reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
hej dziewuszki, ja dzis tylko przelotem i na krotko, ale zwykle was podczytuje...
puchaciu bombastycznego szefa masz :-)
ilonko gratulacje!!!...superowsko fajnie :-) az mi sie geba smieje jak czytam ze fasolkujecie :tak:
fifi...trzymaj sie:-)
ataatko....glowa do gory:-) moja tesciowa zawsze mowi, nie ma takiej sytuacji, z ktorej by nie bylo jakiegos wyjscia, bedzie dobrze:tak:
pozdrawiam wszystkie heblujace i doskonalajace rzemioslo ;-)
mamusia...ale limo:szok:...a tyle razy mama mowila nie pij herbaty z lyzeczka w szklance;-) (skubany kaloryfer)
bura... pozytywne mysli do ciebie sle:tak:
 
hej dziewczynki strasznie za wami tesknie i znowu was podczytuje:-) mialam zrobic sobie przerwe od BB a tu masz ciagnie mnie jak nie wiem co
no ale jak przeczytalam , ze Ilonka jedzie na bete to musialam znowu dzis zajrzec

ILonka -ogromniaste gratulacje dla ciebie i twego mezusia, :-)ciesze sie razem z toba i wogole fajnie jest hihi :-)dbaj o siebie i niech dzidzia w brzuniu rosnie zdrowa i duzaaaa:-)



musze sie pochwalic, ze dzis dostalam wize pracownicza tzn. ze moge sobie zrobic przerwe od szkoly jupi:-D teraz poszukam jakiegos kierunku , narazie techniczny, a moze jak bede troszke bogatsza to college :-)
postaram sie do was zajrzec w piatek :tak:

wszystkie was sciskam i buziam i zycze reszcie owocnych heblowanek
- u mnie mizianie na maxa za tydzien ,bo owu sie zbliza, moze akurat sie uda
 
Mnie chyba też dopada powoli jakaś jesienna depresja. Chyba musze kupić sobie jakieś witaminki, bo ciągle czuje się zmęczona.
Apropo witaminek bierzecie jakieś np z kwasem foliowym na wypadek zajścia w ciąże??
Ja biore prenatal dla kobiet w ciazy. Zalecaj ten lek rozwiez kobietam planujacycm :-):-):-):-)
Powiedz......ten paskudny ząbek to nie jedynka??:cool::cool::cool:
 
I ja sie przyłączam do życzeń.:tak:
Ilonko OGROMNIASTE GRATULACJE!!! Cieszez sie strasznie, ze w końcu wam sie udało. Spokojnych 9 miesięcy ciąży życzę:-)

Puchatko super, że szef tak dobrze zareagował. No widzisz, a tak sie martwiłaś... Najważniejsze, że masz to już za sobą:tak:
A kiedy pochwalisz sie brzusiem???
Bo małe Puchaciątko już widziałam, słodziutkie...

Ja sie nie odzywam, a to temu że sie źle czuje zarówno psychicznie jak i fizycznie, ale cały czas was podczytuje i wszystkim kibicuje;-)
Buziaki dla wszystkich
Ej malenka! Cezmu sie spychicznie zle czujesz?? Przeciez bedziesz miala dzidziunia:happy::happy::happy::happy:
 
Hej:-)
Z powodu braku czasu i innych takich nie klikałam do was, ale podczytywałam:-)
Jak tylko przeczytałam o Tobie Ilonko to aż mi się banan na ustach pojawił:-):-)
Kochana życzę Ci wspaniałych przeżyć na kolejne osiem miesięcy, szczęśliwego rozwiązania i zdrowego bobaska:-):-):-)
Puchatku a twój posuwający sie w szybkim tempie suwaczek daje wiare ze wszyscy predzej czy pozniej sie doczekają:-) Trzymaj sie i dbaj o małego Puchacia:-)
Do zobaczenia za jakis tam czas
 
Ja biore prenatal dla kobiet w ciazy. Zalecaj ten lek rozwiez kobietam planujacycm :-):-):-):-)

Baby polecam Wam Prenatal (ten różowy) jest stosunkowo niedrogi - ja płaciłam ok 15 zł za 30 tabl, a jest super. Brałam na 3 mies. przed planowaną ciążą i w trakcie również. Ma podwójną dawkę kwasu foliowego i w sumie nie trzeba go łykać codziennie (tak mi powiedziała moja ginka - za dużo witaminek w ciąży też nie dobrze). A włosy i paznokcie po tym tak SZALEJĄ, że chyba nigdy wcześniej takich nie miałam:-) :tak::-) Naprawdę super, zwłaszcza teraz na jesienne niedobory. Pozdrawiam cieplutko! :happy:
 
Baby polecam Wam Prenatal (ten różowy) jest stosunkowo niedrogi - ja płaciłam ok 15 zł za 30 tabl, a jest super. Brałam na 3 mies. przed planowaną ciążą i w trakcie również. Ma podwójną dawkę kwasu foliowego i w sumie nie trzeba go łykać codziennie (tak mi powiedziała moja ginka - za dużo witaminek w ciąży też nie dobrze). A włosy i paznokcie po tym tak SZALEJĄ, że chyba nigdy wcześniej takich nie miałam:-) :tak::-) Naprawdę super, zwłaszcza teraz na jesienne niedobory. Pozdrawiam cieplutko! :happy:
Dokladnie. Ja tez polecam. Wielki piguly ale sa dobre. Ja zaplacilam 16zl za 100tab.
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-).
Ja już po pracy i po spanku :-D:-D:-D.
Dzisiaj troche smutniejszy dzień bo zaczeły się jakieś plamienia :-:)-:)-:)-(. Przy wysiłku niestety pojawia sie to beznadziejne palmienie,jak odpoczywam jest ok :-).
Jutro o 17.45 jade do ginekologa a rano na betę...
jak wszystko bedzie dobrze to zmienię suwaczek............
 
Do góry