reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witaj Bluetooth :-) twoja historia po prostu SUPER!!! gratulacje!!! milo nam bedzie jak bedziesz do nas zagladac i opowiesz cos wiecej o waszych przejsciach :tak: tak jak lolitka powiedziala nikt tu nie ma zamiaru sie poddawac a takie przyszle i obecne mamusie jak ty to tylko nam powera dodaja
lumina w przyszlym roku juz wszystkie bedziemy swietowac 26 V :tak:
a ja dzis dostalam @ !!! czyli moj cykl trwal 62 dni ;-) ale w reszcie nowy cykl nowa szansa i nadzieja :-)
 
reklama
kasia.natka - a takie cykle długie są bezowulacyjne ? super że już dostałaś @ - zawsze to nowa szansa
 
ha ha lumina fajnie brzmi to twoje "juz" :-D a czy tak dlugi cykl jest bezowu to trudno powiedziec jak sie nie monitoruje, zwykle chyba tak ale nigdy nic nie wiadomo :tak:
 
no właśnie już dostałam @ i od razu humor mi się poprawił
tak - masz rację , trzeba się cieszyć małżeństwem i na dziecko przyjdzie czas
 
hej laseczki :-) co za pogoda!!! wreszcie mozna sie opalac!!!
lumina bardzo mi sie podoba twoje nastawienie :tak: tak trzymaj!!!
moj mezus tez juz sie dopytuje "kiedy mam ta owulacje" hi hi kochany jest :tak:
zmykam na lezaczek a wy piszcie kochane co u was bo znow sie martwie czemu tu tak cicho :-(
 
no tak cicho...i nikt nic z tym nie robi :wściekła/y: ja chyba znow musze tu wszystkie do pionu postawic!!!
WRACAC!!! PISAC!!!
CO U WAS? KTORY DC? JAKIE OBJAWY JAK SAMOPOCZUCIE I NASTROJ?
 
reklama
Cześć Dziewczyny !!!
Postanowiłam do Was dołączyć ;)
Wprawdzie 30-te urodziny obchodzę za parę dni...
Staramy się o dzidzię od lipca zeszłego roku. W styczniu tego roku zobaczyłam upragnione dwie kreseczki. Jednak moja radość nie trwała długo. Pierwsza wizyta u ginekologa - brak pęcherzyka, ale jest nadzieja, że może jeszcze na to za wcześnie. Kilkukrotne badania Beta HCG wykazują, że przyrasta w normie. Ostatni wynik ponad 7000. Druga wizyta u ginekologa- lekkie plamienie, nadal brak pęcherzyka i skierowanie na następny dzień do szpitala. :(((((
W szpitalu wyrok - ciąża ektopowa w lewym jajowodzie. :( Po południu zabieg laparoskopii....
Po zabiegu zrobiliśmy dwumiesięczną przerwę w staraniach. Wierzymy, że wreszcie się uda ....
 
Do góry