reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Lolitko ja fascynowalam sie tylko muzyka Jacksona ale to co robil poza scena to niestety dla mnie byly jego fanaberie :no:

Agi nie ma za co :-)
 
reklama
Melduję posłusznie, że ja już wstałam....Wprawdzie obudziłam się po 9.00 co jest swoistym rekordem dla mnie...ale chyba po prostu musiałam sobie odbić te kilka ostatnich, nieprzespanych nocy.....

Lolitka - a Ty ten film o Michaelu oglądałaś w wersji duńskiej????:-D
 
Nie, nie przyszla. Wedlug planu ma dzisiaj przyjsc no ale po tych hormonach no moze i sie wsio pomieszac i ciort wie kiedy przylezie
 
śmiałam się tylko....tylko wyobraziłam sobie ten film w wersji duńskiej....
Ja chyba też się wybiorę na ten film...mam wielką ochotę go zobaczyć...Może namówię dziś mojego P.....
 
reklama
Hej dziewczyny. Ale sobie porobilyscie ladne suwaki. :-)
Lola, jak sie czujesz?
Agi, masz juz jakies objawy?


Nie za wiele tych objawów co mnie cieszy i martwi jednocześnie....W zasadzie to co było....nabrzmiałe piersi, częste wizyty na siusiu, trochę dokuczają mi zaparcia (zwłaszcza w nocy) no i straciłam ochotę na czekoladę (przd ciążą mogłam jeść kilogramami)....Wciąż brak nudności czy wymiotów!!!!
 
Do góry