reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
:-) :-) Hej hej gdzie sie podziały mamuski z Opola.U nas postaremu małe rosną i juz broja coraz mocniej .Sa coraz bardziej sprawne i wiecej potrafia :-) .Mam nowy nik po tych zmianach nie mogalm sie cos zalogować wiec założyłam nowy .A my juz niedlugo odlatujemy do Irlandii juz tam wysłałayśmy tatusia teraz z babcia za niedlugo nawiedziemy Zielona Wyspe.Mam teraz mase spraw do załatwiania musze wybrać karte szczepień i papiery z poradni wcześniaków .To co mnie tylko martwi jak małe zareaguja na zmiane mleka i klimatu ale mysle ze nie bedize źle .Są już duze a co słychac u mam z Opola odezwijcie sie!!!!!!
 
reklama
Witam co prawada z Opola nie jestem ale za to z kędzierzyna a to w końcu opolskie,;-)Jestem mamą półtorarocznej Julki która już nieżle dokazuje i czasem potrafi dać popalić:tak: o Opola mam duży sentyment, kiedyś mieszkałam tam, pracowałam i kończyłam studia,ach wspaniałe to były czasy! Później wróciłam do mojego rodzinnego miasta. Nie mogę powiedzieć że jest mi źle choć chwilami samotność doskwiera, co tu dużo mówić tęsknię za tamymi czasami.
Iwka już pewnie dawno w Irlandii niech im się tam będzie jak najlepiej. :tak:
Mam nadzieję że temat ten jeszcze ożyje...
 
Witam Opolanki. Ja się troszkę udzielam na BB, ale do wątku regionalnego dotarłam dopiero dziś. Pozdrawiam wszystkie Mamusie z Opola i okolic. Ja zostanę mamusią za niecały miesiąc. Na razie sobie spokojnie czekam na ten Wielki Dzień.
Cloe ja z kolei mam sentyment do Kędzierzyna - jestem przez większość swego życia opolanką, ale w czasach licealnych i w czasie studiów często bywałam w Kędzierzynie i bardzo lubię to miasto. Miałam tam kiedyś mnóstwo znajomych, ale kontakty się pourywały.
 
Hejka :)
Mam na imię Aśka jestem z miasta kominów ;) czyli ze Zdzieszowic,mam dwie córeczki 9 i 6 lat , oraz maleństwo w brzuszku :)
 
Hej Asiu!!!

Bardzo się cieszę, że zawitałaś do mojego wątku!:-D :tak:
No, no to kjuż jesteś mamuśką pełną parą!!:tak:

Trójka dzieciaczków to i moje marzenie!

Mam nadzieję, że będziesz tutaj od czasu do czasu zaglądała?!

A dzieciątko w Twoim brzuszku to dziewczynka czy chłopiec?? Wiesz już??
 
Hej kaszu! Ja też jestem z Kędzierzyna- Koźla, jestem mamą Półtorarocznej Julki:-)! Jak miło spotkać "ziomala " na tym forum. Mieszkam na Kużniczakch, siedzę sobie w domu choć coraz częściej myślę o powrocie do pracy. Mam nadzieję że będziesz zaglądać na ten wątek .

Asia -m swego czasu rójka też mi się marzyła ale ostatnio moje jedyne dziecię tak mi daje popalić że póki co poprzestanę na jednym, choć z drugiej strony wystarczy że wezmę na ręce maleństwo i już chce mi się mieć takie swoje ... więc wszystko się jeszcze może zdarzyć...;-)
 
mamo Moniu to swietnie że jest ktoś kto moje rodzinne miasto darzy sentymentem . Przyznam się że ja trochę tego sentymentu straciłam na rzecz Opola ale jakoś na nowo odnajduję się w K-K:tak:

Widzę że temat podupada, trochę szkoda. MamoMoniu pisz jak najczęściej , może dzięki nam topik choć trochę odzyje.;-)
 
Hej Dziewczyny! W końcu jakieś miasta bliższe mojego ;-)
Ja jestem z Głubczyc, to jest ok. 30 km do Kędzierzyna-Koźla :-) .
Mam córeczkę Oliwkę która ma 8 tygodni i chętnie popiszę na tym wątku :-) :-) :-) :-) :-)
No, Dziewczyny, sprężajcie się, niech opolskie też gdzieś tu się przewija ;-) :laugh2:
 
reklama
Inna witaj!
Wątek jakby podupadł ale może dzięki nam coś się ruszy?;-):-) Kiedyś znałam parę osób z Głubczyc, znajomości już się pourywały ale bardzo miło je wspominam:tak:.
Napisz coś więcej o sobie. Ja na przykład siedzę sobie na wychowawczym. Czasem jest mi z tym bardzo dobrze ale są też takie chwile gdy wydaje mi się że jeszcze jeden dzień w domu a zwariuję. Kiedyś pracowałam w Opolu, ale teraz z nie wyobrażam sobie tyle czasu poza domem przy tak maleńkim dziecku. Z domu wychodziłam o 6.30 a wracałam o 18.00 :no: Liczę że znajdę pracę w swoim mieście choć jak na razie ofert prawie rzadnych:-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry