reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

aaaaaaaa to co innego :-D tak myslalam ze to jakas pomylka ale i tak uwazam ze za wczesnie :tak:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
fakt może to i stres ? albo nuda , nie poszłam jednak do tego lekarza bo nie chce być uznana za hipohondryka a jak wziełam sie za jakąś pracę to mi spanie przeszło
 
sama widzisz lumina ze im mniej czlowiek robi tym bardziej mu sie nie chce :tak:... no dziwnie to brzmi ale tak jest-mam na to swietny przyklad z pracy, im wiecej jest ludzi tym wiekszy power do pracy mimo ze potem jest sie mega zmeczonym a jak nudy przez pol dnia to potem juz sie nawet ruszyc nie che jak ktos przyjdzie
wiec super ze szukasz sobie jakiegos zajecia!!! tak trzymaj
 
witaj Juliana :-) trzymam mocno kciuki zeby szybko udalo ci sie zafasolkowac no i ja wciaz szukam chetnych do rozkrecenia tego watku :tak: bezskutecznie :-(

to ja bardzo chetnie Ci pomoge, bo tez jestem po 30 i to sporo ;))
35 już stuknelo a dzieciatka na razie nie ma.
Wlasnie zaraz ide zrobic test owu z nadzieja ;)
Ja dopiero staram sie na dobre od 2 miesiecy, ale cale lata starac sie nie moglam ze wzgledu na endometrioze.
I wlasciwie pogodzilam sie z tym, ze dzieci miec nie moge, ale pozniej lekarz powiedzial, ze teraz to nawet moge sie potarac.
No i rozbudzil we mnie na nowo nadzieje i sama nie wiem czy mu dziekowac czy zalowac.
Pierwszy test cazowy nieudany bardzo mocno przezylam.
Teraz staram sie nie myslec o tym wogole. Zajmuje sie innymi sprawami.
Robie minimum, tescik, zazeram od kilku mies. kwas i dobrze sie odzywiam i tyle.
Moze kiedys bede miala to szczescie i napisze ze nam tez sie udalo :)
Poki co staraczką jestem i to starą staraczką :-D
 
reklama
witaj Brzózka :-) fajnie ze do nas dolaczasz i mam nadzieje ze cos zacznie sie tu dziac :tak:
trzymam mocno kciuki za ciebie &&& a z ta "staroscia" to nie przesadzaj kochana :no:
mysle ze nie masz czego zalowac, moze tak wlasnie mialo byc i teraz sie uda!!! ja staram sie myslec pozytywnie :happy2:
 
Do góry