reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Iwka pewnie że szkoda. Sprobuj nadać paczką. DHL się sprawdza ale musiałabyś porównać ceny pozostałych firm kurierskich.

Agnus dziś wieczorem postaram się zajrzeć na czerwcówki, teraz nie dam rady bo Julcia już zaczyna przejmować kontrolę nad komputerem:baffled:
Do usłyszenia
 
reklama
Witajcie!!
Taka zakręcona jestem,że zupełnie zapomniałam o tym wątku :zawstydzona/y: Ale już jestem z powrotem :-)
Ja cały czas siedzę w domu, przed zajściem w ciążę nie miałam pracy,tzn. już w ciąży skierowali mnie na staż do Urzędu Miejskiego, ale połowę z niego spędziłam na L4.Czasem wariuję, bo niestety, nie mam możliwości częstego wychodzenia z domu i spotykania się ze znajomymi, tak jak to bywało kiedyś,ale... Mam moje wielkie Szczęście, mój Skarb - Oliwkę :tak: :-) .
Iwka.o ja przez ponad rok mieszkałam w Irlandii, od czerwca 2004 do sierpnia 2005.Najpierw mieszkałam i pracowałam w Bray (śliczna,mała miejscowość nad samym morzem,do plaży miałam jakieś 200 m), a później zamieszkałam w Dublinie,gdzie też szybko znalazłam pracę.Ale jednak tęsknota za rodziną i przyjaciółmi była tak silna,że nie wytrzymałam dłużej.
Później miałam w planie wyjechać do UK, do brata, ale zasżłam w ciążę i nic z moich planów nie wyszło.
Iwka, a można wiedzieć skąd dokładnie jesteś??I do której szkoły w Głubczycach chodziłaś??Ja do LO im.A Mickiewicza i nawet dobrze wspominam ten okres, choć spięcia były ale to chyba tak zawsze jest ;-)
Pozdrawiam
 
:-) Hej !
Ja mieszkalm juz w irladnii w Mullingar ale wrocilismyz mezem do Poski po wiadmomosci ze ciaza okazla sie bliznaicza .Bylismy przerazeni dwoja dzieci na raz my jeszcze bez slubu.Wrocilismy ale zawsze powtarzalismy ze Irladnii wracimy maz tam jest od 5 mies teraz za niedlugo mysle do konca marca my doleciemy .
inna_22 ja chodzialm Rolniczaka konczyalm Technologie Żywnosci he na praktyki chodzilismy do Browaru naszego fajne to byly czasy szkoda ze nie wroca:-)
A MAz mieszka w Irladnii w Midlenton ok 15 km od Corku .
Jaka miescina nie wiem .Okarze sie jak tam polece .:-)
Ja wychowalam sie i pochodze z malej miejscowosci nad sama Czeska granica Boboluszki zaraz kolo Branic.:-)
 
Iwka, a ja kiedyś mieszkałam zaraz koło Rolniczaka, może kojarzysz taki budynek w podwórku naprzeciwko hali sportowej??A moja Mama to kiedyś,dawno,dawno temu uczyła trochę w Rolniczaku a później w Mechaniku :-) .A co do Boboluszek to wiem dokładnie gdzie to jest :-) .Faktycznie blisko Głubczyc.Mały ten świat, nie ma co ;-) .
A dzisiaj mieliśmy piękny plan iść na spacerek,bo zapowiadała się ładna pogoda,a tu d.pa :wściekła/y: ,bo raz świeci słońce,raz pada deszcz,a do tego zimno jak cholera:-( .Niech już ta wiosna szybko przyjdzie!!!
Pozdrawiam i zyczę miłego popołudnia
 
oj Sorki proprzestawial mi Domina mialam ja na koalnach a mala bardzo sie rwie do klawiatury.He mały ten swiat bardzo .
Inna 22-ja tez bylam w irladnii ale zdecydowalismy sie na powrot takie zycie ze nosi nas po Swiecie .A teraz dzie mieszkasz nadal w Głubczycach czy w innym miasteczku.
 
Iwka, nadal mieszkam w Głubczycach,niestety...Bo to miasto jest tak denne,że szkoda gadać.Zapewne gdyby nie Oliwka i mój kochany J. to dawno uciekłabym stąd jak najdalej.Ale w sumie czego mi więcej do szczęścia potrzeba-mam wspaniałego faceta i cudowną córkę,więc cała reszta schodzi na dalszy plan.
Dobrej nocki, kobietki.Ja muszę mojego małego krzykacza troszkę uspokoić i utulić do snu ;-) a później sama pewnie zalegnę w łóżeczku i poczekam na film "Zielona mila" bo podobno leci dzisiaj w tv
 
A tu znowu cisza?? No koleżanki z opolszczyzny,zajęte takie jesteście czy co??
Pozdroofka! I miłego popołudnia :-)
 
hejka no cos nam ten watek sie slabo kreci .Ja troche mialam malo czasu aby posiedziec przy kompie.Mialm lekkie zamieszanie bylam z dziew u lek zobaczyc czy dobrze wszytko bo sie martwialm tym ze nie chodza same jeszcze,ale juz mnie upokoila lek ze maja czas w kocu sa wczesniaki .A Szymon juz doczekal sie 1 zabka narazie malenki ale juz jest ,maly szybko goni siostry juz probuje sie podnosic do siedzenia.A teraz w srode jade z maluchami do swojej mamy odwiedzic rodzinke pozeganc sie z nimi bo juz pod konec marca zmieniamy miejsce pobytu .No i znowu bedzie mase zalatwainia i pakwania.No ale co sie nie robi aby rodzinka byla w komplecie :-)
 
reklama
Cześć opolanki:-) Po długiej nieobecności pojawiłam się znowu. Wczoraj wróciliśmy z wczasów - dwa tygodnie w Egipcie. Było świetnie:tak: Od powrotu nie mogę dojść do siebie. Najbardziej brakuje mi słońca a tu - szkoda gadać - szaro, buro i ponuro:-(

Inna miałam kiefyś znajomych z Głupczyc np. Łukasz Dzieża może znasz?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry