reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam po Świętach.

...tez jestem cięższa o pare kilo... ale nie z tego powodu co Ty Esch... :baffled::baffled::baffled:

Witaj Fleur, mam nadzieje że się tu zadomowisz bo coraz tu puściej...
gdzie się wszystkie podziałyście, czyżbyście przeniosły się na inne wątki??

Co tam słychać u zafasolkowanych??? jak się czują??? Esch, Krzynka, Motylek ???
Agi78 dziękuję Ci za te ciepłe życzenia (troche późno dziękuję - ale dziękuję)

Ja trochę popłakałam w te święta, wszystko jest jeszcze takie świeże... i bardzo boli, bo na święta miało być tak radośnie, ja już z brzuszkiem miałam być... a tu tylko łzy...
na dodatek teraz trochę się zaziębiłam i muszę przełożyć badania które planowałam między świętami a nowym rokiem, bo babeczka w laboratorium powiedziała mi że może to zafałszować wynik i szkoda kasy, bo badanie jest drogie...
wszystko do bani, dobrze że ten rok się kończy...

buziole
 
reklama
Lenko - głowa do góry! smutki precz!! Ja też martwiłam się, bo ciągle a to chora, a to antybiotyk a to jakaś infekcja w miejscach intymnych... Przyjdzie czas na Ciebie i to szybciej niż się spodziewasz.
A strata jest jeszcze świeża wiec nie dziwię się, że przezywasz i że nie umiesz się cieszyć... Pamiętaj, rana kiedyś się zabliźni i choć zawsze bedziesz pamiętać, to w pewnym momencie przestanie tak bardzo boleć!!! Daj sobie czas na żałobę i nie wymagaj, że zapomnisz z dnia na dzień!

Fleur - witaj!! Mam nadzieję, że szybko dołaczysz do zafasolkowanych - trzymam kciuki no i oczywiście odwiedzaj nas codziennie :-)

Motylku - jak zdrowie?? Mam nadzieję, że już wszystko się uspokoiło!!

Agi - dla Was buziaki i uściski!
 
Jesli tylko przyjmiecie mnie do swgo grona bede tu codziennie ;)


Fleur jesteś przyjęta !!! więc masz tu być codziennie !!! :tak::tak:

krzynko dzięki za te słowa, masz rację - co ma wisieć nie utonie...
ale człowiek już chciałby wiedzieć co mogło być przyczyną straty...
no ale nic na siłe :-(

mam nadzieje że u Ciebie wszystko ok ??? jak się czujesz ??
ja osobiście chciałabym żebyście mimo wszystko czasem napisały jak się czujecie,
jak się Fasolki rozwijają...

Esch co u Ciebie ??

tęskno mi do mojej Fasolki... :-:)-:)-(

buziaczki
 
Czesc dziewczyny ! dziekuje za przyjecie mnie do grona 30-stek ;-)
Dzis pierwszy dzien w pracy po 5 dniowej przerwie oj cieżko było , ale pocieszam sie faktem ,ze jeszcze tylko jutro i znow troche wolnego ,że nie wspomne o obżarstwie w swieta normalnie bezopamietania ;-) jak to mówia ( obżarstwo grzechem )i to jest chyba prawda bo teraz ciezko wcisnac sie w jeansy :tak:.
Jesli chodzi o starania to myslałam ze za pierwszym razem zafasolkuje ale niestety nie bedzie chyba łatwo tableki przestałam brac jakies pól roku temu i od tego czasu biore witaminki no nic zobaczymy teraz :confused:.
Jakie plany dziewczyny macie na sylwestra ????

Jakie sie wstawia suwaczek???

Sprawdzam suwczek :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie,
Ja jestem na L4 od wigilii do 6.01... dzis prawie caly dzien spalam.
I jakos brak mi weny do pisania na forum :baffled:

Fleur witaj wsrod trzydziesteczek :tak: no i trzymam za slowo ze bedziesz tutaj codziennie :-D
A tutaj masz linka do instrukcji wstawiania suwaczka: https://www.babyboom.pl/forum/testy-f43/jak-wstawic-suwaczek-w-profilu-testy-14254/

Lena ja jestem ciezsza niestety z obzarstwa swiatecznego.... choc dzis juz waga wraca do normy :-D
Na zaziebienie polecam imbir.... wyratowal mnie w tym cyklu!!!!
Wierze ze jest Ci ciezko ale widoczenie Twoja Fasoleczka byla bardzo slaba i dlatego Cie opuscila :-( Mam nadzieje za rok na Swieta bedziesz miala swoja Kruszynke w ramionach!!!!!

Krzynka chodzisz do pracy?
 
Ostatnia edycja:
Cześć Esch - no chodze do pracy.
Czuję się dobrze, czasem mnie tylko brzuch pobolewa, ale już coraz mniej.
Poza tym wszystko w porządku, tak, ze nawet czasem się zastanawiam, czy rzeczywiście maluch tam jest... ale dostaję "skrętu macicy" dla przypomnienia i jest ok :-)
Nawet śpiąca zbyt nie jestem, jakoś mam chyba więcej energii. Zwykle jestem śpiochem a teraz jest jakby ciut lepiej. Taka nakręcona jestem....

A ty już w pracy powiedziałas prawda? - jak to przyjęli? wszystko ok?
 
Krzynka no powiedzialam... musialam... bo mam zwolnienie ciazowe. Dyrektor pogratulowala i tyle... Pani Dyrektor nie bylo wiec Jej nie mialam jak powiedziec...
 
Witajcie,

Chciałabym dołączyć do Waszego grona - mam ponad 30 lat (dokładnie 31,5) i spodziewam się pierwszego dziecka ... długo wyczekiwanego i już ukochanego :-)...

Chętnie popiszę z Wami, tak często jak tylko czas mi pozwoli ;)
 
reklama
Fajnie że trosze się ożywiło to forum :-) Witajcie nowe dziewczyny ...
Fleur - ja też myślałam , ze szybko zajdę a zajeło mi to prawie rok, nie wspominając o Esch, która starała się 4 lata. Tak więc pół roku to jeszcze bardzo niewiele i zyczę, żebyś szybko dołączyła do nas i nie musiała tyle czekac:tak::tak::tak:
Lenko - mam nadzieję, że dzisiaj trochę lepszy humor, że wstałaś prawą nogą.

Jejciu, jak czytam na sierpniówkach, że dziewczyny mają mdłości, są senne, wymiotują, sa słabe, to sie zastanawiam czy ze mną wszystko ok... ale nie pozwalam sobie na wątpliwości, bo musi byc ok!!!
Poprostu mam grzeczne dziecko :-) (po mamusi, hihi)

Jutro sylwester domowy a wy się gdzies wybieracie?
 
Do góry