reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dziewczyny a co ja mam powiedzieć jak nie długo będzie czwarta rocznica ślubu i żadnych owoców naszej miłości ? nawet ta 30-tka nie robi na mnie wrażenia tylko ta zbliżająca się 4 rocznica

ale to tak niesprawiedliwie jest w życiu - moja znajoma ma trójkę dzieci , więcej nie chce mieć a musiała odstawić tabletki anty ze względu na zdrowie i teraz żyje w strachu bo już 3 cesarki miała
 
reklama
no widzisz lumina nie ma sprawiedliwosci :-( ale trzeba walczyc o siebie i o swoje szczescie :tak:
uda nam sie kobietki!!! niektorym szybciej a innym pozniej ale uda sie napewno!!!
 
Witam dziewczyny

Zarejestrowalam sie i bede tu zagladac tez staramy sie o dzidziusia.
cos opowiem o sobie staramy sie z 3 lata. Rok temu zrobilismy badania bo po 2 latach bez owocnej pracy stwierdzilismy ze cos jest nie tak. Hormony cytologie itp tak samo moj maz.
Okazalo sie ze jakosc i ilosc plemnikow mojego meza nie sa za ciekawe (powod -zylaki). Operacja udana na wyniki tak z pol roku trza bylo czekac ale po 4 miesiacach zrobilismy i duza poprawa nasienia. Wiec do roboty obserwuje sie mierze temp uzywam testow owulacyjnych itp. Ostatnia mieszaczka 28 kwietnia nie ma do dzis testy negatywnie wychodza we czwartek mam wizyte u lekarza no nic trza poczekac :)
 
Witam się i ja.Jestem ze staraczek po raz pierwszy,ale widzę że tutaj tez mogę sie udzielać.Staram sie z mężem o dzidzie od roku.Mam 32 lata, w tym roku 3 rocznica naszego ślubu.
Od tego cyklu zaczęłam brac Castagnus - podobno cudowny lek,moze pomoze.Generalnie z cyklami nie mam problemu,skoki tempki są,jedynie (.)(.) mi dokuczaja po owulce.Po paru tabletkach widzę poprawę, po owulce juz tak nie bolą jak miesiąc temu :))
Trzymam kciuki za wszystkie , ale Wy trzymajcie za mnie:-D
 
Lumina a robiliście już jakieś szczegółowe badania. Co mówi Twój ginekolog na brak rezultatów ?


Kasia już niedługo same będziemy miały takie "Małe szczęście" – zobaczysz!!!


Beka daj nam znać jak będziesz już coś wiedziała. A masz może jakieś dodatkowe dolegliwości, których wcześniej nie obserwowałaś? Ja na Twoim miejscu poszłabym zbadać Beta HCG.


Cześć Malami ! Ja do forum także dołączyłam niedawno. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
 
Ostatnia edycja:
Jolka - pisałam o tym wcześniej - tak robiliśmy z mężem badania , powód nie udanych starań to słabe wyniki nasienia męża , jesteśmy w trakcie leczenia obydwoje bo ja mam zapalenie tarczycy i to też ma wpływ , właściwie to powinniśmy iść na inseminacje ale jest szansa że uda się naturalnie to próbujemy

wiecie co ja sobie próbuje obrzydzić dzieci , czytam o złych porodach, problemach z dziećmi a to pomaga na chwilę ale jak się widzi te ładne brzuszki na ulicy ..

ale dziś duszny dzień , ja normalnie się duszę w domu a nie ma gdzie wyjść .. to siedzę na forum

malami - nie wierzyłabym w castagnus - to lek ziołowy który przy różnych chorobach może nawet szkodzić , mi nie pomógł - po 3 miesiącach brania rozregulował mi cykle
 
Ostatnia edycja:
reklama
no witam! alez jestem dumna ze wreszcie cos sie tu dzieje :-) super laseczki niech ten watek zyje!!!
malami witaj, znamy sie ze staraczek po raz pierwszy :-) tu kobietki troche mniej gadatliwe ale jak juz to konkretne wiec zapraszam a co do castagnusa to slyszalam rozne opinie, tak jak pisze lumina moze rozregulowac cykle i na pewno trzeba w porozumieniu z ginem!!!
witaj beka :-) fajnie ze tu trafilas! super ze jest poprawa u meza!!! rozumiem cie bo ja ostatnio tez tak mialam (@ byla 25.03. a nastepna wywolywalam dupkiem i przyszla 26.05.) wiec idz koniecznie do gina i dawaj nam tu znac co i jak :tak:
lumina obrzydzanie chyba nic nie da, z reszta sama widzisz ze pomaga tylko na chwile, dzieciaczki sa kochane i noc tego nie zmieni-dlatego ich pragniemy :tak:
Jolka oby oby !!!
kciuki mocno zaciskam za wszystkie &&& i prosze o rewanz!!!
 
Do góry