reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Jolka81 nie zrobilam bety bo nie mam tutaj takiej mozliwosci, najpierw musze isc do lekarza. Chcialam nawet zaplacic prywatnie to nie .
Dzis mam plamienia wiec chyba i tak nici, jutro lekarz zobaczymy co wymysli.
 
moja egoistyczna natura mi mówi - po co mi to ? jak nie to nie - nic na siłę ,a to jest walka z zegarem biologicznym
ja znów popadam w depresje z braku pracy , chce sobie jakąś pracę stałą poszukać bo widzę że moja firma i tak na dno zmierza
 
lumina spokojnie, to juz nie te czasy, dzis pierwsze dziecko rodza bez problemow dziewczyny kolo 40-tki, wiadomo ze dopoki sie nie udaje to rozne mysli nas dopadaja ale ja jestem pewna ze w swoim czasie sie uda :tak: wiec glowa do gory!!! zobaczysz ze znajdziesz i prace i fasolke pod serduszkiem :tak:
trzymam &&&
 
dzięki kasia. natka - masz talent do pocieszania :biggrin2::biggrin2:
muszę się czymś zająć, najgorsze są właśnie dni jak nie mam co robić :szok:
 
nie ma sprawy :-) musimy sie wspierac :tak:
no a zeby sie nie nudzic bo wtedy to zawsze glupie mysli przychodza do glowy to koniecznie trzeba sobie znalezc jakies zajecie, mniej lub bardziej ambitne - niewazne byle bylo np. ksiazki, filmy, spacery, gimnastyka, internet, gry, gotowanie, sprzatanie, kosmetyczka lub domowe maseczki itp...zawsze sie cos znajdzie
 
Dzis juz przyszedl @, ale i tak jestem pozytywnie nastowiona. Bylam u lekarza dzis i ona mnie tak nastawila. Wiem, ze bedzie lepiej trza miec nadzieje :)
 
reklama
beka najwazniejsze to patrzec optymistycznie w przyszlosc :tak: wiec super ze masz takie nastawienie! a skoro juz jest @ to znaczy ze zaczynasz kolejny cykl pelen cudownych przytulanek i moze...;-)
 
Do góry