reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

tak grunt to dobre nastawienie
a ja się cieszę bo mąż przyjedzie do mnie na weekend :-) stęskniony po całym tygodniu :-):wink: także wszelka depresja mi przejdzie ...
 
reklama
dobrze dobrze dziewczynki, bardzo mie sie podobaja wasze nastroje!!! ja jutro jade z mezusiem nad jeziorko :-) strasznie sie ciesze i prosze o &&&
wroce we wtorek to sie odezwe a wy dzialajcie i piszcie :tak: zebym miala co czytac jak wroce!!!
trzymam &&& za wszystkie
 
halo jest tu kto ?
mnie dziś znowu zmęczenie dopadło , już sama nie wiem czy to od tarczycy ? ostatnio badałam tsh i ft4 - 14 marca i biorę euthyrox od pół roku ale znowu gorzej się czuję , spać mi się chce w dzień, w nocy nie sypiam dobrze , ciężko mi funkcjonować ,
nie wiem czy znowu zrobić badania ? czy od marca już by się coś zmieniło ? pogorszyło w tak krótkim czasie ?
 
witajcie kobietki, wrocilam :-)
bylo super!!! polecam wszystkim :tak:
no i za raz ide na usg i dowiem sie czy pecherzyk laskawie pekl...strasznie sie denerwuje :-(
trzymajcie &&& MOCNO!!!
 
Cześć Kasiu !!! Jak tam po weekendzie wypoczęta i opalona ? Koniecznie daj nam znać jak tam Twój pęcherzyk czy posłusznie pękł. Trzymam kciuki !!!
Ja jestem obecnie w 23 dc a cykle mam 26 dniowe. Nie mam ciążowych objawów. Z ciekawości robiłam test ( czułość 10) i niestety negatywny... czyli kolejny zmarnowany cykl. W następnym robię badania hormonalne i może tak jak Ty umówię się na monitoring... bo już sama nie wiem co robić...wszystkiego się odechciewa.
Lumina jak też tak mam często, że jestem zmęczona i zaraz po pracy śpię. Ale chyba tak reaguje na stres...
 
czesc Jolka :-) wyjazd super-wypoczeta, opalona i z zastrzykiem energii wiec polecam :tak:
wczorajsze usg-pecherzyka brak, sluzowka jak po owu, dodatkowo bol ktory mialam uznaje za owulacyjny wiec diagnoza "prawdopodobienstwo owulacji"
biore dupka no i zobaczymy (trzymajcie &&& mocno)
a co do ciebie to mysle ze przy tak krotkich cyklach nie ma co testowac przed terminem!!! pospieszylas sie kochana i tylko sie zdolowalas-a wiesz kiedy mialas owu? moim zdaniem musisz jeszcze poczekac a objawow wcale nie musisz mniec wiec trzymam &&& mocno
 
Oj Kasiu, może i my wybierzemy się choćby na weekend, odpocząć od tego wszystkiego... chociaż teraz jesteśmy na etapie wykańczania domku i nie bardzo są fundusze. W dodatku przyszedł nam pierwszy rachunek za gaz -3000 bo ogrzewaliśmy domek zimą, kiedy jeszcze były ekipy budowlane i wszystko było nieszczelne.

Według testów owulacyjnych i temperatury, owulację miałam 23 dc.... ale jestem przekonana, że nic z tego nie będzie :((

Oczywiście trzymam kciukasy za owocne i przyjemne starania ;)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Jolka kochana to przecież jesli owu rzeczywiscie byla w 23 dc to czy dobrze rozumiem ze testowalas w tym samym dniu :eek:
a co do wyjazdu no to wiadomo wszystko w miare mozliwosci ale mam nadzieje ze i wam sie uda :-)
 
reklama
Oj pomyłka w pisowni owu była 13 dc.:zawstydzona/y:Czyli testowałam 10 dni po owulacji...
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry