reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
karioka pisze:
Cześć Dziewczyny!!! :)
Dawno mnie nie było na babyboom i nie wiem co się u was dzieje :(. Postaram się w skrócie zrelacjonować co u nas. Ja niestety nie mam swobodnego dostępu do komputera, bo dzielę się nim z mężem i córką. Dlatego tak rzadko tu zaglądam.
No to zaczynam:
Od trzech tygodni walczymy z ospę, którą do domu przyniosła z przedszkola Sara. Po dwóch tygodniach wysypało mnie (w ten sposób dowiedziałam się, że jednak ospy nie przechodziłam :mad:) i zaraz następnego dnia Robercika. Ja w sumie (mimo wieku) przechodziłam najłagodniej. Tydzień minął, a na ciele zostało mi kilka strupków. Natomiast Robert jest niemiłosiernie wysypany :( ::) i niestety się drapie.
Jeżeli chodzi o postępy Roberta, to od ponad trzech tygodni podziwiamy jego raczkowanie  ;D. Raczkuje klasycznie. Przemieszcza się już bardzo swobodnie, sam siada i staje przy mebelkach oraz woła: baba, papa, mama i inne różne niartykułowane dźwięki. Jego ulubionym zajęciem jest huśtanie i zwiedzanie różnych niebezpiecznych zakątków naszego mieszkania ;)
Wszystkim malutkim chorowitkom życzę dużo zdrówka :)
Pozwoliłam sobie na zacytowanie siebie, bo przy tak ruchliwym synku trudno mi znaleźć czas na poklikanie w babyboom.
Cieszę się, że są nowe forumowiczki z Opola i widzę, że też nie macie zbyt wiele czasu ;)
Pozdrowiam Was wszystkie seredecznie i może kiedyś się spotkamy na jakimś spacerku :laugh:
 
reklama
Dziewczyny, czy macie jakiś kontakt z EWCIK?! Dawno jej nie było i zaczynam się martwić...
 
Mamuska pisze:
Dziewczyny, czy macie jakiś kontakt z EWCIK?! Dawno jej nie było i zaczynam się martwić...
niestety nie :(. Zastanawiałam się dlaczego Ewcik się nie pokazuje. Pewnie Jeremi zaczął chodzić i teraz Ewcik nie ma czasu wchodzić na forum ;)
 
z okazji Dnia Dziecka życzymy wszytkim maluchom
Kolorowych snów...Usmiechu od ucha do ucha...Pięknych bajek na dobranoc..Własnego pieska i kotka...Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...Gwiazdki z nieba...Wspaniałych przyjaciół...
 
Cześć Dziewczyny!!! Gdzie Wy się podziałyście. Pusto coś tu od jakiegoś czasu. Ja wiem, że czasu coraz mniej, ale fajnie by było jakbyście niekiedy coś na tym wątku poklikały :).
Robert rozrabia na całego i właśnie próbuje mi wyłączyć komputer :laugh: Pewnie chce iść na spacerek. Narazie i czekam na nowe wpisy :D :D :D
 
cześć Karioka!
"Odnalazłam" Ewcik i wraz z nią przeniosłam się na inne forum i dlatego tu piszę rzadko. Jak chcesz to dam Ci na priva namiary ?!
Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę!!
 
hej dziewczyny!!jestem rodowita opolanka,ale juz od prawie roku nie mieszkam w opolu tylko w Angli.nie mam jeszcze dzidzusia ale sie go spodziewam(jestem w 13 tygodniu ciazy i mam termin na 15 grudnia).rodzic niestety tez nie bede na opolskiej porodowce tylko tutaj.pozdrawiam wszystkie opolanki :)
 
hej Beata ! JA tez miałam rodzić na obczyźnie konkretnie w Irladnii ale jak sie okazalo ze beda bliźnieta kupiliśmy bilet na samolot do Polski ,tam sami bez rodziny bez pomocy nie dalibysmy rady.Jak tam opieka medyczna nad kobietami w ciazy ja w irlandii bylam traktowana super nie bylo różnic ze jestem z Polski .Karzda kobieta byla traktowana tak samo i to mi sie podobalo ,opieka tez byla super nie ma porownaia co przeszlam za męki. w opolu .pozdrawiam papa
 
Cześć dziewczyny.
Fajnie Beatko, że się odezwałaś. Pisz jak najczęściej. Jak masz jakieś pytania do doświadczonych już mam :D pisz śmiało, może uda się coś doradzić.
Mamuśka dziekuję za pozdrowienia :) i proszę o namiary na te forum. Szkoda, że na bb nie wchodzicie.
Iwon.m podziwiam Ciebie, jak Ty radzisz sobie ze swoimi bliźniakami. Ja mam dwójkę, ale u mnie jest dosyć duża różnica wieku, a i tak mam czasami urwanie głowy ;). Ja na szczęście nie mogę narzekać na szpital w Opolu, bo rodziłam szybciutko i połozna była tylko potrzebna przy samej końcówce aby odebrać poród. Jak już urodziłam, to nie mogłam uwierzyć, że to tak gładko poszło :)
Pozdrawiam Was serdecznie :D
 
reklama
Witiatm opolskie mamusie co tam słychac oj lato daje sie nam we znaki strasznie szczególnie teraz grzeje ze aż sie oddoychac nie da.Me maluchy dzielnie znosza te upaly lezakuja w papmersach tylko w łuzeczku na spacer wychodzimy ok 18-19 .A co tam słychac u was?? Pozdrawiamy papapa
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry