reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Dzień dobry! A co tu taka cisza :szok:? Halo :-D??? A wiecie, że czwartek juz coraz bliżej :-p;-)...


Miłego dnia życzę i pozdrawiam gorąco, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
 
reklama
Hello;)
cicho było bo bylismy w dlugii week w 3miescie:) super było:)
a ty juz jutro lecisz do polski:) fajnie:) mam nadzieje ze się spotkamy w jakis dzionek:)

ja dzis lece na dogranie plytki na 3d:) bo ost dwa tygodnie temu slabo bylo widac buziunie i lekarz kazal przyjsc jeszce raz w cenie:) wiec znow zobaczę moja Mienkę:-)))

Miłego dzionka tu strasznie gorąco i duszno -chyba bedzie burza:)
 
Hejka :-D!

Hello;)
cicho było bo bylismy w dlugii week w 3miescie:) super było:)
a ty juz jutro lecisz do polski:) fajnie:) mam nadzieje ze się spotkamy w jakis dzionek:)

ja dzis lece na dogranie plytki na 3d:) bo ost dwa tygodnie temu slabo bylo widac buziunie i lekarz kazal przyjsc jeszce raz w cenie:) wiec znow zobaczę moja Mienkę:-)))

Miłego dzionka tu strasznie gorąco i duszno -chyba bedzie burza:)


Mam nadzieję, że wypoczęliście troszkę, bo miesjce wybraliście sobie, według mnie, super! Ano jutro już lecimy, jupi! Postaram się dorwać do kompa gdzieś i się z Wami umówić, ale nic nie obiecuję niestety :zawstydzona/y:, zobaczymy jak w praniu wyjdzie ;-) Aha i jak Maleńka wypadła tym razem? Ja się zapisałam na to usg na 16.06, tam gdzie Ty ;-)


No to zmykam, bo z czasem krucho! Pozdrawiam, buźka, paaaaaaaaaaaaaaaa

Ps. W domu neta nie mamy, więc tu pojawię się zapewne dopiero jak wrócę :sorry2:
 
NIO to kochaniutka;) Udanego pobytu:)
Ja 16.06 też ide- na 17.40 na dogranie buźki Malutkiej bo nie chciala nam pokazac:-) hehe a ty na ktora masz?moze się spotkamy ehhe
 
Dziewczynki my tak w przelocie, zaczełam prace i mało czasu na cokolwiek.
Misia podparta prostu juz siedzi.
Poznaje nowe smaki :)
Jabłko, zupke marchewkowa i soczki. Krzywi sie przy tym cudnie.

Jak byscie miały czas i ochote bardzo prosze o klikniecie w konkurie na Mchalinke :)
Link w sygnaturce :)
DZIEKUJEMY
 
Dzień dobry Laseczki!!! Po intensywnym "wypoczynku" w domu witam się z Wami już z Irlandii! Niestety nie udało mi sie wygospodarować ani chwili żeby móc się z Wami zobaczyć :dry:, ciągle coś... Zdecydowanie za krótki był to wypad, chociaż te upały mnie już mocno męczyły, więc teraz delektuję się pogodą irlandzką ;-). Nie udało mi się nawet Wam nastukać co mi pod serduchem fika - otóż jest to chłopczyk :-)! W sumie w tym krótkim czasie miałam 3 usg (dwa w Polsce i, wczoraj, tutaj) i wszyscy zgodnie powiedzieli, że to chłop! Więc będzie parka - Oliwka i Filipek :-D:-D:-D

A co tam u Was?

Pozdrawiam, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sorry2:
 
Krycha:) Nio to gratuluje syncia:-) Będziecie mieli Parkę- a imię już jest??
U nas dalej gorąco:) własnie dziś zaczeliśmy malowanko pokoiku dla Milenki, wczesniej odświerzalismy sypialnie, w ktorej jak na razie bedzie łożeczko:-)
Mysle jaka pościel kupić, tyle jest róznych na allegro, ze nie moge się zdecydować. tak samo z wozkiem- wybieramy Mikado,ale nie wiem czy lepszy city car, czy Milano chce wozek na paskach, a nie na amortyzatorach, komfort jazdy jest rewelacyjny...
]http://www.bangla.pl/mikado-b125.htm
Pozdrawiam:)
 
My tylko dasjemy znac, ze konkurs wygrłysmy.
Nagroda piekna tkana sosno krzyzowa chusta jest juz z nami :)


dziekujemy a glosy
ściskamy was mocno
 
Dzień dobry! Widzę, że nadal korzystacie z upałów, bo ruch znikomy!

Mpik82, a dziękuję :-)! A imie wybraliśmy Filip ;-)! Widzę, że przygotowania do narodzin idą całą parą! Ja muszę poczekać, bo będziemy się przeprowadzać na początku sierpnia... I skreślam już dni normalnie, a tak się ciągną... A ja już bym chciała, ale trza czekać - siła wyższa :baffled::-). Co do wózka nie pomogę niestety... Zupełnie się nie znam na tych modelach które wymieniłaś, ale jak już kupicie to wklej nam jakąś fotę, co?

MisiaM, moje ogromne gratulacje!!! Ale szczerze przyznam, że nie mam zielonego pojęcia o jakim konkursie mowa :zawstydzona/y:... Tak czy siak, najważniejsze, że wygrałyście i że nagroda Ci się podoba :tak::-D!

Kasikk, a Ty gdzie się zapodziałaś? Czyżby Wam się wakacje przedłużyły ;-)???


A reszta mamuś już chyba na dobre o nas zapomniała :-(...


Miłego dnia życzę :sorry2:
 
reklama
Mpik82, a dziękuję :-)! A imie wybraliśmy Filip ;-)! Widzę, że przygotowania do narodzin idą całą parą! Ja muszę poczekać, bo będziemy się przeprowadzać na początku sierpnia... I skreślam już dni normalnie, a tak się ciągną... A ja już bym chciała, ale trza czekać - siła wyższa :baffled::-). Co do wózka nie pomogę niestety... Zupełnie się nie znam na tych modelach które wymieniłaś, ale jak już kupicie to wklej nam jakąś fotę, co?

:) hej:) wózeczek wczoraj przyszedł- jestem bardzo zadowolona, pokoik też już wymalowany, jeszcze pare *******ek i bedzie gotowy:)
nio to Milenka będzie miała Kolege Filipa:) super, że juz wiesz kto tam u ciebie mieszka- termin porodu ci się zmienił? Mi ostatnio lekarz mowil cos o 2 wrzesnia:)
eeh
wrzucam foty wozka:)
 

Załączniki

  • w
    w
    31,9 KB · Wyświetleń: 92
  • w
    w
    37,6 KB · Wyświetleń: 66
  • w
    w
    35,3 KB · Wyświetleń: 98
  • w
    w
    24,1 KB · Wyświetleń: 83
  • w
    w
    36,2 KB · Wyświetleń: 85
  • w
    w
    30,7 KB · Wyświetleń: 65
Do góry