reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witajcie babeczki:-D
Ja też melduję że od piątku nieśmiało kicham a dzisiaj drapie mnie w gardle...niestety nie mam czasu chorować bo imprezy mam w przedszkolu ...:szok:zbieram się do pracy i życzę miłego dnia :-) Zdjęcie0646.jpg to ww wczorajszych biegów , pięknie było ....
 
reklama
Hej :-)

katiuszka - &&&&&&&&&&&&& jutro wizyta, jutro Oluś kończy 3 mce więc to szczęśliwy dzień !!:-):tak::tak:
DObrze, że już jest teściowa, wszystko przygotowane, możesz rodzić !;-)

alex - przyszła paka, ja też już nie pierwszy raz - tylko jedną rzecz odsyłam;-) Ale bardzo jestem zadowolona bo kurtkę zimową fajną ustrzeliłam i Juli kupę ciuchów:tak: A teraz jest gratis dostawa do 4.02 muszę jakieś spodnie jeszcze domówić sobie;-)

szyszunia, bzzz - ​ no to kurować się Dziewczynki ,współczuję ..

Moi wczoraj odśnieżali całą działkę , i tarasy i przed domem a dzisiaj znów zap.. wszystko, ech;-) Trochę taka biała zima w domku inaczej smakuje:-D

A co u reszty ???? Gdzie wszystkie ???? :-):-)
 
hej,hej

ja się witam z kawką

wczoraj odwieźliśmy Małą na autobus pojechała do siostry na kilka dni jej dziecko popilnować do środy a później ma jechać na kilka dni do matki ,tam będzie miała u sióśtr więcej pracy i zajęć niż u mnie więc może doceni to ,że ma tylko swój pokój do sprzątnięcia i uczyć się a tak to ma ciepło ,obiadek jak wraca i pachnący ciastem dom :tak:

katiuszka bardzo podziwiam Twój spokój ,opanowana i przygotowana na przyjście Julka :*****
Muma no u Nas też zaczęło sypać ,miała byc odwilż jest mróz na dal , a Oluś juz 3 miesiąc :szok:o matko kofana jak szybko ,Julka gdzieś na ferie ucieka czy woli w domu z bratem i mamą?
szyszunia dobrze ,że jesteś Twój dodatkowy pozytywizm z moim daje mi podwójną dawkę energii :tak:no i o której wyniki ?no i się kuruj mnie 3 tygodnie trzymało choróbsko :wściekła/y:nic przyjemnego ,poradzę bo mi pomogła ciepła woda z miodem i cytryną i dużo pić :tak:
bzzz deptaku fajnie tam masz magicznie tam u Ciebie można się niesamowicie wyciszyć i odpocząć ,
u bzzz jest taki klimat ,że śpi się jak zabity ,nie ma się kaca a przede wszystkim wszystkie złe moce opuszczają moje ciało i taki spokój .....do pozazdroszczenia ;-)


my wczoraj byliśmy na zakupach ze znajomymi i kupiłam ręcznik drugi i klin :tak:wybraliśmy łóżeczko i komodę w ikei ,w przyszłym miesiącu zakupimy :-)
 
Muma - wejdź na belgijską http://www.c-and-a.com/be/nl/shop/start.html
tam jeszcze wyprzedaż
w innym oknie otwórz jakiś polski produkt sklepu c&a i przeklej w linka numerki z produktu Cie interesującego z belgijskiej strony na polską (pięć numerów w linku), najczęściej ceny na pl też są wyprzedażowe.
a i dodatkowo kod rabatowy na -10% witamy10 w różnych kombinacjach duże małe litery, więc mozesz wykorzystac kilka razy

ja dzisiaj tą upolowałam http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/p...uktów/Kobiety/Duże rozmiary XL/Kurtki/61673/3 miałam ją już w domu, ale kupiłam za dużą i musiałam odesłać, b. fajna jest


i nie wiem czy któraś z Was lubi crocsy, bo na crocs.pl końcowa wyprzedaż i ceny też wielce zachęcające


Bzzz - pięknie tam u Was

Zuza - kocham Ikeę, dobrze, że rzadko tam jeżdżę, bo nigdy nie wyjdę z tym co zaplanuję, zawsze dużo więcej wyniosę
 
Ostatnia edycja:
hej!!my juz po pracy.Dzis kolęde mamy,tak wieczorkiem.Na 18 lutego do androloga na wizyte sie umówilismy,z wynikiem Adama.Muma,a u was tez było zle?????w sensie chodzi mi o wyniki twojego mezą???a wczesniej byliscie u innego androloga?????czy tylko u dr.B.????????????
 
hej!!my juz po pracy.Dzis kolęde mamy,tak wieczorkiem.Na 18 lutego do androloga na wizyte sie umówilismy,z wynikiem Adama.Muma,a u was tez było zle?????w sensie chodzi mi o wyniki twojego mezą???a wczesniej byliscie u innego androloga?????czy tylko u dr.B.????????????

Wcześniej M był u dwóch lekarzy innych, jeden to urolog a drugi androlog. Urolog nie wiedział za bardzo o co kaman a androlog powiedział zebysmy sie szykowali na in vitro bo na IUI mamy za kiepskie wyniki :-D
Ja znalazłam dr B w necie, ze ma intuicję i potrafi wyleczyć a nie tylko namawiać na wspomagany rozród.
Uciekam bo mi Oluś dziś marudzi bardzo,
Miłego wieczorku:tak:
 
wiesz Muma...jak byliśmy na 2,moze 3 wizycie,to ja zapytałam doktora o inseminacje lub in vitro....to on mi powiedział tak"JESLI PANSTWA STAC TO PROSZE BARDZO,JA ODRADZAM".....co wizyta mówi,ze to się leczy,ze sa efekty itd,tylko kwestia czasu..............
 
cześć wszystkim!!!
Ojjj widzę, że nie będzie tak łatwo wpadać do Was na pogaduszki:baffled: Teściowa gada od samego rana i to jak najęta!!! już mi w uszach piszczy:szok:;-) ciekawe ile tak pociągnie? może za kilka dni wyczerpią jej się tematy:-D ja jestem przyzwyczajona do ciszy i spokoju, jak któś do mnie wpadnie, to na chwilę, a tu cały dzień paplaninia!!! ale ok, niech se kobita pogada:tak: Nooo dziewczyny, ja taka spokojna to do końca nie jestem...boję się, że nie będę wiedziała kiedy dokładnie jechać do tego szpitala. Jak mają te skurcze wyglądać? czy to te czy nie? podobno jak się już zacznie, to nie sposób tego przeoczyć i od razu będzie się wiedziało, że to to...Tak więc trochę tam doopą trzęsę...Ale ogólnie chyba nie jest najgorzej.
Dziś spakowałam torbę Julkową tak na tip-top, pomogła mi tesciowa, myślę, że już będzie w co Julka ubrać:-)
Gatto co tam u Ciebie? co Ci powiedzieli na tym pierwszym ktg? że co im się nie spodobało?....Mam nadzieję, że nie przoczyłam Twojego wpisu, gdzie to pisałaś:confused:
ani@k a u Ciebie wszystko dobrze? jak sie czujesz???
zuzanko cieszę się, że pogadałaś z Młodą i trochę do niej dotrało. Musi zrozumieć, że podejmowanie przez nią takich decyzji nie jest bezkarne, coś sie z tym wiąże. I pewne sprawy np. z tym kuratorem to już nie przelewki i później mogą być trudne do odkręcenia. Miejmy nadzieję, że po feriach tam spędzonych wywietrzeją jej takie pomysły. A Ty sobie kompletuj wyprawkę, ciesz się zakupami, nie daj sobie zepsuć tego ekscytującego okresu!:tak:
eee no i się spisałam...eM wrócił do domu i dopiero się rozgadali:szok::baffled:
Jutro lecę na wizytę i pewnie wyląduję na ktg...bożeee niech się coś już dzieje!!!!
Buziaki dla wszystkich!!!!
 
Witam Was,
oj cos sie nerwowo zrobilo, pochorowalyscie sie...Moj M wrocil o 4 nad ranem, chory, wirus grypy-ma chorobowe do piatku.Znosi to dobrze, spi, je i oglada TV wiec jest w miare ok.Caly ranek do 13ej nie moglam sie do niego dodzwonic i juz snulam wizje, ze przestal oddychac dreczony goraczka...Chyba za duzo filmow sie naogladalam

Staranek nie bylo, bo nie bylo z kim...
Ale nadrobimy, Zuzka, nie boj zaby:-D

Katiuszka-juz wkrotce i bedziecie w 3, a wlasciwie w 4;-) e tam, tesciowa w koncu se pojedzie. Zawsze mozesz powiedziec, ze fajnie, ze was odwiedza ale zameldowac jej nie mozecie;-)
Na poczatek na pewno pomoze, zajmie sie Julkiem na tyle, abys mogla sie wyspac choc troche. Patrz pozytywnie, a ze se pogadac lubi...Co zrobic, przejdzie jej albo wyrosnie:szok:

Ani@k-brakuje Cie tu
Muma-ciesze sie, ze tu jestes

Gatto-wlasnie jak ktg, jest ok?
Alex-ciesze sie, ze bable juz zdrowe i masz chwile oddechu
Kasica-Kochana, glowa do gory.Spojrz na efekty leczenia mezulka Mumy. Ten lekarz wie co mowi i robi, wiec bedzie dobrze i wpadna II.Musi tak byc!!!

Caterina-jak wyniki, cos nie piszesz...Mam nadzieje, ze dobrze bo skoro sie staracie naturalsikowo. Kciuki za udany cykl

Szyszunia-tez Cie dopadlo chorobsko. Kuruj sie , pij herbatki na przeziebienie plus lozko plus sen.Bedzie lepiej!

Bzzz ladny obrazek.
Lopop-a Ty jak sie czujesz?
Kok.o cos nie pisze...Jest ok, i z karmieniem tez?

Ide pod prysznic i do lozka, bo musze wstawac po 6ej,a by dojechac na 8 rano.Rano nie moge sie wygramolic.

Dobranoc
 
reklama
UWAGA NEWS !!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Dziewczynki!!! Wlasnie dostalam smsa od aaronki, ze wczoraj tj 28.01.2013 o godz 19ej pp 12 godzinach porodu przyszla na swiat Jagódka: 3140g., 52 cm, 10 pkt:-)aaronka napisala tez: Nie postepowalo rozwarcie ani szyjka sie nie skracala jak nalezy. A zaczelo sie od krwawieni. Ale bylam pod zzo,wiec nie cierpialam w sumie dlugo (w sumie jakies 1,5 godziny). Zapewne bedzie Jagoda,nawet dzis na kolacje podali dzem jagodowy:-)

Tak wiec mamy kolejna zdrową Dzidzię !!! Gratulacje!!! Wzruszylam się..;-);-)

Ps.
Katiuszka -Twoja kolej kochana :-):-)&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry