reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
hej.....dostałam @ :-:)-:)-:)-:)-(.Nastrój wiadomo jaki jest.......:-(do duuuupppyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!bo nadzieja w głębi serca gdzies była,ze nie przyjdzie....
 
kasica82 głowa do góry, nie myśl negatywnie, popatrz na to ze za parę dni znów będą owulki i staranka, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło....trzymam &&&&&, za Ciebie i za siebie!
 
Hejka :-)

bionda - GRATULACJE :-):-);-) Ech.. co to się porobiło ;-)

kasica - już niedługo wyniki się poprawią i będzie dobrze, ja Ci to mówię !:tak::tak:

zuza -
no tak to jest z młodzieżą.. pewnie za parę dni znów jej się odmieni ale póki co dobrze,że jest OK.

Gatto i co, wszystko było OK ??

aaronka, katiuszka mam nadzieję, że odpoczywacie:tak: Jutro z rana proszę się odmeldowywać :-p

alex - super, że Dzieciaki już zdrowe i śmigacie na spacerki. Ja też śmigam z Olusiem i z moim drugim synkiem, tym kudłatym od kawy na tarasie;-)
Szyszunia - zdjęcie z bliźniakami super, ale nie rozumiem czemu się tak zbulwersowałaś :-D Przecież męża też trza nakarmić nie tylko dzieci;-)A grunt to dobra organizacja pracy:happy2:

Całą resztę Dziewczynek pozdrawiam i buziaki,
do jutra :-)
 
hej Dziewczyny!!!
Przpraszam, że nie odpiszuję, ale wpadłam tylko na chwilkę,zameldować, że wekend był po prostu rewelacyjny!!!! Kolezanka dziś poleciała do domu, ale ogadałayśmy się ile się dało, dwie noce zarwane, kładłyśmy się spać o 3 nad ranem i później. Już zapowiedziała, że wpadnie ze swoimi córkami gdzies w maju może czerwcu. No super było!!! koleżankę odwieźliśmy na lotnisko, a przywieźliśmy za to teściową:-pNa razie eM z nią siedzi i dyskutuje, bo ja już opadłam z sił...aaa no i najważneijsze..jestem jeszcze w dwupaku:tak: ale chyba już niedługo, bo...w piątek wieczorem odszedł mi ten słynny czop śluzowy. I tym razemjestem na milion proscent pewna, ze to było to!!! wyglądał tak jak sobie go dokładnie wyobrażałam!!!:tak: któraś z Was się śmiała, ze opisywałam moje wyobrażenia o nim, że niby taka zatyczka czy coś podobnego...no i wy się śmiejcie, ale tak to wyglądało:tak::-) a w nocy z piątku na sobotę, już po tym czopie, odczułam pierwsze dość mocne skurcze czyli niedługo się zacznie... Kolezanka sparwdziła mi torbę Julkową do szpitala i stwierdziła, że chyba na głowę upadłam!!! takie wielkie ciuchy zapakowałam!!! nakazała pojechać do sklepu i kupic po klika par mniejszych bodów i śpioszków, co tez uczyniłam posłusznie:tak::-p w końcu matka dwójki dzieci...to chyba wie lepiej;-) To by było tyle co u mnie, jutro zamelduje się z samego rana. Aha na wtorek wybębniłam wizytę u położnej w mojej przychodni, oczywiście po awanturze telefonicznej z recepcjonistką, bo jak powiedziałam, ze jestem obecnie w połowie 38tc i chcę wizytę umówić na następny tydzień, to ona stwierdziła, ze nie potrzebuję już wizyt!!!! już nie wytrzymała i wydarłam się na nią jak tylko umiałam, że skąd ona niby wie co ja potrzebuję co nie? nie jest lekarzem tylko zapisuje wizyty w komputerze!!! a skoro położna ze szpitala kazała się umówić, to ma mizrobić wizytę i koniec! myślałam wczesniej, ze jak mnie wciśnie na czwartek lub piątek to będzie cud...a tu nagle w wtorek mam wizytę:tak: czyli trzeba wydrzeć gębę, bo inczej się nie da. Polski lekarz napisał mi w meilu, zeby podczas tej wizyty lekko nakłamać, ze nei czuję ruchów lub bardzo słabo i żeby pojechać znowu na ktg. A pewnie, że nakłamię:tak: innego sposobu nie ma!!!! bożeee mógłby już Julek wyjść, bo nie chce co parę dni ściemniać, ze go nie czuję:eek: No zobaczymy...
Do jutra Kochane!!! jutro popiszę z Wami juz tak normalnie...mam nadzieję:tak:
 
Ahoj kobitki:-) Się kawą witam z pracy:tak:
@ chyli się ku końcowi tak więc zaczynamy nowy cykl staranek:-p
Wiadro wspomagaczy zakupione :cool2: Aż masą tabletkową mnie się odbija:sorry2:

Pozdrawiam z Syberii
 
witam się i jak, ale z łóżka...
słabo ze mna, temp "tam" mam 38,6 a ciała 38,2 :wściekła/y: dreszcze, ciało boli i zryta krtań, masakra, w nocy nie mogłam się ogrzać, tak mną trzęsło.... lekarz najwcześniej na 15:baffled:
mam nadzieje ze nie dostane antybiotyku,bo ja chce zacząć staranka i zacząć testować owu:-(

pozdrawiam i uważajcie na prątkujące osoby:no:
 
reklama
cześć Dziewczynki,
Katiuszka - to lada chwilka:) czujesz się podekscytowana?

Muma - doszły już ciuchy z c&a? ja tam robię zakupy od listopada po kilka zamówień w miesiącu i jestem zachwycona jakością, eMowi kurtek nakupiłam 4, sobie 3 i młodej masę ciuchów. jakoś w stacjonarnym c&a nic nigdy nie mogłam trafic fajnego, a tutaj wow. no i w ten sposób zaspokajam swoje wyprzedażowe żądze:-D

Zakatarzone, zagrypione - przepis lekarza na szybki powrót do zdrowia - wieczorem wziąć kąpiel, wysmarować stopy jodyną, założyć skarpetki i iść spać. Sprawdzone, działa!

Dobra, lecę Cuda ogarniać, niechże już mu przejdzie ten bunt
 
Do góry