reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Tak, tak Ataata pamietam doskonale :tak::tak::tak:;-)
A jak ksiazka? Zaczelas juz czytac? Bo streszczenie ktore napisalas calkiem zachecajace... poczekam jak przeczytasz i zdasz relacje... moze tez po nia siegne...
 
a ksiązka powiem Ci szczerze że przeczytałam już prawie połowe i troszke sie chyba zawiodłam... streszczenie było ujmujące i myślałam, że ta książka to właśnie coś dla mnei (jak pisałam już wcześniej) a tu czytam, czytam i generalnie jest troszke inna...
Jest o biznesmenie bogatym jak cholera, raczej zimnym człowieku zajętym tylko robieniem kasy, który ma wszystko co zapragnie itp no i po pewnym zdarzeniu zaczyna sie zmieniac na człowieka bardziej czułego z uczuciami dla innych...
Zoabaczymy jak sie to skończy może płenta bedzie jakaś ciekawa...
Ale na tą chwile to myślałam że bedzie inna ta książka... musze sobie kupić "Alchemika" bo bardzo dobrze ją wspominam i chetnie przeczytam jeszcze raz:tak:
 
Aha... czyli poczekam na to jak przeczytasz do konca. A Alchemika tez czytalam i pozostale ksiazki Cohelo tez... a ja jeszcze zachwycona bylam Samotnoscia w sieci - moze dlatego ze poniekad sytuacja opisana w tej ksiazce byla podobna do mojej...
 
Cohelo przeczytalam wszystkie oprocz ostatniej - najnowszej (nie pamietam tytulu). A Samotnosc w sieci to ksiazka o zwiazku mezczyzny i kobiety ktorzy poznali sie przez internet a pozniej spotkali sie w Paryzu. Ona ma rodzine... ale jej zwiazek przezywa jakis zakret... ksiazka konczy sie bardzo dziwnie... ale nie zdradze jak... przeczytaj bo wg mnie warto. Mnie przeczytanie tej ksiazki zajelo 1 dobe!:tak::tak::tak: tak, tak - 24 godziny! nie moglam sie od niej oderwac...
 
No wlasnie wg mnie nie za pieknie sie konczy... ja chyba zabiore sie do ponownego czytania samotnosci... Bylam w kinie na filmie ale to juz nie bylo to samo:no:
 
reklama
Ani ksiazki nie czytalam ani filmu nie kojarze... w takim razie to bedzie nastepna ksiazka w kolejce do przeczytania...
A teraz weszlam na strone Wisniewskiego i w pazdzierniku ma wyjsc jego nowa ksiazka - mam nadzieje ze rownie dobra jak Samotnosc!

Ja chyba mykam do spania bo rano musze do pracy sie jakos zwlec.... Kolorowych snow zycze!!!
 
Do góry