reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witaj Jolka :-) widze ze moj rocznik :tak: fajnie ze do nas dolaczylas i mam nadzieje ze bedziemy sie czesto "widziec"
twoja historia smutna - wspolczuje ale trzeba isc dalej a na pewno sie uda!
napisz jakie masz cykle, czy prowadzisz jakies obserwacje, np.tempke, czy jakies wspomagacze itp.
trzymam &&&
 
reklama
Dziękuję za miłe powitanie Kasiu. Moje cykle zwykle są 26 dniowe. Do tej pory starałam się mierzyć temperaturę. Od początku starań faszeruję się kwasem foliowym. Od tego cyklu stosuję testy owulacyjne i oeparol. Zrobiłam też badania krwi ogólne i kilka wskazanych przed ciążą ( TSH, Toxo, cytomegalia, różyczka). W następnym cyklu ( jeśli ten będzie bezowocny ;) zamierzam zrobić badania hormonalne. A jak to wygląda u Ciebie?
 
no u mnie nie jest tak rozowo :-( cykle dlugie i nieregularne, pco
kwas foliowy oczywiscie biore od poczatku, w ostatnim cyklu wywolywalam @ duphastonem i bede go brac rowniez w tym i w kolejnym cyklu no i mam nadzieje ze pomoze :tak:
zaczelam tez mierzyc tempke od tego cyklu i ucze sie prowadzic obserwacje wiec zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Prowadzisz zapiski temperatury w jakimś programie? To bardzo ułatwia obserwację. Ja ściągnęłam darmowy program "Karta"

Będzie dobrze !!! Tylko musimy bardziej niż inni nad tym popracować ;)

Widzę, że w niedługim odstępie czasu brałyśmy ślub :-)
Jak ten czas leci... niedawno przygotowania i cała ta przedślubna gorączka a tu niedługo 1 rocznica...
 
dokladnie tak :-) ja jeszcze zdjecia slubne przegladam i mysle ktore w ramke wlozyc a tu rocznica za chwile, kiedy to zlecialo???
ja tez sciagnelam "karte" a oprocz tego jeszcze online na skarbmamy i twojedni bo tam jest dokladniej i bardziej szczegolowo niz w karcie no ale ja sie dopiero ucze i jeszcze nie wszystko umiem ocenic
na pewno nam sie uda!!! ja mysle pozytywnie (choc miewam chwile zwatpienia)
 
:-DJa też ślubnych zdjęć jeszcze do ramek nie powybierałam ... nawet ramki, które dostali nasi rodzice jeszcze są "nieuzbrojone"... ups chyba faktycznie trzeba się w końcu zmobilizować ;)
 
reklama
Do góry