reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam mamusie z opolszczyzny!!!
Ja co prawda jestem Z Gliwic, ale mam zamiar rodzić w Strzelcach Opolskich. Czy są wśród was osoby, które tam rodziły? Jaka jest wasza opinia na temat szpitala, położnych, lekarzy?

Będę wdzięczna za każdą opinię! Z góry dziękuję!
 
reklama
Jagoda dużo moich znajomych decyduje sie na rodzenie właśnie w Strzelcach Opolskich. Ja rodziłam w Kędzierzynie i sobie chwalę
 
Witajcie ponownie :)
Wracajac do pytania na poczatku postu to moje malenstwo ma byc chlopcem ale jak wiadomo zdazaja sie pomylki ;) narazie stoi na chłopcu.
Ja takze siedze w domku, choc czuje ze niedlugo bede musiala isc do pracy zeby troszke podciagac budzet domowy :))

Pozdrawiam
 
Hejka :-)
cloe, niestety, nazwisko mi nic nie mówi...Ale kto wie, może z widzenia znam.W końcu Głubczyce to tak mała mieścina, gdzie praktycznie wszyscy wszystkich znają :tak: .
Ale zazdroszczę tych wczasów w Egipcie :-) .Bo lubię słoneczko i ciepełko :tak: .A tu to śnieg jakiś spadł, nie wiadomo na co i po co :baffled: .
Jagoda2007, co do Strzelec to słyszałam, że wszystko jest tam ok. Ja rodziłam w Koźlu i jestem bardzo zadowolona.
Iwka zapewne pakuje się i przygotowuje do wyjazdu :tak: .
asia-m, heh, ja słyszałam kilka ciekawych historii na temat pomyłek - jak np. kobieta dowiedziała się w 5-tym miesiącu że będzie chłopczyk, wszystko przygotowała, pokoik, itd. oczywiście w "chłopięcym" stylu, a tu dziewczynka się urodziła :-D .No, ale miała jak w niebie - wszystko na niebiesko ;-)
Miłego dzionka życzę
 
Inna 22 jak ciotka mojego męża była w ciązy to do początku mówili że będzie chłopak. Naetr ostatnie USG zaraz po porodzie pokazywało jaja jak berety;-). Zrobili cesarkę ...a tu dziewczynka:-D. Asia jeszcze długo do córci odruchowo mówiła Michaś:tak::-D
 
:-) Hejka
Ja od czwartku juz Irlandia .NIo udalo sie juz czesc rzeczy wyslam teraz dzieci i walizki i odlot papapa Polsko coz bywa i tak ale juz meza nie widzialm 6 mies wiec chce abysmy byli razem obojetnie gdzie .Dosc juz tego czas zaczac od nowa.A co słychac u was ??
Bylam troche z dziecmi u mamy odwiedzic rodzinke male bawily sie nie narzekaly na nude wiecznie ktos sie z nimi bawil.:)
 
Iwka myślę że podkjeliście słuszną decyzje rodzina musi być w komplecie:tak: Zostaje tylko życzyć wam powodzenia w Irlandii :tak:
W Polsce piękna pogoda więc mamy niepracujące siedzą z dziećmi na dworze całe dnie i korzystają ze słoneczka;-) Powoli trwają przygotowania do świąt
Musisz napisać jak wam się żyje w Irlandii gdzie mieszkacie, może nawet wkleić jakieś fotki;-):tak:
Do usłyszenia
 
Iwka, koniecznie napisz jak Wam się układa w Irlandii :tak:.Zgadzam się - rodzina musi być w komplecie !!! Wszystkiego dobrego Wam życzę !!!
A co u pozostałych mamusiek z opolskiego?? Milczenie i milczenie :confused:Niech się odezwie jakaś mama, bo miło poczytać o prawie-sąsiadkach :-);-)
 
Witamy już z Irlandii długo sie nie odzywałam ale nie mielismy neta .Troche to trwalo najpierw podlaczyli nam tel potem jeszcze miesiac oczekiwania na modem i łącze z netem.No u nas juz lepiej nareszcie razem dzieci zaklimatyzowaly sie szybko na poczatku 2 tyg mialy katarek ale nic pozatym ze skonczylo sie na podawaniu wit c i wapna.No mieszkamy w malym miasteczku niedaleko Cork o nazwie Midleton.Maz pracuje a ja siedze w domu z dziecmi.Powiem ze sie nie nudze teraz mam chwilke to poszperam po necie i poczytam co tam słychac .Zawsze mam cos do zrobienia wiadomo 3 dzieci.Ustawialm se tak wszytko ze chodza spac razem o tej samej porze i wtaja tez tak mniej wiecej.Najgorsze zze jestem uwizana w domu nawet nie wiecie jak ciezko siedziec wiecznie w domu jak trafi sie niezbyt fajna pogoda np.desz wtedy nie wyjde nawet na podworko za dom.Mieszkamy na fajnym osiedlu cicho spokojnie i czysto.Male jeszcze same nie potrafia chodzic czasem je puszczam zasuwaja po trawie na czworaka.Dzis zauwazylam ze Szymon juz sam stra sie siedziec odbija sie od oparacia fotelika i siedzi sam .Milo zobaczyc jak dziecko robi postepy.No dziewczyny nie mam co poganiac chodza przy meblach same czasem stoja widac jeszcze nie czas na ich bieganie.Sa wczesniaki tak se to tlumacze i maja czas.Moze bedzie i tak ze 3 zacznie razem biegac a wtedy to jejku az sie boje bede biegac za nimi;-).He przyda sie mi troche ruchu.No mieszkamy na osiedlu gdzie jest troche Polakow .Sa tu polskie sklepy i w marketach polki z polskim jedzeniem.Wiec nie ma co narzekac tylko brakuje mi tu jedzenia dla maluchow w sensie kaszek naszych Bobovita i herbatek hiip.To tu ciezko dostac.Przywiozlam se zapas z Polski ale juz mi sie skonczyl nawet przyslali mi z Polaki kaszki w paczce :):tak:Jakos trzeba se tu radzic.Zycie tu inne bardziej lzejsze nie takie stresowe ze musialm se wyliczac co kupie malym teraz,Jakos tak dbaja tu o dzieci w senie finasowym no i ze nam Polakom tez sie to nalezy.Tyle u Nas napiszcie co tam Wy porabaicie .Pozdrawiamy
 
reklama
Hej dziewczyny!!!

Witam wszystkie mamusie!

Jestem założycielką tego wątku a dopiero teraz tutaj zawitałam!! Długo miałam nieczynnego kompa a poza tym watpiłam, że coś zacznie się tutaj dziać!!

Piszcie piszcie - teraz będę tutaj regularnie!!!

Pozdrawiam wszystkich!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry