reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Pochwalę się, właśnie założyłam sobie - jeżeli tak to można nazwać - stronkę czy tez obserwację na 28 dni:tak: To przez Ciebie Kinguś bo mnie to zaciekawiło, najlepsze jest to, że jutro dopiero muszę sobie kupić termometr bo mam taki zwykły pod pachę;-) co to sobie chorubska mierzymy;-). Od pojutra zacznę sobie mierzyć temperaturkę:tak:
:-) aniu i fajnie ze załozylas! jaki masz nick? zaproś mnie:) kingaewa albo podaj mi swoj. buzka
 
reklama
Hej dziewczyny,
przepraszam, że nie odniosę się do każdej, ale zasypiam na stojąco/siedząco...:eek:
Tylko się przywitam :tak:
Do juterka lasencje i powodzenia dla każdej z Nas w tym cyklu :tak:
 
Witam w klubie @ przyszla i do mnie w sobote o 2 dni za wczesnie ehh, no nic kolejny cykl przede mna, ale teraz wrzucam na luz, i zamierzam czerpac przyjemniosci z sexu kiedy bedzie mi sie chcialo i nie myslec co gdzie kiedy i jak, najwyrzej odpuszczam sobie ten jeden miesiac, nawet na monitoring nie chce mi sie isc:eek:
A co tam u wac dziewczeta??

Myślę, że to dobry pomysł z tym czerpaniem przyjemności z sexu - też to teraz planuję;-). ja z kolei myślę, że damy sobie taki luz do końca roku i potem zobaczymy:tak:. A nóż może sie uda...

Jestem dziś dopiero tak późno bo byłam dziś na szkoleniu (wykorzzystywanie seksualne dzieci), a potem na urodzinkach u teściowej. Jestem już zmęczona i idę się kimnąć (tylko ie mówcie nikomu bo jestem w pracu:szok:). Śpijcie dobrze
 
Dzień dobry dziewczyny :-)
Która ma ochotę na kawkę, a która na herbatkę?
To wodę wstawię. :tak::-D
Jeżeli chodzi o seks, to my już dawno wrzuciliśmy na luz i jak na razie nic :-(
Ale wg mnie co ma być to będzie i tego nie zmienimy, musimy tylko cierpliwie czekać :tak:
Miłego dnia :tak::-)
 
kinia ja sie napiję z Tobą ale nie o tej porze :laugh2: mykam jeszcze do łóżka... przebudziłam sie tylko aby temp zmierzyć.

Aniu ja widze ze ty zaraz masz dni płodne tak? szybko!
 
Witam !!!!!!!!!!!!!
No i po urlopie ....wróciłam do domku i do Was!!!!!!
Przydał mi się ten wyjazd do Pl......pomijając to że już w trzeci dzien pobytu dopadło mnie chorobsko :-(,ale i tak było fajnie!!!:-D
Widze,że przygotowałyście mi małą lekturkę:-)......zaraz zabieram się do czytania.
Pozdrawiam Was Cieplutko!!!!;-);-)
 
Ostatnia edycja:
Hello :-D

Aaniu, a czy po tej laparo, to suwaczek Ci dobrze odmierza dni?
Kinguś, ale chyba teraz to jeszcze nie śpisz? :cool2::-p
Kasiula, super, że już jesteś z nami :-) Chociaż urlop to by mógł tak trwać i trwać i trwać...:tak::rofl2: Szkoda tylko, że to choróbsko się do Ciebie dorwało :-(, ale jak i tak jesteś zadowolona to super :tak::-D

A ja właśnie obiadek zrobiłam i kuchnie z przedpokojem umyłam :-)
Na resztę dnia mam luzik :-D
Barszcz ukraiński mam-ma ktoś ochotę? Zapraszam :tak::-)
Wszystkie dziewczyny serdecznie pozdrawiam :tak::-)
 
reklama
Hello :-D

Aaniu, a czy po tej laparo, to suwaczek Ci dobrze odmierza dni?
Kinguś, ale chyba teraz to jeszcze nie śpisz? :cool2::-p
Kasiula, super, że już jesteś z nami :-) Chociaż urlop to by mógł tak trwać i trwać i trwać...:tak::rofl2: Szkoda tylko, że to choróbsko się do Ciebie dorwało :-(, ale jak i tak jesteś zadowolona to super :tak::-D

A ja właśnie obiadek zrobiłam i kuchnie z przedpokojem umyłam :-)
Na resztę dnia mam luzik :-D
Barszcz ukraiński mam-ma ktoś ochotę? Zapraszam :tak::-)
Wszystkie dziewczyny serdecznie pozdrawiam :tak::-)
Ja się z checia wproszę na obiadek
a tym czasem moze sobie jakies zdjęcia z wesela kumpeli poogladam i pododaje na nk
Dziś męczacy dzien w pracy wiec teraz sobie odpoczne:tak:
 
Do góry