopoczucie, brak apetytu i co najważniejsze "przytulanko" było w dniu owulwcji. Test ciążowy - negatywny ? bardzo bledziutka,lewie widoczna druga kreseczka...
Może się udało??? Pozdrawiam
Chyba można pogratulować fasolki Tobie Aga:-) W pierwszych dniach ciąży druga kreseczka często jest ledwo widoczna, ale najpewniej świadczy o ciąży, więc gratuluję:rofl2:
 
reklama
CZesc dziewczynki




:-D Ataatko juz niedlugo zostaniesz mama rozowego bobaska, wiec uszy do gory- bedzie dobrze.
;-) Ilonko odpoczywaj kochana i jezeli pracujesz to moze idz na zwolnienie lekarskie. Ale mysle ze bedzie dobrze- glowa do gory.
:-D Fifi skarbie witaj.
:tak:Bura jak tam samopoczucie?
:-D Sylcia31 pozdrawiam
:tak: Moreme a jak u Ciebie sytuacja?
:-) Mamusiasynusia a co u ciebie?

:angry: U nas bez zmian nadal mamy katar, kaszel :baffled: a ja brak glosu. Mam nadzieje ze do soboty wszystko bedzie ok.:happy: Synek oczywiscie zadowolony siedzi w domu, wakacje sobie zrobil........hahaha..........:-D:-):-D:-) Tylko potem biedak sporo bedzie musial nadrobic:baffled:.
 
Do góry