reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

lumia to lek ziołowy,czyli bardziej delikatny niz te na receptę.Jednym pomaga, innym nie.Myślę,że warto spróbowac.Lepsze to niż faszerowanie sie hormonami.Jeżeli nie pomoze to płakać nie będę,a jak pomoze to będę szczęsliwa:)
Póki co po 8 tabletkach widzę poprawe jeżeli chodzi o ból piersi,zawsze od owulacji bolały i były napompowane,teraz jest duzo lepiej.Skok temperatury mam piękny jak nigdy dotąd, z 36,15 na 36,60( po owulce)
Powodzenia wszystkim!!!!

Witaj kasia.natka, narazie popróbóję tego Castangusa,jak po miesiącu zauważe cos niepokojącego to odstawię.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lumina -przepraszam, chyba nie doczytałam wszystkiego.:zawstydzona/y: Najważniejsze, że Wasz problem został zdiagnozowany, reszta to już kwestia czasu.
My dopiero jesteśmy na początku tej drogi- tak po cichu daje nam jeszcze dwa miesiące jeśli się nie uda...to zaczynamy biegać po lekarzach.
 
Kasia - jak postępy ze zdjęciami ślubnymi;) Ja nic nie ruszyłam przez weekend. Ale myślę żeby zamówić taki duży wydruk na ścianę w sypialni...to może przy okazji wybiorę i te zdjęcia do ramek...
 
malami ja absolutnie nie mowie nikomu czy brac czy nie brac bo nie wiem, lekarzem nie jestem, moze akurat tobie bedzie sluzyl :tak:
Jolka no ja tez nic nie ruszylam :zawstydzona/y: najlepsze ze ja juz mam zdjecia tylko trzeba wybrac i w ramki wlozyc! ale teraz zajmowalam sie organizowaniem wyjazdu z mezusiem nad jeziorko na 4 dni wiec nie mialam czasu ani glowy do zdjec
 
Lumina -przepraszam, chyba nie doczytałam wszystkiego.:zawstydzona/y: Najważniejsze, że Wasz problem został zdiagnozowany, reszta to już kwestia czasu.
My dopiero jesteśmy na początku tej drogi- tak po cichu daje nam jeszcze dwa miesiące jeśli się nie uda...to zaczynamy biegać po lekarzach.


nic nie szkodzi
co do czekania to my tak z mężem 2,5 roku czekaliśmy zanim znalazłam dobrego lekarza
przed ślubem byłam u ginekologa na NFZ i mi powiedział że jestem okazem zdrowia a pod drugie powiedział że miejsce zajmuje w kolejce ciężarnym , prawie mnie z gabinetu wyrzucił
mieliśmy problemy rodzinne - z chorym teściem , niestety nie było czasu się sobą zająć - to mnie najbardziej wkurza ale straconego czasu nie wrócę ,
najgorsze jest to że na inseminację też ciężko się nam zdecydować choć to by było najprościej a tak to sobie celujemy , nawet na monitoringi nie chodzę bo mój w pracy pn.-pt. poza domem i ja sobie mogę robić stymulację cyklu a męża nie ma więc jest na chybił trafił ,albo się uda albo nie
jesli piszę bez sensu to sory bo mnie ten upał rozkłada

kasia.natka - a kiedy masz tej wyjazd ? pytam z ciekawości bo mój się dowiedziaL że może będzie miał weekend wolny 23-26 -czerwca i nie wiem czy coś znajde w tak krótkim czasie ? a pasuje gdzieś wyskoczyć i się zrelaksować
 
Ostatnia edycja:
fakt , może się udać naturalnie , wierze w to , wcześniej czy później
co do inseminacji to ja tego nie wykluczam ale to jest takie nienaturalne , wolałabym jednak naturalnie no ale jak nie będzie wyjścia
 
rozumiem twoje obawy i watpliwosci, sama nie wiem czy zdecydowalabym sie na to, ale nie bedac w takiej sytuacji nie moge sie wypowiadac
o wlasnie zobaczylam ze edytowalas post i pytalas o nasz wyjazd - my jedziemy w sobote 11 i w zasadzie bez problemu znalezlismy domek nad jeziorem, mysle ze sezon jeszcze sie nie w pelni wiec powinniscie cos znalezc
 
Ostatnia edycja:
dzieki kasia .natka -fajnie że przeczytałaś to ja się zabieram za szukanie gdzie by tu jechać , a znasz jaką fajną stronę z ofertami pokoi do wynajęcia ?\
, tyle tego w internecie a nie mam nic sprawdzonego , zazwyczaj jeździliśmy do rodziny bo taniej a jednak nie ma się tej intymności co w obce miejsce jechać
 
reklama
ja chcialam nad jezioro wiec szukalam nad roznowskim bo nigdy nie bylam ale mogloby byc tez zywieckie, jak wpisywalam w google jezioro roznowskie domki lub noclegi to wyskakiwaly rozne oferty
 
Do góry