reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Agunia witaj u nas:-)
Esch może podjedź sobie gdzieś na dyżur całodobowy. Szkoda się męczyć:-(
Carioca super, że jesteś znowu z nami:-)Napisz, co u Ciebie i Stasiulka.
Vonko jak spędziłaś weekend?
 
reklama
Antila myslalam juz o tym ale nie mam nawet sily z domu (czytaj: lozka) wyjsc... przejechalam za kierownica dzis ponad 600 km (chwilami w dosc duzym deszczu i korkach) - to dalo ponad 8h za kolkiem... i teraz jak leglam w lozku to jedyne co mnie ratuje to dodzwonic sie do "mojego prywatnego" lekarza i telefonicznie ustalic co i jak a maz bedzie pozniej jezdzil po recepty i leki...

Dziewczyki postaram sie jutro uzupelnic co napisalyscie przez weekend.... :-(
 
witajcie Kobitki:-)
i po długim weekendzie:-( pogody co prawda ładnej nie było (przynajmniej w W-wie), ale te 4 dni były rewelacyjnie błogie:tak::-D i jak sobie pomyślę, że jutro do roboty, to aż mnie..:angry::wściekła/y::angry:
Esch rany! a cóż Ciebie tak zmogło?? wirus jakiś?? trzymaj się Kochana i jak dojdziesz troszkę do siebie to wrzuć koniecznie fotki;-)
Vonko pielęgniarkę nam najlepszą na świecie:-D po 3 zastrzykach śladu nie ma, a gdzieś czytałam że mogą się robić siniaki i wybroczyny:szok: i nie puszczaj Kochana, nie puszczaj..;-):-D
Agunia_767 witaj u nas:happy: i trzymam kciuki za owocne staranka:tak::-)
Sensi no rośnie Wam domek, jak z bajki:happy: hihi..i nad naszym osiedlem bociany latają:happy:
Carioca no witaj:-) a gdzie Ty się podziewałaś?? zaglądaj do nas częściej:tak: i może jakieś fotki ze Stasiem wrzucisz?:-)
a jeżeli chodzi o moje kłucia, to 2.05 zaczęliśmy protokół do ivf i mój mąż się realizuje jako pielęgniarka:tak::-D
Najeczko widziałam fotki Ewuni na zamkniętym, jest przecudowna:happy::happy::happy:
Antilko a Ty jak się czujesz? co porabiałaś w weekend?
Moniś, Anusia, Kajduś, Monik, Ewuś buziaczki:-)
 
Alek nie wiem co to jest... wyglada mi to na jakas angine... wczoraj bylo tak zle ze myslalam ze na pogotowie pojade (ucho mnie bolalo)... a u mnie angina jest bardzo niebezpieczna bo juz raz wyladowalam w szpitalu bo rzucila sie na moje stawy biodrowe i serce ;-(
 
Ojej Esch..to może jak się nie dodzwonisz to lekarza, to niech karetka do Ciebie podjedzie? albo niech Cię faktycznie mąż zawiezie na dyżur całodobowy, żeby Ci się w nocy nie pogorszyło:-(
 
Alek wiem, wiem... ale jak sie polozylam do lozka to nie mam sily nawet do kuchni po herbate isc, a maz pojechal na razie do sklepu kupic cos do jedzenia bo pustki w lodowce... :-(
A karetka do takich rzeczy nie przyjezdza... no chyba ze akurat znajomi byliby na dyzurze...
 
Witam powekendowo - u nas dziś kiepska pogoda.

Esch - jak dzis sie czujesz? w kazde świeto twoja przychodnia ma obowiązek zabezpieczyć dyżur jak nie u siebie to w wytypowanej placówce .
A w stanach nagłych pogotowie ...........dzwoniłaś i naprawdę Ci odmówili? straszne.............

Oluś gratuluję pielęgniarki - ile wyzciszaczy musisz wziać? i kiedy zaczynasz właściwe kłucie????

Monia- zaległe ale najszczersze Zyczenia Imieninowe
zdrówka i sił na trzecią trzydziestkę :-) ciaży i szczęsliwego porodu a potem
już samych radosnych chwil

Monik - jeśli też obchodziłaś wczoraj imieniny to dla Ciebie również spełnienia wszystkich marzeń, samych szczęsliwych dni w życiu i zadowolenia w życiu zawodowym. A jeśli nie obchodziłaś to i tak CI tego życzę :-):-D
 
reklama
Witajcie,

Wlasnie wrocilam od lekarza... mam angine - czyli to co wczoraj "zdiagnozowalam sobie":-D Dostalam antybiotyk i na razie tydzien zwolnienia.... Teraz wyslalam meza po antybiotyk do apteki, no i jakies jogurty do tego...
A rano probujac sie zarejestrowac przezylam horror - najpierw przez 45 minut probowalam dodzwonic sie do przychodni a pozniej musialam sie wyklocic z pania w rejestracji ze musze sie dzis do lekarza dostac - Pani przeyptala mnie co mi sie dzieje i laskawie mnie zarejestrowala!!!! :wściekła/y::szok:
Dzis dowiedzialam sie ktora przychodnia swiadczy uslugi w swieta...

Dziekuje kochane za pamiec!!!

A zaraz zabieram sie za nadrabianie zaleglosci:tak:
 
Do góry