reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja mieszkam na Chabrach a na spacerki chodziłam na zwm do parku (koło górki) a teraz to raczej tu blisko
a Opole mała mieścina (według mnie) ale chyba można polubić gorzej gdy trzeba coś kupić to wtedy problem :)
 
reklama
Witajcie, ja mieszkam w centrum na ulicy na literę K.... :-) Chętnie poznam którąś z mam, która ma jeszcze czas na kontakty towarzyskie. Mam 14 miesięcznego Kubusia a w maju będę mieć kolejnego szkraba.:-D
 
Witajcie, ja mieszkam w centrum na ulicy na literę K.... :-) Chętnie poznam którąś z mam, która ma jeszcze czas na kontakty towarzyskie. Mam 14 miesięcznego Kubusia a w maju będę mieć kolejnego szkraba.:-D
Witaj Kerry. Ja mieszkam w Opolu na Malince i zwylke tutaj lub po ZWMie spaceruje.:-)
 
No i dopisuję się jako kolejna mamusia z OPOLSZCZYZNY.A dokładnie z Kietrza-to nie spełna 20 km od Głubczyc.
 
Hej dziewczyny poszukuje niani dla mojego synka. Może macie jakieś namiary?
Oczywiście dopisuję się do grona Opolanek:-):-):-):-)
 
No i dopisuję się jako kolejna mamusia z OPOLSZCZYZNY.A dokładnie z Kietrza-to nie spełna 20 km od Głubczyc.

Witaj elvira. Nie spodziewałam się że znajdzie się tutaj ktoś kto mieszka tak blisko mnie :-), bo w końcu 20 km to prawie po sąsiedzku ;-).
Npisz coś więcej o sobie :-) i swoim dzieciaczku
 
Witajcie Dziewczyny :-)

Jestem przyszłą mamusia...Z Opola :-)

Dobrze wiedzieć że jest tu ktoś z moich okolic...mam nadzieje że ktoś sie odezwie bo troszku tu pustawo ;-)

Pozdrawiam
 
reklama
Zgłaszam sie po raz drugi... teraz najczęściej jestem na forum przyszłe majowe mamusie, bo dziś mam termin porodu ale chyba bedzie ze mnie czerwówka. Pozdrawiam. asiulinka i aniulka01 to kiedy się spotykamy na spacerku. Ja będę jutro w parku na zwmie z okazji Dnia Dziecka:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry