reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Moje kochane laseczki,świetna ta stronka.Biorę luteinę to 16 dzien cyklu,bpli mnie podbrzusze i niewielkie plamienie czy to coś niepokojącego?
 
reklama
Oliwka- witaj w naszym gronie :laugh: Luteiny nigdy nie brałam więc pomóc Ci nie mogę.
Basiu- robię co mogę, żeby komp był naprawiony, ale to zależy od mojego mężczyzny, a on nigdy nie ma czasu :mad: :mad: :mad: a w święta mu się nie chciało siedzieć i formatować kompa :( ale tu akurat mu wybaczam, bo mną się zajmował ;)

Pozdrawiam serdecznie :D
 
Hej Kasia! Trzymam Cięza słowo co do przenosin na forum styczniowych mam.... Basieńko! Bardzo się cieszę! Odliczaj, odliczaj na styczniowym forum dużo jest miejsca. ;) Witaj u nas Oliwka! O Luteinie niewiele Ci powiem bo mam ją zacząć brać dopiero w tym cyklu i obawiam sięjak siępo tym poczuję więc daj znać o wszystkim co o niej wiesz... :) ;D
 
Witajcie Drogie Panie :laugh: :laugh: :laugh:

Margolis, widzę, że optymizm wraca- tak trzymaj :laugh: :laugh: :laugh: Styczeń na nas czeka ;)
Basieńka, już niedługo wracam na gg ;D ;D ;D Zarezerwuj dla mnie wieczory ;)
Majeczka, co u Ciebie? Przesyłam buziaki :-*, trzymam kciukasy. Mnie już piersi jakby mniej bolą, niestety :( ale i tak mam nadzieję ::)
Cała reszta dziewczyn: co tam u Was?

pozdrawiam i ściskam bardzo mocno :D

Kasia
 
Super optymizm dziewczyny to najważniejsze.Może ktoś mi doda otuchy ,biore te hormoniska i wariuję.Trzymam kciuki za wszystkie starające. ;DPozdro
 
Margolis słonko ta luteina musi nam dać piękną owulacyjke,mam po niej doła,wczoraj plamiłam,dziś boli brzuś.sama niewiem co dalej,ale łeb do góry wiara czyni cuda i rozdaje fasolunie. :laugh:
 
Tak trzymajmy! ;D Trochę mnie jednak zestresowałaś tym złym samopoczuciem, bo ja jakoś w pierwszych dniach jak mam zacząć brać tz. gdzieś ok 18 kwietnia mam egzamin, więc może być niewesoło... Ale trzeba mieć nadzieję?! :laugh:
 
Hej Dziewczyny :)

trzymajcie się wszystkie i myślcie pozytywnie. Wiara cuda czyni, a ja wierzę, że niedługo będziemy mieć śliczne fasolki w naszych brzusiach ::)
Jak ktoś doła ma, niech szybko na BB zawita ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Całuski :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Dziś jest o niebo lepiej , brzuś nie boli za to kłujące mam cycuszki i dużo śluziku.Może ......?ale to chyba za wczwśnie.Margolis o egzamin się nie martw ,bo Ty już masz powera!Całuski Oliwka :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Dzięki Oliwka! Mam nadzieję, że kwiecień okaże się tym właśnie miesiącem! Ja jeszcze czekam na @, żeby zacząć odliczanie. Mam nadzieję, że szybko się zacznie i w tym miesiącu mi się uda! ;)
 
Do góry