reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witajcie Kobitki:-)
melduję, że pierwsze koty za płoty:-D mąż mnie dzisiaj obudził, posadził na łóżku, szybko zaaplikował zastrzyk w brzuch i pozwolił spać dalej;-):-D prawie nic nie poczułam, igła jest króciutka i malutka, wbija się ją całą w fałdkę tłuszczyku na brzuchu, a samo wpuszczanie płynu tylko troszkę szczypie, da radę:tak: jeszcze z tak profesjonalną obsługą:szok::-D
Anusia mam pielęgniarkę i męża w jednej osobie:-D dziękuję Kochana:happy: pogłaskaj Maluszka od ciotki:-) u nas za to wczoraj było piękne słoneczko, a dzisiaj pada..:-(
Vonko Kochana łapię łapię:tak::happy: nic się nie zmarnuje:happy: dziękuję:happy: oj my tez się wczoraj dotlenialiśmy, szkoda że dzisiaj tak paskudnie:baffled: ale wybierzemy się chyba do ikei na spacer:tak:
Antilko nie męcz wagi:-D
Sensi na pewno Kubuś energię odziedziczył po Mamusi;-):-)
Najeczko życzę udanego wypoczynku we 3:happy: całuski dla Ewuni:-)
Ewuś bardzo bardzo dziękuję za pamięć:happy: oczywiście fluidki przyjmuje w każdych ilościach:tak::-D:-D
Moniś udanego leniuchowania:-) a może Maluch jednak postanowi się ujawnić..?;-)
Kajduś, Esch:happy:

Kochane chciałam Wam bardzo podziękować za wszystkie kciuki, ciepłe myśli, fluidki :happy::happy::happy: Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy i jak ogromny jest wsparciem:tak::happy: JESTEŚCIE KOCHANE :happy::happy::happy:
Buziaki dla Was!:-):-):-)
 
reklama
Sensi Kubuś żywe srebro!:-) A moja Ewunia tez bardzo mało śpi w dzień, często są to tylko krótkie 10 minutowe drzemki po karmieniu, muszę popytac lekarza czy to ok. Za to przeważnie między 21 a 8 rano budzi się tylko na karmienie, czasem trochę wczesniej zasypia lub później sie budzi, ale cały dzień jest aktywna, może potem będzie jak z Kubą. Infacol nie bardzo jednak pomaga, myślałam , że tak bo 2 pierwsze dni były spokojniejsze, ale potem różnie, raz lepiej raz gorzej, ale co dzień mamy trochę krzyku i płaczu:( Poza tym Ewcia dużo się uśmiecha i wydaje śmieszne dźwięki i lubi sobie pogadać z rodzicami, uwielbia jak sie po niej powtarza i wtedy obdarowuje serią uśmiechów:-D
Aluś uściski! Jak dobrze, że juz zaczęliście! Super, że mąż jest dobra pielęgniarką:-)
Antilko Vonko może lepiej sobie odpuścić to ważenie:tak:
Anusieńko z rozmiarem ubranek jest różnie, jednym rodzi sie dzieciątko na które od razu 56 za małe, a inne korzystają 2 miesiące. Najlepiej mieć kilka, a potem najwyżej dokupić. Ale fajne zakupy przed Wami:-)
Zdjęcia Ewuni postarm sie niedługo wstawić na zamknięty, jak zrzucimy na kompa i zmniejszymy:)
U nas też deszczowo dziś, a mi nawet się z domku wychodzić nie chce.
Pozdrawiam!
 
Aluś brawo!!!!Czyli machina poszła w ruch:tak::-)
Najeczko ja urodziłam się, z masą ciała koło 2kg a w tamtych czasach nie było ubranek dla wcześniaków. Miałam powiązane nogawki śpiochów kokardkami:-D:-D
Anusieńko dzięki za pozdrowienia od synka:-)Czy Ty jesteś cały czas na L4?
Vonko ja na szczęście mam prościutką wagę, która nic poza ważeniem nie umie:-D
 
Anusieńko zastanawiałam się, czy Twój lekarz też jest taki ostrożny i kazał do końca unikać pracy:-)Ja już bardzo tęsknię za swoją pracą i koleżankami:happy:
 
Witam po długiej przerwie, mielismy w domu remot i urwanie głowy, ale powolutku wracamy do normalnosci. Usiadlam podczytac co u Was, a tu tyle brzuszkow na wiosne rosnie! Juz nie moge doczekac sie kiedy znowu bede w ciazy, to takie cudowne chwile i uwazam, ze kobieta w ciazy to cud, magia i najpiekniejsze przezycie.
Nie nadrobie wszystkich zaleglosci, przeczytalam tylko dwie strony i tak mi milo ze Najeczka jeszcze mnie pamietala, dziekuje :-)
Stasiek ma się dobrze, bryka, gada i jest wspanialy. Pozdrawia ciotki 30tki.
Alek - a co to za kłucia obrywasz od mężula?
 
Juz nie moge doczekac sie kiedy znowu bede w ciazy

A ja utwierdzam się w przekonaniu, że Kuba będzie jedynakiem :zawstydzona/y:.

Dzień dobry kobitki majowo:happy:
U nas majówka rodzinnie budowlano-spacerowo-domowo-Kubusiowa;-). Trawa na części działki zasiana (mamy ponad hektar ziemi-ze wszystkiego nie da się zrobić ogrodu, bo nie będę miała czasu go ogarnąć), garaż powoli wyrasta znad ziemi. ... a nad przyszłym domem latają bociany i żurawie, śpiewają skowronki i szpaki, od czasu do czasu przemknie zajączek i lisek, a zimą przychodzą sarenki, no i borsuk ma swoją norę:blink: Sokój, spokój, spokój.......

Miłego dnia dziewczynki. Brzuchatki odpoczywajcie, Staraczki korzystajcie z życia;-)
 
Witam Was Dziewczyny!

Przyłączyłam sie do forum staraczek ale widzę że tu również powinnam i miło mi będzie jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona.
Mam 32 lata od roku staramy się o dzidzię. Zrobiliśmy wszystkie możliwe badania, monitoruje cykl i póki co bez efektów:-(. Teraz nasze próby zostały przerwane moim pobytem w szpitalu, zrobił mi się zastój w nerce i musiałam mieć zespolony moczowód, ale rozmawiałam już z lekarzami i nie muszę odczekiwać po operacji. To jedynie mnie trzyma, że będę mogła po wyjściu zacząć próby od nowa :-).
pozdrawiam Was goraco.
 
Witam:-)

Agunia_767 dobrze trafiłas - szybko sie u nas zadomowisz:tak::tak:i zapewniam, że wątek jest ..efektywny :laugh2::laugh2::laugh2:. Trzymam kciuki za Wasze starania i zycze szybkiego zafasolkowania.

Sensi - sielnka: ptaszki, zajaczki i nawet borsuk....zazdroszczę Ci mimo nawału pracy i obowiązków...zazdroszczę tego spokoju :-D. pozdrawiam, buziaki dla Kubusia.

Carioca wszystkie Cie tu wspominamy:tak: fajnie że sie odezwałaś, może wkleisz jakies fotki za Stasiem? Uściski dla Was.

Alek fajna masz "pielęgniarke":tak: obsługa w łózku:-D:-D:-D tak trzymać. A ja trzymam kciuki i nie puszczę az do .....;-) Pozdrawim serdecznie.


Antilko, Ewo, Monik, Kajdo, Anusieńko, Majeczko, Esch, Najeczko ...pozdrawiam.
 
reklama
Witajcie!


Wlasnie wrocilam... jestem tak chora ze ledwo zyje.... nie moge sie dodzwonic do lekarza...juz sama nie wiem co mam zazyc, a amtybiotyku w domu nie mam zadnego!!!

Ale ogolnie bylo super... zaluje tylko ze chorobsko nie pozwalalo mi w pelni uczestniczyc w konferencji ani bawic sie!!!

Jak bede miala sile to wrzuce fotki (tam gdzie ostatnio;-) )
 
Do góry