reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

kochana


zgadzam sie w pelni z artykulem.... powiedzialam so swojego po filmie ze on wygladal na bardzo chudego. i faktem jest ze wybrali sceny gdzie pm wygladal bardzo zdrowo i happy.... ciezko ocenic jaki byl na codzien...moze prawda lezy posrodku film i artykul

wierze w to ze przygotowania mogly go zabic.... nieludzie bylo to tempo dla 50latka....50ltka ktory jednak nadla pieknie tanczyl i spiewal....jaka strata
 
reklama
Ja czytałam jego biografie i kolejna już leży do wchłonięcia.
Mi też bardzo jest go szkoda bo moim zdaniem był w rękach swojej rodziny i innych ludzi maszynką do robienia pieniędzy.
Ostatnio byłam na stronie michael jacson polisch team Michael Jackson Polish Team - Polscy Fani Michaela Jacksona i zerknęłam na dyskografie i jestem do tej pory w głębokim szoku. Jak zebrałam daty do kupy i zobaczyłam z jaką częstotliwością wydawał on płyty z "jacson 5" i solowe potem już z "the jacson" to w wyszło mi że w jednym roku wydawał 2-3 płyty. nie mogę zrozumieć jak oni mogli tego biednego człowieka tak wykorzystywać ... do tego był bardzo wrażliwy i nie umiał powiedzieć "NIE".
Ale to temat rzeka i można by gadać o tym całymi dniami ...
 
Przyszlam tylko powiedziec ze w tym calym bagnie moim jedno jest dobre - moge podchodzic 2gi raz w styczniu...czyli dokladnie wtedy kiedy chcialam....

To wsio pod warunkiem ze moja @ sie nie opozni bo musze miec 2 pelne cykle zanim mam kolejna procedure.... a jej na razie nie ma :wściekła/y:

Jak ja trzeba to jej nie ma - jak sie modle zeby nie przyszla to przylazi

Ciesze sie ze nie musze az tak dlugo czekac choc to wiecznosc i tak dla mnie... w swieta postaram sie nie myslec za duzo i zaraz po nowym roku zaczne stymulke (moze bedzie male przesuniecie)
 
Lolitka kurczea... najgorsze to czekanie i ta zlosliwosc @!!!

A ja dzis skacze pod sufit...wrocilam od gina, wycofal sie z podejrzen o LUF, obejrzal moje wykresy, wyniki badan i powiedzial ze wszystko jest w najlepszym porzadku.
Teraz mam zrobic biocenoze i czystosc pochwy i w nastepnym cyklu miedzy 6 a 11 dniem droznosc.
 
A ja dzis skacze pod sufit...wrocilam od gina, wycofal sie z podejrzen o LUF, obejrzal moje wykresy, wyniki badan i powiedzial ze wszystko jest w najlepszym porzadku.
Teraz mam zrobic biocenoze i czystosc pochwy i w nastepnym cyklu miedzy 6 a 11 dniem droznosc.
Esch - to zajebiście!! :-) To moze w grudniu nam się uda!!!:-);-):tak::-D
 
Esch - to fantastycznie :-) Nie jest zle kochana...mam nadzieje ze wyniki wyjda dobre

Mnie sie chyba pojawila @. Mowie chyba bo bardzo bardzo malo - takie bardziej wieksze plamienie, niz @....moze sie jutro rozkreci - a przynajmniej mam taka nadzieje
 
reklama
Do góry