reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Witajcie Kobietki!!!
Ja jakos tak ostatnio nie mam chęci ani za bardzo siły pisać ale czytam Was na bieżąco Ataata pędzi ta Twoja ciąza jak niewiadomo co a jeszcze niedawno mówiłąs że jesteś w ciąży:tak::tak::tak::tak: A tak poza tym to jak się czujesz?? Zarówno fizycznie jak i psychicznie?? przesyłam ciepłe myśli Tobie i przez Ciebie trafia też do maluszka :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)
Wagnies mam nadzieje że w końcu cos dotrze do Twojego męża nawet choćby cudem:tak::tak:
Asiu w Waszym życiu od jutra kompletna rewolucja i dla Ciebie dla Natalki ale wierzę że dacie radę jesteście dzielne Kobietki:-):-):-):-)
Ewciu u Ciebie tez rewolucyjnie ale napewno będzie dobrze Mati to napewno dzilny facet i da radę a TY raczej zaradna kobietka jesteś więc wszystko w końcu znajdzie swój rytm:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Bastra my za badanie nasienia czy jakby dokładniej i bardziej medycznie określić seminogram płaciliśmy 45 zł ale w to w mniejszym mieście więc i ceny inne:tak::tak:

Reszcie kobietek miłej i spokojnej niedzielki życzę ja muszę trochę odpocząć bo wczorajszy dzień spędziłam w Krakowie na zakupach ze znajomymi pomagałam wybierać materacyk do łóżeczka pościel i jeszcze parę miłych malusich rzeczy z jednej strony było to super miłe z drugiej strony strasznie bolało że to dla cudzego maluszka sobie kupiłam w końcu tylko szklaneczki do soku, flanelową pościel, fajny słój na suchą karme dla Bazyla i wzory do wyszywania ze słodkimi biedroneczkami:tak::tak:szkoda że już jutro poniedziałek
 
reklama
Dziękujemy Puchatko ;-)
Ja sie czuje fizycznie, raz lepiej, raz gorzej, jakiś dziwne bóle brzucha miałam przez ostatnie 2 dni ale dziś już jest dobrze. We wtorek ide do ginki więc sie dowiem co i jak... Psychicznie zaś czuje sie :-(-o właśnie tak...
Też mało sie udzielam na BB, jakoś weny brak i wogóle wszystkiego. Czytać czytam, codziennie rano lektórka BB obowiązkowo, a pisze jak ktos zagada, bo takto jakoś bez nastroju jestem...
Jutro jade na bezrobocie bo dzwonili do mnie, chyba sie zapisze na kurs Grafiki komputerowej bo zaproponowali za darmoche, więc jak tylko dam rade to go sobie zrobie, trwa 1-1,5mieś więc zdąże, tylko czy podołam, bo trzeba dojeżdżać i drałować jeszcze troche na piechte, no ale może spróbuje...
A pozatym to u mnie nic nowego;-)
Zaraz sie zabieram za czytanie ksiązki, mamuśka mi podrzuciła "Niosąca Radość" Krzysztofa Czarnoty, (chyba ksiązka dla mnie akurat bo jest o facecie co przypomina ślepca, który nie potrafi zobaczyć tego, co najważniejsze w życiu, choć znajduje sie to w zasięgu ręki, i dopiero po jakimś czasie zaczyna dostrzegać barwy życia i znajdować szczęście w najzwyklejszych rzeczach) - czyli coś dla mnie na tym etapie mojego życia....może dzieki niej i ja "odzyskam wzrok"... ;)
No i to tyle.
Buziaki odemnie i fasolki:-)
 
Ewcia oj to rzeczywiscie ciezko o rodzenstwo dla Mateuszka...

Ataata nie boj sie... na pewno bysmy Ci przypomnialy :tak::-D:-) Teraz chyba bedziesz miala USG? To moze juz zobaczysz kogo goscisz z swoim M1! No i zycze Ci duzo sil na te ostatnie 100 dni! Poglaskaj swojego lokatorka.

Puchatka no ja tez mam nadzieje ze moj chlop sie obudzi!:crazy::eek: A tobie zycze duzo sil!
 
witajcie:-):-):-).
Czuje się już troszkę lepiej ale jeszcze leże bo mam straszny katar i mi zimno jak nie wiem.... :sick::sick::sick::sick:

Życzę wszystkim miłej niedzieli :-):-):-):-)
 
no to szalenstwo zakupow niesamowita...tak sobie obejrzalam te zdjecia i stwierdzam, ze z ta opalenizna to mozna ostro przesadzic...nie ma nic gorszego jak nienaturalny wyglad...nawet najladniejszej laski.

pozdrawiam was wszystkie w niedziele !!!

ataata ty sie trzymaj, bo ty najwiekszy skarb w sobie nosisz:tak:
idarnowska...a jak tu infekcji przy takiej pogodzie nie lapac...
bastra....wszystko zalezy od zolnierzy...gdy maja woooolnyyy czass...a tak sobie spiewam...powodzenia w badankach...co to za wredota ta @
asialc... no kiedys trzeba zaczac sie usamodzielniac ;-) w koncu cie corcia musi wyslac do pracy, dasz sobie rade;-)
wagnies, puchatko, ewciu....cieple mysli w wasza strone :-):-)
i jak tam hausfrau..?.wczoraj bylam na niemieckim weselu...wynudzilam sie za wszelkie czasy...:no::wściekła/y:a miesiac temu bylam na polskim weselu...az mi teskno do tej zabawy...;-):tak:

milej niedzieli !!!!
 
miłej nocki kobietki:tak::tak::tak::tak:
NieSamowita ja z wielka prośbą do Ciebie proszę nie pisz wielkimi literami i jednego posta pod drugim w odstępie paru minutek mozna zawsze edytować swojego posta i coś dodać strasznie to skraca możliwości innych do zmieszczenia swoich postów na tej stronce ja mam super wolny internet i przebrnięcie przez kilka stron zajmuje mi mnóstwo czasu więc się nie obraź za moja prośbę :baffled::baffled:
 
Puchateczko są ludzie któży za wszelką cene chcą zwrócic na siebie uwage... tak to już bywa..:baffled: Ale jak dla mnie coś takiego to tylko Porażka ;-):-D
Też wiem coto znaczy mieć wolnego neta, sama takiego miałam jakiś czas i wiem że to straszna katorga, strona sie ładuje i ładuje i ładuje...
 
reklama
To widze ze nie tylko mnie to drazni ale nie chcialam sie nic oddzywac zeby nikogo przypadkiem nie urazic... tylko ignorowalam...
 
Do góry