reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może ktoś z OPOLSZCZYZNY???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Fajnie Mamuśka, że w końcu się odezwałaś .Dobrze, że z dzidziusiem w porządku i mogłaś razem z mężem i synkiem zobaczyć maleństwo na USG. Tak jak pisała Ewcik to cudowne przeżycie. Ciąża staje się już bardziej realna. I jak tylko słonko mocniej zaświeci i pojawi się więcej zieleni, to i humor nam wszystkim się poprawi. Już się nie mogę tego doczekać :D
Ewcik, to fajnie, że Kajtek się lepiej czuje. Na pewno szybko nadrobi zaległości w szkole  :D . Z tą starą babą to przesadziłaś ;)
Ja też nie widzę, żeby ten nasz klimat się ocieplił ::) ;)
 
reklama
A ja przez Roberta tak długo piszę posta, że Twojego ostatniego nie zauważyłam ;) :laugh:
Dziękuję. Mam nadzieję, że następne też tak lekko będą wychodzić ;D
 
hej mamusie z opola me male dzis skonczyly 3 mies z tej okazji byly az 1 godz na spacerze.pozdrawiamy
 
iwon.m: zimowe panienki prześliczne. Spacerki już chyba powoli zaczną się wydłużac, bo w końcu wiosna. :)

Mamuska: zapomniałam napisać, że o "kochanych mamusiach" to pewnie mogłybyśmy sobie pogadać ... ale to nie temat na takie optymistyczne, dzieciowe forum. ;)
 
Cześć dziewczyny
Iwon.m śliczne masz bobaski :D Po tak długim siedzeniu w domu, to sama przyjemność pospacerować i obserwować pierwsze symptomy wiosny ;D A dzieciaczki pewnie same zainteresowane światem :D
 
Hej tak sama przyjemnosc dla mnie pospacerowac a im tez to opowiada cos innego niz siedzienie w domu.
 
Cześć
Ale dziś zmokłam ::) :( Byłam dziś w przychodni, bo Robert miał mieć szczepienie. W taką paskudną pogodę musiałam iść. A tu okazało się, żę od 28-31 szczepień nie ma. Ładnie mnie zrobili... :mad: >:D :o
Jak ja chcę słoneczka ::) :). Niestety na dziś , to nie koniec spacerów, bo muszę iść po Sarę do przedszkola. Tylko nie wiem czy mi zdąży kurtka wyschnąć :(.
Dobra ponarzekałam trochę i mi lepiej :) Piję sobie zieloną herbatę, Robert jak narazie śpi, więc nie mam tak źle ;). Zaraz trzeba będzie za jakieś porządki
 
Witaj Karinko!
Byłam dziś z Adasiem na szczepieniu.
Jestem w szoku bo ma juz 74 cm i waży 6970.
Piszę od rodziców. Witam Wszystkie mamy z opola.
 
Witaj Gosiu! Fajnie, że się odezwałaś ;D
Adaś, to juz naprawdę duży chłopak. Niestety, jak pisałam wcześniej, szczepienia nie mieliśmy. Zatem nie wiem jak duży jest Robert. Mam nadzieję, że poradni przy szpitalu nie zamkneli i w piątek się przekonam ile urósł mój synek :).
 
reklama
witaj mój właśnie się obudził. PO szczepieniu spał od 14 do teraz :)
Ps. JAk włoski ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry