reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Agi, mnie mdlosci dopadly dopiero w jakims 7-8 tygodniu i meczyly do konca pierwszego trymestru. Wczesniej tez wlasciwie nie mialam zadnych dolegliwosci, poza dziwnymi zachciankami. A to ze nie mozesz jesc czekolady to tylko powod do radosci. Ja od drugiego trymestru wchrzaniam jakiegos batona prawie codziennie takie mam "zapotrzebowanie" na czekolade, a w pierwszym byly tylko kwasne i ostre rzeczy.
Lola, oby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli. Wiecej juz nic nie pisze, bo wiem, ze to Cie denerwuje;-)
 
reklama
Agi, mnie mdlosci dopadly dopiero w jakims 7-8 tygodniu i meczyly do konca pierwszego trymestru. Wczesniej tez wlasciwie nie mialam zadnych dolegliwosci, poza dziwnymi zachciankami. A to ze nie mozesz jesc czekolady to tylko powod do radosci. Ja od drugiego trymestru wchrzaniam jakiegos batona prawie codziennie takie mam "zapotrzebowanie" na czekolade, a w pierwszym byly tylko kwasne i ostre rzeczy.
Lola, oby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli. Wiecej juz nic nie pisze, bo wiem, ze to Cie denerwuje;-)

Czyli mówisz, że wszystko jeszcze przede mną:-D
Ja się trochę martwię bo pierwsze badanie krwi mam 20 listopda a USG po 10 grudnia...Tak tu jest i nic na to nie poradzę...ale chciałabym trochę przyśpieszyć czas...zobaczyć moją fasolinę i upewnić się że wszystko jest w prządku!!!!
 
Suri - po mysli to juz sie nie ulozylo. i teraz walcze tylko z tym zeby nie zwariowac
Agi - jesli lubisz Jacksona to naprawde warto zobaczyc film.
 
Agi, a nie mozesz zrobic USG prywatnie? Na pewno to by Cie uspokoilo.
Lolitka, to do dupy jesli jest tak jak mowisz. A jak to jest w przypadku, gdyby sie nie udalo? Po jakim czasie mozna ponowic probe?
 
Suri - srednio trza 3 miesiace czekac zeby jajniki odpoczely. Ale musze zadzwonic do szpitala tutaj i sie dowiedziec jak jest tutaj. Modle sie o styczen
 
Kurka wodna... a mi sie infekcja rozwinela calkiem, wiec ze staranek w tym cyklu nici :-( :wściekła/y:jutro pędzę do lekarza........
SZLAG MNIE TRAFIA
ale pozytywne jest to, że moj M wczoraj wspomniał, że pójdzie na badanie... oby mu nie przeszło. :tak: Powiedzcie mi, czy może się wybrać do urologa, czy od razu musimy szukać androloga?
 
Hej babki :) Niby wszystkich świętych a jestem nażarta jak po świętach bożego narodzenia czy wielkiej nocy ;) Wczoraj miałam gości i obiadek wyszedł mmmm bomba! :)

Czy ktoś coś wspominał tu o Jacsonie?! Ja idę na" this is it" jutro :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry