reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Dzien dobry,
ja tylko na chwilke...bo zarazs spadam do endo.

Aaronka gratuluje!! Calkiem duza dziewczynka:tak:

Jesli chodzi o mnie to jest ok wszystko. Tylko w piatek to ktg wyszlo jakies pokrecone, mala byla jakas wkurzona nieziemsko, bo piszczal ten aparacik. Potem wszystko sie uspokoilo na szczescie. Nastepna wizyte kontrolna mam 5go lutego, a cezarke mi wyznaczyli na 15go lutego:szok: Prawdopodobnie bedzie to uspienie totalne:-( Juz czasem mnie sily opuszczaja:-(
Pozdrawiam was serdecznie!!
 
cześć dziewczyny


ja z kawką , zaraz uciekam do koleżanki na herbatę bo za kilka dni też ma termin porodu więc chcę jeszcze z nią się zobaczyć przed w dwupaku z Lenką :tak:

aaronka gratuluję

katiuszka no i mam nadzieję,że mi nikt nie przeszkodzi i nie popsuje mi przyjemności w zakupach ,bo są osoby ,które mi to odradzają :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: już mam ich tekstów dość ,albo nie spinaj się i nie myśl o ciąży bo trzeba wyzluzować a teraz nie kupuj za wcześnie zapeszysz ,ble ble,bla bla ....


wczoraj byłam u gina bionda dr tak jak mówiłam ,jak najbardziej dawkę zwiększyła bo powiedziała ,że dawka 25 to bardziej homeopatyczna niż lecznicza ,więc się nie przejmuj swoją tsh bo spadnie na pewno by dużej dawce :tak:

mój torbiel się zmniejsza więc nie zostawili mnie w szpitalu i nie potrzebna jest operacja ufff ,to dobrze bo ja nie znoszę szpitali ...niestety będzie ten miesiąc bez owu bo są liczne pęcherzyki ale małe a w dniu 11 dc zawsze miałam ładne a 13-14 pękały więc lipa,Pani dr powiedziała mi ,żebyśmy dali sobie na wstrzymanie z ciążą i czekali na dziecko z adopcji bo jestem kłębkiem nerwów i boi się że będzie gorzej ....:baffled: powiedziała,że za długo się borykam z zajściem a teraz to faktycznie dobre wiadomości z OA najbardziej nam wskazane ,a plus taki,że ona informuje Nasz OA o dzieciach i może szybciej będziemy mieli bo on Nowego Roku na szczęśćie i nie bo czyjeś nie szczęście będzie Naszym szczęściem więc tak dziwnie ,nie było w szpitalu porzuconego dziecka ,nie ma małych dzieci na razie :tak::zawstydzona/y:


dzisiaj muszę poprasować mam górę prasowania


Gatto najważniejsze ,żeby było dobrze kochana i dla Ciebie i dla maleństwa :*** daj znac co u endo
 
Hej, my dopiero się staramy o nasze pierwsze dziecko :) Jesteśmy z mężem 3 lata po ślubie i w końcu udało mi się go namówić na potomka ;)
Nie mogę się doczekać!
 
aaaronka wielkie gratulacje:-):-):-)
mimusia serdecznie witamy, napisz coś o sobie....
bzzz milej imprezy;-)
Muma i Aleksis kuruje się jak mogę, dziękuje za cenne rady, eM choć ma ostre zapalenie drog oddechowych i oskrzeli to opiekuje sie mną...
Katiuszka tesciówka może potrzebuje sie wygadać, daj jej czas, tylko pytanie czy to wytrzymasz :-D trzymam kciuki

Dziewczynki, dopiero co sie podniosłam z łóżka, trosze siły mi przybyło....ale dobrze jeszcze nie jest....lekarz stwierdziła ze mam zapalenie krtani i tchawicy:-( dostałam antybiotyk(7dni)muszę brać:wściekła/y: to chyba mój 2antybiotyk w ciągu 31lat:wściekła/y:nienawidzę ich, wczoraj wieczorem wypiłam teraflu i od razy wymioty mnie dopadły :no: dawno sie tak nie czułam, jakbym umierała...

co do wyników to odebrałam wczoraj i:
TSH 2,82 (MIN 0,27-MAX 4,2)
FT3 3,38 (MIN 2,00-MAX 4,4)
FT4 0,99 (MIN 0,93-MAX 1,7)
TOXOPLAZMOZA (ICD-9: X45) 0,204
TOXOPLAZMOZA (ICD-9: X41) 0,13
CYTOMEGALIA (ICD-9: F23) 0,26
CYTOMEGALIA (ICD-9: F19) 478,10
mam jeszcze krew, mocz i cukier
W poniedziałek mam z wynikami do internisty podejść,a 5/02 polecę z nimi do ginekologa... bo mi one nic nie mówią:-(.
Uciekam pospac troche bo mi słabo....
 
Aaronka - wielkie gratulacje Dzielna Mamo, super się spisałaś! Ukochaj Jagódkę od e-ciotki. No i gratulacje dla Dumnego Taty. Czekamy na relację i foto małej gwiazdy

cześć Mimusia

Ania - where are you? Daj znać, że wszystko si
 
Hej :-)

zuza - pytałaś wczoraj , nie Julka nie wyjeżdza - nie chciała . Zostajemy w trójkę i na parę dni będzie jeszcze jej koleżanka z klasy:baffled::-)
A powiedz jest taka opcja, że Wy z OA starsze dziecko dostaniecie ???

Ani@k, kok.o, Tasza, - odmeldować się !;-)

katiuszka &&&&&&&&:tak::tak:

bzzz - jak imprezka ?;-)



szyszunia no i zaraziłaś się... Zdrówka !:-)

Witam mimusię:-)

I tradycyjnie wielkie buziaki dla Wszystkich, dziś mój Synek skończył 3 miesiące :-):-):-) Najgorsze za nami ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Jejku jaka cisza...

Gatto - 15 lutego fajna data , taki spóźniony prezencik na Walentynki :tak::tak:
Szkoda ze w pełnym znieczuleniu ale jak wiesz wcześniej to sie psychicznie przygotujesz.
 
reklama
Muma tylko, ze ja 15 lutego w zeszlym roku poronilam :-( i tak sie jakos poskladalo.....

U endo wszystko dobrze....tylko dala mi konsultacje z chirurgiem estetykiem, bo mam twarda ta blizne:-( ale poza tym wszystko ok.
 
Do góry