reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Mam miec 2 pelne cykle - czyli od teraz do poczatku grudnia bedzie pierwszy i pozniej od grudnia do poczatku stycznia drugi. wtedy mam isc do lekarza niby i mozna zaczac wyciszanie

Ja postanowialm isc juz w grudniu - zeby sie z gory na wsio umowic, zeby nie bylo niespodzianek ani nic. I moze nawet wziasc juz recepte na stymulke jesli nie musze jakis badan robic ani nic w tym stylu....dlatego pojde na poczatku grudnia - bo ta babka co z nia gadalam to pielnegniarka i jakos zawsze mnie to nie przekonuje poki face to face nie pogadam z lekarzem

Jesli w styczniu moge zaczac wyciszanie - to poczatek lutego stymulka i srodek lutego punkcja/trasnfer o ile ku...wa jego mac nic nie wyskoczy i dobrze odpowiem na stymulke

Dzis czytalam na forum ze kobita miala 10 jajeczek i kuzwa zadne jej nie przezylo do transferu - to jest chyba najgorsze co moze byc. Bym chyba umarla z rozpaczy
 
reklama
No to chyba cos nie tak z tymi jajeczkami bylo skoro tyle i zadne nie przezylo... A ja mam jedno jajeczko i tez nic :-(

Mam nadzieje ze @ juz sie rozkrecila i szybko zaczniesz odliczanie do kolejnego podejscia!!
 
Lolitka kurczea... najgorsze to czekanie i ta zlosliwosc @!!!

A ja dzis skacze pod sufit...wrocilam od gina, wycofal sie z podejrzen o LUF, obejrzal moje wykresy, wyniki badan i powiedzial ze wszystko jest w najlepszym porzadku.
Teraz mam zrobic biocenoze i czystosc pochwy i w nastepnym cyklu miedzy 6 a 11 dniem droznosc.

To ja też się cieszę! :tak::tak::tak:
 
Baby, :-D czy mogłaby któraś z was napisać mi jak przebiega ten monitoring cyklu, od którego dc się zaczyna i co dokładnie wyjaśnia to badanie.

W związku z tym, że leczenie wojska mojego M potrwa ze trzy miesiące chciała bym sprawdzić czy to moje jajo jest dobre. Czy monitoring mi to wyjaśni? Czy powinnam zrobić jakiś cykl badań hormonalnych?
Słyszałam, że hormony powinno się robić kilka razy w jednym cyklu, a ja miałam robione raz w 16 dc.
 
Motylku monitoring cyklu to nic innego tylko ogladanie Twoich jajeczek podczas badania USG. W zaleznosci jak dlugie masz cykle to zaczyna sie kolo 9 dc mniej wiecej co 2 - 3 dni. Podczas monitoringu lekarz sprawdza endometrium i przyrost jajeczek no i potwierdza owu badz nie (tak jak to bylo w poprzednim moim cyklu... lekarz stwierdzil ze pecherzyk nie pekl, nie bylo owu a stal sie luteinizujacy).
Co do badan hormonalnych: w 3 dc cyklu robisz LH, FSH, Estradiol.
Miedzy 20 a 25 dc (w zaleznosci kiedy masz owu) robi sie: progesteron, TSH, FT4, FT3, Testosteron, PRL - przynajmniej mnie gin tak rozisuje badania....
 
Motylek no wlasnie doktorek wczoraj wycofal sie z tej diagnozy... i stwierdzil ze wszystko wskazuje na to ze owu byla i byc moze to bylo wlasnie cialko zolte, ktore do zludzenia przypomina pecherzy LUF!
 
reklama
Do góry