reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Mamuśki
Od trzech lat mieszkam w Anglii, ale sercem jest z Wami. Pochodzę z Głuchołaz, kilka lat mieszkałam w Opolu. Tęsknie za znajomymi miejscami. Widzę, że dawno tutaj byłyście. Szkoda, że taka cisza:-:)-(.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam,
Nie wiem czy watek jeszcze "zyje",ale chcialabym sie przylaczyc -jestem z Opola. Mam (jak widac ponizej ;-)) dwojke chlopaczkow-Maciusia z grudnia 2004 i "siwezutkiego" Grzesia z lipca 2007r:-D
Pozdrawiam wszystkie opolskie mamusie!!!:-):cool2:
 
No, faktycznie wątek podupadł ale mozna to nadrobić :tak:
Moja Oliwianka ma już prawie 11 miesięcy :-), powoli zaczyna chodzić.
Poza tym nadal mieszkam w Głubczycach i nic się nie zapowiada, żeby miało się to zmienić.
Zaczęłam też studia, pedagogikę resocjalizacyjną (zaocznie, 3-letnie) w Raciborzu, także co drugi weekend mam zajęty, a z Potworkiem zostaje tatuś ;-).
No i jak wątek odżyje, pojawią się mamusie z opolskiego, to może wiosną uda nam się zorganizować jakiś sabat mam z Opolszczyzny :-D??
 
Witam obecnie mieszkam w Legionowie kolo Warszawy ale pochodze ze Strzelec Opolskich :tak: Tu tez urodzilam swoich dwojke dzieciaczkow.
 
hej
ja jestem z Opola i jestem mamą trzymiesięcznego Maciusia
chętnie dołaczę do Was :)
 
Witaj Aniulka. Z jakiej dzielnicy jestes? Ja mieszkam na malince. Moze spacerujemy "razem" i nawet o tym nie wiemy?:-)
Pozdrawiam.
 
asiulinka, a właśnie miałam Cię zagdnąć na "mamach siedzących w domu" ;-) bo zobaczyłam że jesteś z Opola :-).Bo ja mieszkam dokładnie 64 km od Opola, w Głubczycach :tak:.
A w Opolu mieszkałam przez rok, kiedyś, jak studiowałam ;-).A mieszkałam na starym ZWMie, na Bytnara.Zawsze mi się to miasto podobało :tak:
 
Inna ja kiedys (zanim wyszlam za maz) mieszkalam tez na ZWMie -na Hubala.:-)
A mnie osobiscie srednio sie Opole podoba, ale w sumie, to nie mieszkalam nigdzie indziej, wiec nie mam porownania.:-)
 
reklama
A ja mieszkalam w Strzelcach Opolskich. A Opola nigdy nie lubilam jakos mnie nie przekonalo. Za to wuielbiam Wrocław :-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry