reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No nie znowu pustki? Wszyscy na wakacjach. chodzicie dziewczyny na basen? Polecam lipno koło niemodlina, fajnisty basen.
 
reklama
Cześć dziewczyny,

ja też jestem z Opola (chwilowo) odezwę się niebawem bo jestem w trakcie przeprowadzki
papa
 
Hej :)
w końcu się przeprowadziłam :D teraz tylko zostały mi porządki a do pracy niestety muszę chodzić. Z tego wszystkiego wylądowałam u lekarza z dużymi boleściami podbrzusza i uwaga.....dał mi 2 tyg odpoczynku :) także w te upalne dni leżałam do góry brzuchem i nic a nic nie robiłam. Teraz niestety pozostało mi tylko wstawać rano do pracy :( buuuu jakie to ciężkie., Człowiek szybko przyzwyczaja się do leniuchowania :D
Dziewczyny co do fryzjera to ja byłam na pasemkach na ulicy Niemodlińskiej salon Wella albo Loreal - już nie pamiętam. W każdym razie sa tam młode dizewczyny, ale b. fajnie i dokładnie robią baleyage coprawda kroją trochę bo zapłaciłam za sredniej długości włosy 170 zł !!!!!!!! ale trzymają się już 3 miesiąc i nie widać tak bardzo odrostów. Ten salon jest obok biura nieruchomości, budce z piwem i Tesco :) odezwijcie się troszkę bo naprawdę pustki tu nieziemskie :)
 
Hejka dziewczyny.
Jeszcze mam dostep do kompa więc postanowiłam to wykorzystać na maksa :tak:.
Faktycznie jakoś pustawo się tu zrobiło, ale domyślam się, że spowodowane to jest ładną pogodą i okresem urlopowym ;-).
O, właśnie moje dziecię się budzi :sorry2:, zajrzę więc jeszcze, ale troszkę później
 
Halo halo jest tu ktoś,
siedzę w pracy ale mi sie nie chce nic robić jejku chyba nie wytrzymam :)
Dziewczyny napiszcie coś o swoich poczynaniach wakacyjnych. Ja ostatni weekend spędziłam w Międzyzdrojach - było super, lampa z nieba, bezchmurne niebo, lekki wiaterek, cieplutka woda (jak na Bałtyk) i gofr w ręku a drugi w plecaczku na zapas......mmmmm......żyć nie umierać.
Dziewczyny gdzie w Opolu można zjeść gofra?? Dajcie znać bo nie mam zielonego pojęcia :)
 
Hej :)
w końcu się przeprowadziłam :D teraz tylko zostały mi porządki a do pracy niestety muszę chodzić. Z tego wszystkiego wylądowałam u lekarza z dużymi boleściami podbrzusza i uwaga.....dał mi 2 tyg odpoczynku :) także w te upalne dni leżałam do góry brzuchem i nic a nic nie robiłam. Teraz niestety pozostało mi tylko wstawać rano do pracy :( buuuu jakie to ciężkie., Człowiek szybko przyzwyczaja się do leniuchowania :D
Dziewczyny co do fryzjera to ja byłam na pasemkach na ulicy Niemodlińskiej salon Wella albo Loreal - już nie pamiętam. W każdym razie sa tam młode dizewczyny, ale b. fajnie i dokładnie robią baleyage coprawda kroją trochę bo zapłaciłam za sredniej długości włosy 170 zł !!!!!!!! ale trzymają się już 3 miesiąc i nie widać tak bardzo odrostów. Ten salon jest obok biura nieruchomości, budce z piwem i Tesco :) odezwijcie się troszkę bo naprawdę pustki tu nieziemskie :)

fajnie, że juz po przeprowadzce. I jak pierwsze wrażenia z opola? Dzieki za porade co do fryzjera. byłam 3 tygodnie temu w starym miejscu ale ekipa się zmieniła i kiepsko ze strzyżeniem, juz musze iść poprawiać, a brwi to wogóle porażka. Chyba znów pójde na krakowską a wtedy stówa nie moja.:-(


Halo halo jest tu ktoś,
siedzę w pracy ale mi sie nie chce nic robić jejku chyba nie wytrzymam :)
Dziewczyny napiszcie coś o swoich poczynaniach wakacyjnych. Ja ostatni weekend spędziłam w Międzyzdrojach - było super, lampa z nieba, bezchmurne niebo, lekki wiaterek, cieplutka woda (jak na Bałtyk) i gofr w ręku a drugi w plecaczku na zapas......mmmmm......żyć nie umierać.
Dziewczyny gdzie w Opolu można zjeść gofra?? Dajcie znać bo nie mam zielonego pojęcia :)

Gofry kiedyś smakowały mi koło dworca pkp w tzw czworakach, w takim przejściu od strony ulicy 1 maja. Pierwsza budka po lewej jak stoisz tyłem do dworca. Poza tym gofry są koło basenu akwarium na ozimskiej, całkiem całkiem. W dolce vicie nie robią gofrów przez lato:szok::confused:. Chyba jeszcze są w grabówce - nalesnikarnia koło kanału na placu wolności.

my w tym roku nigdzie na dłużej nie wyjeżdzamy, moje drugie maleństwo ma dopiero 2 miesiące i odpuszczamy do następnego lata ( w zime na narty oczywiście). Ale w ostatni weekend sierpnia jedziemy do Rabki tak na 3 dni. Też aby odwiedzić grób mojej babci która zmarła miesiąc temu.
 
Dziewczyny przenosimy nasze ploteczki na nowy wątek Ploteczki a tu niech się wpisują nowe opolanki, lista jest na początku wątku: Lista... narazie jest nas tylko 9:-(.
 
czesc Wam kobietki!
jestem nowa na babyboom i widze ze tu sie mozna odnalezc jak na rodzimej ziemii:-) Ja jestem z Nysy, to ok 50km od Opola. Niebawem zostane pelnoetatowa 100% mamusia Mai:-) To moje pierwsze dziecko, nie bylo planowane ale jest kochane od samego poczatku zarowno przeze mnie jak i przez tatusia,z ktorym aktulanie nienajlepiej mi sie uklada...ale czas pokaze. Super tu macie wspiracie sie, opowiadacie mniej i bardziej waznych sprawach, taka odskocznia. Naprawde swietne to forum. ciesze sie ze mozna sie tez dolaczyc do grona mam z opolszczyzny! Bede rodzic w Opolu, w wodzie (jesli zdaze dojechac do Opola hehe).
pozdrawiam wszystkie mamusie obecne i przyszle

PS
kerry1 jaka lista?? gdzies sie powinnam dopisac rozumiem????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witamy baswes, fajnie że znów się ktoś pojawił:-). Nysa to śliczne miasto:tak:. Mam nadzieję że zaniedługo powitamy i będziemy się cieszyć twoją córeczką:happy:. Zapraszam do wątki opolanki opolszczanki - lista, tam napisz parę słów o sobie a ja dopiszę cię na taką kolorową listę na 1 stronie:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry