reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

CARIOCA... I jak???? Nadal męczą oxytocyną??? U mnie czekali tylko niecałą godzine, a potem ciecie, bo też skurczy brak... a jak u ciebie??? Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Nic nie wiem kochane, Carioca nie odzywa się, a ja też nie chcę jej męczyć. Jak tylko się odezwie dam znać!
Sensi to wymęczyli Cię!:no:
 
30steczki Staś już jest po drugiej stronie z mamą!:-) Wiadomość od Carioci: Oto Stanisław Jan, ur.10.09.2007, 3520g,56cm Jest prześliczny, bo Carioca przysłała też zdjęcie. Ale nie wiem, czy będę mogła je na forum przenieść jakoś, nie robiłam jeszcze tego. Spróbujemy z mężem.

Aluś jak samopoczucie?
Dobrej nocki!
 
Stasiu witaj na świecie:-):-):-) Carioca gratulacje i uściski:-):-):-)

Najeczko u mnie póki co wszystko ok:-) cieszę się, że laparo już za tydzień i że nie muszę już brać antyków:-) a jak u Ciebie? robiłaś badania? jak wyniki? buziak:-)
 
Aluś to ciesze sie, że dobrze u Ciebie.:-) Faktycznie, Twoja laparo za tydzień i kolejny krok do przodu! Ja idę w końcu na morfologię i hormonki jutro, więc pojutrze pewnie wyniki. Ale czuję się nieźle. Tylko pragnę słońca, jak wszyscy pewnie:-).
 
Carioca ogromne gratulecje!!!! Stasiu witaj na świecie!
Dużo zdrówka dla całej waszej trójki:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Cześć Antilko ! Tak, tarczycowe hormonki:) A Ty w domku mam nadzieję i nie masz maratonu w pracy?
 
Do góry