reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej!!!Witam wszystkie:p)ja zaraz do pracy jade na 9-17.Bo jutro tez pracuje od 6-14.Mówię wam ten miesiąc mam MEGA pracowity!!!każdą sobote od poczatku czerwca pracuje!!
Aleksis,Sycylia powiadasz??!!!:szok:ale wam fajnie!!!!!!!!!!:tak:super wypoczynek będziecie mieli:p)
U nas lepiej,pogodziłam sie z Adamem i jest fajnie...mam nadzieje,że juz na bardzo,bardzo długo!!bo nie cierpie sie z nim kłócić:eek:(chyba jak wiekszość)Wiem,że on ma bardzo dużo racji,ale ja nic na to poradxzic nie umię,że nakręcam się,że myslę,że w głowie mam jedną,JEDYNĄ MYŚL.............!!(bo,ja tak mam cały czas,i nie wiem jak spuścic z tonu,jak wyluzować?!)
Zmykam do pracy!!
 
reklama
Dzień dobry i do widzenia właściwie:-)

kasica fajnie, że już jest ok z chopem:-)
Ja pracuję w każdą sobotę, ale raz, że lubię to co robię, a dwa, to wcześniej pracowałam i w sobotę i w niedzielę i nie robiłam tego co lubiłam, to była masakra. Zwłaszcza w lato. Kumpele w weekend gdzieś nad jezioro, staw jeździły się opalać kąpać, a ja do 18ej dybałam. Faken.:crazy:

Spierdzielam do pracy.
Ahoy!
 
Hej Lalki!
Ja na moment, zaraz sie na wizytę do gina zacznę szykować..
U nas wszystko ok, szczegóły wieczorkiem bo dzis mam trochę zajęty dzien.
Tere Fere ja to mówię ze mam 'pałac kultury' dokładnie jak Twój brzuch mi sie tez tak robi :)
Aleksis buziol wielki dla Ciebie :***
Szyszka nie posiadam takowej ale mam pełno innych poduszek. Z jedną to czasami spie między kolanami ;)
Ok, to ja spadam..
Do wieczorka!!!
 
Hej,

zuzanka &&&&&&&&&&&&&&
Ani@k &&&&&&&&&&&&&&&&

kasica - dobrze, że już wszystko OK i że wróciłaś :tak:

katiuszka
jak dla mnie jest super Twój grafik karmienia, ważne żebyś się tym nie stresowała, Dzidź śpi i rośnie - znaczy się dobrze jest:tak::-)

Aleksis - SYcylia, wow !!!:-):-) Ale fajnie ! :tak: I nasza Aleksis na jachcie - jakoś tak to widzę:-D

tere fere - miłej pracy :tak: A możesz mi podac na privie gdzie masz ten zakład, ja teraz mam tu nową fryzjerkę u mnie na wiosce;-) ale jakoś niezbyt ..

kok.o - pracusiu, odezwij się co słychać poza tym , że Ewcia sama musi sobie czytać książeczki :-D

Kawka time:happy:
 
hej dziewczyny

Muma
wielkie :************************** mocno Cię ściskam Ty wiesz za co kochana,jesteś nie zastąpiona !

jak widać na poniższym obrazku ,@ jak w zegarku 14 dni po owu i nadchodzi wielkimi krokami,już mnie jajcor napieprza ,ale spoko jutro przylezie to mnie zastanie z książką i dobrym filmem po południu ;-)
Aleksis no autem daleko ,ale Chorwację kiedyś odwiedź koniecznie bo kraj piękny i jedzonko regionalne pyszne :tak:;-)a do wagi nastolatki to ciężko będzie 55-58(jak M poznałam w wieku 22 lat) teraz bym chciała 60 ,żeby wyglądać normalnie a nie na zasuszoną ,a co do pośladków to mam w genach jako jedyna okrąglutkie i jędrne ;-)

Ani@k &&&&&&
tere
fajny brzuszek :tak:a 2 kg zostało powiadasz wow, gratuluję :tak:
kok.o jak tam pracusiu
alex_ a Ty jak się trzymasz kobieto pracująca ,dwójka małych dzieci ,praca ...pełna podziwu jestem i ukłon w Twoją stronę :tak:

catertina TĘSKNO NAM !!! ODEZWIJ SIĘ KOCHANA :-(


ja z kawką dopiero
 
zuzanka jeszcze nic nie wiadomo ale nawet jeśli @ przylezie to Ci się fartnie ten wyjazd bo inaczej to by raczej niewskazany był :tak: A ja Ci mówię , po 7 latach wszystko się zmienia, skończy się spokojne życie w dwójeczkę:tak:

Moje starsze dziecko ma dziś zakończenie roku i szkoły. Jak wychodziła z domu, a ja wisiałam w oknie dachowym sypialni to oczywiście się pobeczałam bo pamiętam jak zaczynała I klasę i była małym smerfem bez górnych jedynek a tu teraz kobita w sukience i moim ulubionym żakiecie z czasów podietowych;-) Niestety eM też nie mógł być na zakończeniu a Jula odbiera statuetkę (normalnie wygląda jak Oskar) dla najlepszych absolwentów i potem te jej śpiewy jeszcze, ech.. Ale Olek by się wykończył na tych uroczystościach w duchocie sali gimnastycznej..
Dałam jej kaskę bo sobie skoczą na pizzę, lody, mają iść na kręgle i połazić po promocjach - dobrze, że ja mam to małe dziecko bo duże już takie samodzielne:sorry:

Chciałam teraz z Młodym lecieć na nasz piątkowy targ (w tą i z powrotem jakieś 2h) ale kurczę tak się chmurzy, że nie wiem czy pójdę..
 
helloooo:-)
Powstawały już kolezanki drogie? my z Julkiem pospaliśmy do 9:szok: ale fajowo!!! teraz bawi się na macie, a ja śniadanko zjadam i oczywiście BB pierwsze;-)
Dziewczyny Wy mi powiedźcie teraz jak ja mam ten filmik usunąć?:eek: napstrykałam się co się dało...no nie wiedzę opcji "usuń":sorry: w sumie jak się nie da, to też nie ma paniki...kto tam wie z obcych, że to mój dzikus, nie?;-)
Muma dzięki Kochna!!! próbuję wyluzować, ale i tak mam spięcia czasem...ooo!!! na przykłąd dziś rano...Julek miał jeść o 8, a spał do 9...i już się przesunęło o godzinę:-pdo tego zamiast 150 kleiku wypił 100:cool: nooo i zburzył mi cały grafik:-D ale i tak mu wcisnęłam jeszcze 30ml:sorry::laugh2: walnięta jestem....wiem...wiem...no ale co poradzisz? ten typ tak już ma;-)
An@k kciuki za wizytę!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& popytaj lekarza o wszystko co Cię niepokoi, pokaż mu "kulki" na brzuchu, niech Ci wytłumaczy co to:tak: na pewno wszystko jest w najlepszym porządku!!!! daj znać co tam słychać u Patryka:tak:
Aleksis....o mamuńciu!!!! ale Ci zazdroszczę takich wakacji:sorry: ale pewnie...jedź, wypocznij, zrelaksuj się, nie myśl o wykresach, tempkach, owulacjach itd. Czysty spontan!!!! kurdę....a ja kiedy wreszcie się wybiorę na jakieś konkretne wakacje? jeszcze mam zaległą Kretę, nie?;-) nooo ale na razie z Krety mam krecika:-D
kasica dobrze, że się odezwałaś, bo już się bałam, że może coś głupiego zmalowałaś;-) małymi kroczkami, powolutko coś tam pozmieniasz w swoim nastawieniu i bedzie ok!!! szkoda życia na wzajemne oskarżanie się, wypominanie, nerwy, kłótnie:tak:
zuzanka nic nie mówię...nic nie piszę....Ty wiesz....&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kok.o jak tam robota? maleje czy wręcz przeciwnie??? a Ewcia współpracuje czy nie za bardzo? mój to na pewno by miał dużo przeciwko mojej pracy:tak::-) ahaaa a Ewunia sliczna dziewczynka!!!! słodziutki ma nosek!!!!:tak: Julek sobie pooglądał...nic nie mówił...a to u niego duuuużoooo znaczy;-) eeee tylko nie wiem czy Ewcia lubi młodszych:eek:
tere fere przypomnij mi czym Ty się zajmujesz na codzień? nooo oprócz Tymka:happy: cos kojarze jakiś salon piękności, tak?
Ja to już nawet nie wspominam kiedy ostatni raz byłam u fryzjera:cool: wybieram się w Polsce...ale chyba uprzedzę panią wczesniej niech zarezerwuje dla mnie podwójny czas;-)
Uciekam na chwile, dziecię się poprzekręcało na macie i napiernicza nogami i szafkę i nie wiedzieć czemu się wydziera:eek:
 
hej,
Zuzu mocne uściski i nadal dzielnie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
Ani@k za wizytę równie, zdaj później relacje.;-)
Gatto, Ty juz w domku? Jak się czujesz?
Aleksis fajny plan na wakacje, to moje jedno z marzeń, może przyszłe wakacje z bobuchem:cool2:.
katiuszka aj tam zostaw, jak bedzie mi smutno to zapodam sobie Juleczka i będę go słuchać i patrzeć na ten rozbrajający uśmiech:-D
Własnie zakupiłam :-) tak tak oszalałam na tym punkcie:tak:
http://endo.pl/ic/upload/products/N...x=800&heightMax=600&center-crop=false&out=jpg
http://endo.pl/ic/upload/products/N...x=800&heightMax=600&center-crop=false&out=jpg
http://endo.pl/ic/upload/products/N...x=800&heightMax=600&center-crop=false&out=jpg
http://endo.pl/ic/upload/products/N...x=800&heightMax=600&center-crop=false&out=jpg
http://endo.pl/ic/upload/products/N...x=800&heightMax=600&center-crop=false&out=jpg
http://endo.pl/ic/upload/products/N...x=800&heightMax=600&center-crop=false&out=jpg
 
reklama
szyszunia śliczne te ciuszki!!! a jak cenowo u nich? muszę młodemu kupić jakieś letnie i jesienne czapeczki:-pwiem...wiem...mam 22 szt., ale niektóre nie da się założyć, bo tylko ruszy główką i już ma uszy na wierzchu:eek: szukam tez takich dziecięcych bandan...ale nie mogę tu znaleźć.

Muma o kurka...to dzisiaj Jula będzie śpiewała? szkoda, że nie możesz pójść...Ja pamiętam jak szłam na maturę, to moja babcia też beczała...zresztą ona beczała jak pierwszy raz jechałam na kolonię, jak śpiewałam w kościele na swojej komunii itd. eeee no wyszło tak, że porównuję Cię do babci...nie oto chodzi, po prostu u mnie babcia była jak mama dla mnie, dlatego tak to wyglądało. Więc zupełnie Ci się nie dziwię, że się popłakałaś:sorry:a ten występ to będzie ktoś nagrywał? w sensie czy może szkoła? albo koledzy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry