reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Ooooooooooj rzeczywiście duuużeeeee pustki. Nie było mnie kilka dni, a tu nic nowego!! Wstydźcie sie Koleżanki!!

U mnie jakoś dziwnie z nastrojkiem, M mnie jakoś wpiurcza:wściekła/y: to normalne?? Jak jest u Was??:zawstydzona/y:
 
reklama
ania :-D;-) ja też taka bywam i to chyba częściej w ciągu całego cyklu niż żadziej..:sorry2: takie z nas widzisz charakterki.
Ale ja to ostatnio sama wiem że przesadzam, o byle co się wsciekam ehh
jak On ze mną wytrzymuje... :confused2:

a co do 2listopada to mam nadzieje że test o którym własnie marzę ale zobaczymy...
 
ania :-D;-) ja też taka bywam i to chyba częściej w ciągu całego cyklu niż żadziej..:sorry2: takie z nas widzisz charakterki.
Ale ja to ostatnio sama wiem że przesadzam, o byle co się wsciekam ehh
jak On ze mną wytrzymuje... :confused2:

a co do 2listopada to mam nadzieje że test o którym własnie marzę ale zobaczymy...

Nieuwierzysz, ale ja mam dokładnie. Też wścikam sie o byle co, samej mi głupio, ale wiem, że jak popuszczę to zawsze będzie to "coś" na mojej głowie:-(. Zastanawiam się nad wieloma rzeczami... może nie powinnam:-( Jakos takoś mi smutno...

Trzymam kciuki Kinguś żeby ten 2 listopad to był Twój dzień - Wasz dzień!!;-)
 
Kochane żegnam się bo jutro rano wyjeżdzam na trzy dni więc zamelduję się w piątek jak wrócę;-) Pozdrawiam Was Kochane
P.S. tak sobie pomyślałam, że jak odpoczniemy od siebie z M to może nasze relacje sie poprawią:happy:
 
Hej dziewczyny, ja tylko na moment :-(
Jestem na wpół żywa i za chwilę spowrotem się kładę :wściekła/y::szok::no::-(
Aaniu, przede wszystkim spokojnej i bezpiecznej podróży życzę.
Pozdrawiam Was wszystkie kochane :-)
 
aniu przyjemnego odpoczynku:) Wiesz widzę ze owu ci się zbliża a może to szansa..;)
kiniaa a co z tobą? jak te twoje staranka? ja juz nie mam wykresu na 28dni... mam nadzieje że Ci sie uda:) zdrowka!

pozdrawiam!
 
reklama
Kinguś, a u mnie bez zmian :((( :-(
Jak fasolki nie było tak nie ma.
Zawsze byłam pełna nadziei, ale to już prawie 3 lata...czasem mam wielkiego dołka...
Może na Święta B. N. w tym roku dostanę wymarzony od lat prezent...
Buziaki dziewczynki :)))
P.S. Jutro Kinguś testujesz :tak:
Już mocno zaciskam kciuki :))) :tak::-D
 
Do góry