reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Gatto przegapiłam tą datę u Ciebie.. ale i tak wiesz co myślę , myślę, że to CUD, że właśnie teraz urodzisz zdrowiutką Gattinkę i to też będzie 15.02 i stanie się dla Was teraz najszczęśliwszą datą:tak:
Oczywiście, że nie zapomnisz o Aniołku, ale oni się w ten sposób połączą...

U mnie za oknem teraz ponurzasto a z dachu co chwila gigantyczne lawiny mokrego śniegu zjeżdzają :shocked2:
 
reklama
Witam

Ja tak znowu w kratkę, ale to jakaś masakra od soboty. Najpierw wróciliśmy późno, okazało się,ze trzeba było zaopiekować się małą owieczką bo zasłabła, to zmasakrowany był wieczór, cała noc i rano niedziela. Rano zaczął mnie pobolewać brzuch, no ale myślę sobie będzie dobrze, nic mnie nie sieka, a tu koło południa szlak mnie trafił, przód, tył, ległam pod kiblem i zaliczyłam zgon... do wieczora ledwo doszłam do siebie, od tej pory nie dość że przymuł jestem to jeszcze mie mega zimno, mam całe 36st... i wczoraj żeby jeszcze było mało k.... jakiemuś kut.... zawszonemu przyszło do głowy słomę nam spalić no żesz....

idę czytać, liczę na to że wrócę..

Katiuszka widzę już pełną gotowość, super... współczuję przebojów z doktorkami, ale za to jak skończą Ci się tematy z teściową to jej poopowiadasz jak to jest w tej pieknej anglii

Zuzanka fajnie że Młoda przemyślała sprawę, trudno mi wchodzić w cokolwiek ale może poczuła się zagrożona w jakiś sposób w związku z decyzją z oa? swoją drogą MEGA GRATULACJE!!!! straszn:-)ie się cieszę że to już w każdej chwili.... dzidzię możesz mieć nawet szybciej niż byś teraz zaszła w ciążę wiesz??:-):-)

aaronka gratulacje

Muma
wielkiego chłopa już masz...:happy2:

Aleksis jak to nie było z kim, napalona na potomstwo samica zawsze znajdzie okazję... (nie obraź się tylko plizzzz;-))

Szyszunia mnie grypsko jeszcze nie załatwiło tego sezonu, kuruj się dzielnie

Gatto datą się nie przejmuj, tym razem to skrajnie różne wydarzenie

Bionda jak mam gratulować @ to gratuluję:-)
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja:sorry2: ale się ostatnio udzielam...aż wstyd. No nie mogę się ogarnąć, mam nadzieję, ze z czasem się unormuje...Teściowa dalej nawija:baffled: byłyśmy pół dnia w szpitalu i cały czas dziamała:-D ale myślę, że już niedługo, bo albo skończą jej sie tematy albo aparat gębowy odmówi posluszeństwa:-D;-)
W szpitalu miałam ktg, wszystko w idealnym porządku. Jeszcze dostałam mały ochrzan, że panikuję, że chodzę do polskiego lekarza, że on mi miesza w głowie i takie tam. W kazdym razie gdybym nie nakłamała, to by mnie olali, więc nie było wyjścia. Najważniejsze, że porobili mi badania i nawet umówili mnie na następny czwartek:tak: Termin mam wprawdzie na środę, ale gdybym się nie wyrobiła, to jeszcze w czwartek mnie zbadają. Tak więc czekamy...
aaronka wielkie gratulacje Kochana!!!!!!! dużo zdrówka dla Jagódki, a dla Ciebie szybkiego powrotu do formy!!!! czekam na relację z porodu.
tere fere 15 luty..taki leciutko spóźniony prezent Walentynkowy. Rozumiem, że źle Ci się ta data kojarzy...ale może właśnie to dobrze, ze akurat wtedy będziesz rodzić Małą...
Muma wycałuj Olusia i złóż mu życzenia od e-ciotki!!! matuchno...ale ten czas leci!!!!
Szyszunia zdrówka życzę!!! i łączę się w bólu, bo mnie gardł boli jak jasny gwint:baffled: ale ja nie bardzo mam się czym leczyć:no:
zuzanka powtórzę jeszcze raz...nie daj sobie zepsuć tego okresu przygotowań do dziecka. Mnie też wszyscy mówili, a po co już kupujesz? nie boisz się zapeszać? aaa zobaczysz, będziesz żałować...aż się słuchać nie chciało!!!!
Tasza kurde...niewiele zrozumiałam...co Ci dokładnie dolega? problemy żołądkowe??? a z tą słomą to kto to spalił i dlaczego???
ani@k co tam u Ciebie??? niec się nie udzielasz...mam nadzieję, że jest wszystko dobrze!!!
Alex super, że już dzieciaczki zdrowe! a co to za problemy masz z Cudem? zazdrosny o Martynkę? czy jakiś małoletni bunt? ehhh te dzieci....:sorry2:
bionda jak już @ dostała, to pewnie do tej pory ją zalewa ze szczęścia:-D kupuj teraz zapas gumek, bo za miesąc znowu będziesz umierać z niepewności:tak::-D
 
Katiuszka @ dostałam... i czasem ten typ tak ma, że leci przodem tyłem, mdleje, dreszcze itp... nie wspominając o mega bólu czasem kilka czasem kilkanaście h, dochodzę do siebie wtedy ok. 2 doby; nie wyobrażam sobie tylko bycia odpowiedzialnym za kogoś w tym czasie albo znaleźć się w jakimś dziwnym miejscu bo po prostu raz dwa i znikam;
tabletki nie wezmę bo wyrzygam, czopka nie wsadzę bo wysram i radź tu sobie, a raz w kiblu na autostradzie już leżałam i nie było wcale fajnie:baffled::no:

a ze słomą to nie wiem, mam nadzieję że znajdą gnoja


a właśnie Ani@k gdzie się podziewasz, czekamy na wieści:confused:

a mała owunka jest taka jak na suwaczku tylko czarna, śliczności normalnie, teraz ją dokarmiam więc jestem mama nr 2 hehe:-)
 
Ostatnia edycja:
Katiuszka do tere fere to bylo do mnie??:zawstydzona/y:
o matko!!! Gatto no jasne, Kochana, ze do Ciebie!!!!:sorry2::zawstydzona/y: strasznie Cię przepraszam!!!! wcześniej odpisywałam na Wyprawkowo do tere fere, tu mi teściowa z eMem drą się za uchem!!!! no i skup się człowieku:angry: Jeszcze raz bardzo przepraszam!!!!

tasza no to współczuję!!! nawet nie chcę sobie wyobrażać jak się musisz wtedy czuć, jakie to bóle itp. Mam nadzieję, że nie łapie Cię to za każdym razem:baffled: ufff a ja myślałam, że miałam ciężkie @:sorry2:
 
Dziewczynki,
jako, że dostałam pozwolenie informuję - Ania w szpitalu jest, nic złego się nie dzieje, Magik bada ją od stóp do głów, z Fasolką wszystko si, jutro wychodzi

p.s. o przystojnych lekarzach nie wspominała:-D
 
Katiuszka nic sie nie stalo ;-) tak sobie pomyslalam, ze to do mnie hihi :happy2:

No i dobrze, niech Magik Ani@k przebada dobrze :tak:
 
reklama
Alex dzięki za info!!! ja już się zastanawiałam co jest...Dla ani@k dobrze, że poleży, sprawdzą wszystko co się da, nie musi latać od lekarza do lekarza i czekać na terminy. Na pewno będzie się lepiej i pewniej czuła po takim komplecie badań. Kurcze...jednak polska służba zdrowia nie jest taka zła:tak:
ani@k kciuki za dobre wyniki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& pisz jutro na co Cię badali itp!!! zaglądnę w przerwach między paplaniem teściowej :tak::-)
 
Do góry