reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Cześć kochane!

Nareszcie wolne, dopiero w poniedziałek do pracy :baffled::baffled:

kpi23 witaj i pisz z nami!!

Fleur - no i gdzie jesteś ... codziennie ?? ...

krzynko - no może humor ciut lepszy, ale zatoki tak mi się dają we znaki że ledwo na oczy widzę i z nosa non stop cieknie..:sad::sad:
a z tymi objawami ciążowymi to nie panikuj, jak będą miałybyć to przyjdą a wtedy będziesz sie modliła żeby sie skończyły... a tak naprawdę ich brak o niczym nie świadczy, więc ciesz się z braku dolegliwości ;-)

ja też sylwester raczej domowy, chociaż moja przyjaciółka mnie ciągnie do siebie, jutro rano mam jej odpowiedzieć, ale naprawdę mi się nie chce... jeszcze to przeziębienie... co za frajda siedzieć i ciągnąc nosem... zobaczę jutro rano jakie bede miała nastawienie :confused:

buziam Was mocno
 
reklama
Hello jestem liste podpisac :tak: mam dzis małe zamieszanie mamy jutro imprezke w domu wiec zaczełam troche przygotowywac juz dzis bo jutro musze leciec jeszcze do pracy ,pozdrawiam i dobrej nocki papappa
 
Witajcie o poranku,
Ja juz nie spie od 6 :szok:

Kpi witaj wsrod trzydziestek :tak:

Krzynka nic sie nie stresuj! Na pewno wszystko jest w porzadku. Ja po moich przejsciach z plamieniami mam wielkie watpliwosci czy gdziekolwiek pojde na Sylwestra... nie wiem czy nie zostac w domu...

Lena polecam na przeziebienie imbir.... mnie w grudniu uratowal :tak:

Fleur no masz szczescie ze zdazylas sie zamledowac :-D
 
Witajcie,

Chciałabym dołączyć do Waszego grona - mam ponad 30 lat (dokładnie 31,5) i spodziewam się pierwszego dziecka ... długo wyczekiwanego i już ukochanego :-)...

Chętnie popiszę z Wami, tak często jak tylko czas mi pozwoli ;)

Widzę że znajoma mi koleżanka z czerwcówek dołączyła do 30-tek....Ja zaczynałam od tego wątka i zaglądam tu wciąz jak tylko czas mi pozwoli....:biggrin2:

Kochane, życzę Wam w Nowym Roku 2010 samych dobrych i radosnych chwil...i niech spełnią się wszelkie Wasze marzenia....Pozdrawiam
 
Cześć kochaniutkie!

Witam w ostatnim dniu tego roku!

Dałam się namówić znajomym i idziemy do nich.
Zrobiłam już roladki serowo-czosnkowe zawijane w polędwicę surową i zaraz zabiorę się do sałatki, pitku i popitku juz jest.

No i życzę Wam:

Tym co w domu zostają - miłego tulania...
Tym co na prywatkach się bawią - dobrego towarzystwa
Tym co szaleją na balach - imprezy do białego rana

i jeszcze:
Słońca gdy wokół pochmurno,
czasu którego wciąż brak,
uśmiechu o który tak trudno
a który rozjaśnia nam świat.
Miłości co nie ustaje
i wiary w każdy dzień,
ziemi co bywa rajem
kiedy nam dobrze jest.
Marzeń co się spełniają,
bliskich co blisko są,
tego wszystkiego Wam życzę
na 2010 rok.

i jeszcze;
tym co fasolki już w brzuszkach mają spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania w Nowym Roku,
a tym co się wciąż starają aby w tym Nowym Roku spełniło się ich największe pragnienie - Kruszynka pod serduchem

Buziaki i do napisania w Nowym Roku !
 
cześć babeczki:-)

Życzę wam po prostu szczęścia i żadnych więcej łez,aby zdrówko dopisywało a uśmiech z buzi nie schodził:-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Iza
 
Hej dziewczyny!
Wpadlam zlozyc Wam zyczenia z okazji Nowego Roku.
Zycze szybkiego zafasolkowania tym ktorym jeszcze sie nie udalo i szczesliwego rozwiazania tym ktore juz zafasolkowaly:-)
Kpi23 witaj! Widzialam Cie tez na zalozonym przeze mnie watku warszawskich lutowko-marcowek;-) na kiedy masz termin?
 
Witam w Nowym Roku !!

Jak tam zafasolkowane dochodzicie do siebie, domyślam się że kacyk po soczkach musi być straszny ...!!! :cool2::cool2:

Wszystkiego Dobrego
 
reklama
Lena ja mam kaca po wodzie mineralnej:-D:tak::-) a poza tym tp nie moge odespac... wrocilismy przed 3 do domu.... a frajda byl dla mnie pokaz sztucznych ogni - caly wielki zestaw mialam dla siebie do odpalenia :tak:

A wogole to witam nowowrocznie wszystkie trzydziesteczki :-)

Fleur cos nas zaniedbalas :p
 
Do góry