reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Asieńko,Puchatku kochane moje życie mi ratujecie tymi przepisami.Ja juz się zastanawialam czy sklepu ze serem nie otworzyć:eek::-)Stokrotne dzięki:-) A sernik robie w wersji klasycznej i choc tak na niego narzekam to juz polowę z moim M. wcieliśmy:szok:
Wagnies jak sobie życzysz to zaraz Ci ta drugą polówkę spakuje i wyślę:-):-):-)Dziekuje bardzo za instrukcje co do zdięć - napewno sprobuje.
Bastra sama robilaś pierożki? W sumie u nas dawno nie bylo ruskich, ale poczekam aż mama M. wróci to zrobimy razem na dwa domy:-)A co do pieska to on ma tak ok dwóch latek.Dziś zaliczyliśmy wizytę u weterynarza i okazalo się że ma zapalenie skóry na poduszkach lap:-:)szok:.Szczególnie cierpi na prawą przednią lapę, kuleje, jest osowialy i wogóle wszystkim na okolo pokazuje jakie go nieszczęście spotkalo.Mam nadzieję że mu to przejdzie do naszego wyjazdu:-(
Diabelku...:crazy:rób ten teścik, bo ja to już na pewno chce wiedzieć,że to Sara!:-):-):-)
Niesamowita buziakuje Cię kochana:-)No jasne że czasem trzeba od ukochanego odpocząć:-)
Idarnowska, widzę że rozsądnie do sprawy podchodzicie i tak trzymać.A ja trzymam kciuki,za staranka podczas podróży poślubnej:-)
A tak wogóle to wpadlam aby wam dobranoc powiedzieć, a rozgadalam się jak tralal - ale to dlatego, że tak was lubię:-) Papatki, spokojnych i owocnych nocy
 
reklama
Dlaczego Kraków płacze?:-( Czy wasze miasta i miasteczka też?:-:)-(
Witam rannego ptaszka :-). Ehhh w taką pogodę to sie nie chce wstać z łóżka a co dopiero z domu wyjść.Niestety muszę dziś skorzystać ze środków MPK. Śmierdzące autobusy niekiedy z nie pootwieranymi oknami, i przepoceni ludzie nie czujący swego smrodu....bleeee na samą myśl robi mi się nie dobrze. A jak widzę starych ludzi którzy by Cię staranowali bo widzą wolne miejsce to już wtedy koniec....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nienawidzę tego!!!!!
Ale życzę wam udanego dnia bez względu na środki lokomocji :-):-):-)
 
Witajcie z samego rana.
U mnie też pada i ogólnie pogoda jest brzydka .
Zaraz uciekam do pracy ale wpadłam sie z wami przywitać :-):-):-):-)

Bastra witaj :-). Niestety MPK mają to do siebie,że są paskudne :no::no:
 
Witajcie laseczki!

Ja siedze juz w pracy i nudzi mi sie... dzis mam luzniej troche w pracy i mam nadzieje ze do piatku tak bedzie!!!
NieSamowita to moze jeszcze dzis ode mnie lekki kopniaczek... a skoro tak dobrze Ci idzie to juz Cie nie bede nekac:tak::-D:-)
Elza oj chetnie skonsumuje Twoj serniczek
Bastra jak dobrze ze nie musze jezdzic MPK...
Idarnowska to napisz co Ci lekarz powiedzial.
Diabelek i jak Twoj test?
Ataata jak bedziesz miala juz necik to napisz co nie co... bo sie martwimy o Ciebie!
 
Witam:-):-):-)
U mnie też pogoda w kratkę, lalo rano teraz slońce wychodzi, ale chmury nadciągają mega:-(
Milego dnia dziewczyny:-)
 
dziendoberek:-) ja dzis tylko na krotko...chcialam pozdrowic i przywitac was wszystkie!
elza zalapie sie jeszcze na serniczek? ;-)
Bastra witaj:-)
idarnowska witaj:-)
niesamowita to jakos tak razem zaczniemy;-)
wagnies zycze ci spokoju w pracy...nawet dluzej jak tylko do piatku:tak:
diabelku...witaj i trzymam kciuki:-)
puchatko, asiu dzieki za przepisy. kotleciki serowe i kurczak w sosie koperkowym byl u nas wczoraj;-)

milego dzionka zycze
 
Witaj Lenna -serniczek już śle;-):-)A co ty dziś taka spieszaca?

Wagnies a weś ich wyślij w kosmos - ja ci chętnie w tym pomogę!
 
Witam sie w ten niestety ponury i placzacy dzionek :tak: ja dopiero wstalam z lozeczka i kawke popijam mniam :-D ale mi sie dzis glupawy sen przysnil, :-( mam nadzieje, ze nie bedzie mnie dreczyl caly dzien :-(
zaleglosci juz troszke nadrobilam, ale niestety nie w calosci, bo moje Kochanie wrocilo i dopadlo do komputerka, a ja musialam troszke w doku posprzatac bo pies i facet po spacerze to mieszanka wybuchowa :-D ale nadrobie Kochane mozecie na to liczyc :-D
wagnies spokoju jak najwiekszego w pracy poki jest :-)
NieSamowita to dzis kopniaczek ode mnie, bo nie mialam jeszcze okazji, a zawsze moze byc jeszcze lepiej :-) no i za to drobne zaniedbanie Was :-D
Puchatko a moze tesciowa nie zechce wrocic :tak: nadzieja zawsze jakas jest :-D moja na szczescie nie mieszka z nami
idarnowska wygladalas slicznie, skunia piekna , a Ty z zachwycajacym usmiechem na twarzy , naprawde super :-)
Pozostale kobietki rowniez witam bardzo serdecznie i aby nasze humory byly lepsze niz nasza pogoda :tak:
 
reklama
Do góry